Arama sonuçları: *

1. 9

yazıların altında siyah çizgi

Beyler elimde dell g2722hs monitör var mesela bi sayfada mouse u yukarıdan aşağıya çektiğimde yazılar bi anda kalınlaşıyor altında siyah bir çizgi çıkıyor yazıların kenarında.Yardımcı olabilicek var mı?
  2. 9

tunnelbear güvenilir mi?

uPlay den oyun indirmek için vpn açmam gerekiyor .Tunnelbear ı buldum güvenilir mi??
  3. 9

CSGO geforce experience renk filtresi

Csgoda geforce experience renk filtresi çalışmıyor direk renk filtresi sekmesi boş gözüküyor.
  4. 9

fn+f7 tuşu çalışmıyor

FN+F7 ikisi birlikte çalışmıyor ama tek tek çalışıyor onun dışında f8+fn de çalışıyor klavyede sorun yok
  5. 9

runtime hatası alıyorum

Motospeed ck108 harici klavye
  6. 9

runtime hatası alıyorum

cmd den bu kodu(bcdedit /set IncreaseUserVA 2800) yazmama rağmen hala bu hatayı alıyorum. Klavye driverını yükleyemiyorum.
  7. 9

driver yükleyici lazım

w11 yüklü zaten ektinleştirme için diyorum zaten
  8. 9

driver yükleyici lazım

hocam crack yüklesem w11 sorun olur mu?
  9. 9

driver yükleyici lazım

Dostlar yeni bilgisayar aldım driverlarını yükleyici lazım driver booster gibi.Bildiğiniz böyle programlar varmı ben ekran kartı dışında driver yüklemeyi bilmiyorum
  10. 9

Yardım 1500 TL bütçe klavye önerisi

motospeed ck108 black switch alabilirsin güzeldir pişman olmazsın.
  11. 9

dell G2722HS alınır mı?

hocam 27 ile 24 le arasında sadece inch farkı yokmu ? 24 almayı isterdim ama çok küçük geliyor.
  12. 9

dell G2722HS alınır mı?

hocam sistemine bağlı 2k oynatıyorsa sistemin 2k al
  13. 9

dell G2722HS alınır mı?

DOSTLAR bu monitör alınır mı? https://www.gaming.gen.tr/urun/189047/dell-27-g2722hs-ips-165hz-1ms-full-hd-adaptive-sync-gaming-monitor/ ghostingi fln çok azmış
  14. 9

Yardım Gaminggentr taksit saçmalığı

anladım konuyu dostum :D 1687004022 eyvallah reis
  15. 9

blade 3070 sistem alınır mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/235009/blade-3070-amd-ryzen-5-5600-asus-dual-geforce-rtx-3070-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ alınır mı? by fiyata
  16. 9

JSDUNVHANHJVASGHFVNIAVHFsjvUHJCPKIyducdjsjhdycasdhj
  17. 9

boşver hocam tartışmanın bir manası yok
  18. 9

dostum cahil demek yerine açıklasaydın kendimi cahil gibi hissedebilirdim.
  19. 9

kanka kusura bakma ben hala olayı çözemedim şimdi 30k param yok 5k param var kartımda limitimde 30k.Şimdi site limit kadar çekip parasını alıcak ben her ay limiti tekrar yükseltmek için para ödeyeceğim dimi. Olay bu anladıgım kadarıyla,doğru anlamışmıyım
  20. 9

pardon kanka anlamadıgım içinde özür dilerim
Top Bottom