Arama sonuçları: *

1. Kr0nos6

AV Valhalla 3070 ile 22 FPS Alıyor

Çok fazla ve uzun süreli donmalar ve droplar yaşıyor bilgisayar, ortalama 60 fps ve 20 fps arası gidip geliyor. İşlemci 3900x Yardımcı olabilir misiniz?
  2. Kr0nos6

Yardım Corsair Spec delta kasanın üstüne nasıl sıvı soğutucu takılır ?

Sadece vidalama işlemini üst tarafa yapacaksın, pompayı ön panel tarafından sarkıtman lazım. Kasa modelini söyleyebilir misin
  3. Kr0nos6

3000 TL Akıllı Saat Önerisi Verebilir misiniz?

BÜTÇE: 2800-3200 Xiaomi telefon kullanmaktayım. Konuşma özelliği, sürekli açık ekran ve uygulama yükleme özellikleri olan kısaca bu bütçede alınması en mantıklı olan akıllı saati arıyorum.
  4. Kr0nos6

BT Kulaklık Önerisi Lazım

Evet Hocam baktım biraz güzele benziyor fakat kulaküstü mü kulakiçi mi kararsızım
  5. Kr0nos6

BT Kulaklık Önerisi Lazım

BÜTÇE: 500 Kulak içi BT kulaklık gerekiyor. belirli bir özelliğin iyi olması değil bütünlük olarak bütçemin karşılayabileceği en iyi ürünü arıyorum. Bilgisayarda, Telefonda kullanacağım
  6. Kr0nos6

Sayısal ve eşit ağırlık okuyanlar bakabilir mi?

Sayısal okuyacaksın o zaman
  7. Kr0nos6

Sayısal ve eşit ağırlık okuyanlar bakabilir mi?

Belirlediğin bir meslek hayalin var mı?
  8. Kr0nos6

Windows 11 Desteklemiyor Sıkıntısı

Yardım için teşekkür ederim. İyi akşamlar
  9. Kr0nos6

Durum bölümünde ''Kullanılmaya hazır'' yazıyor Hocam
  10. Kr0nos6

R9 3900X
  11. Kr0nos6

O yükümlülüğün altına girmeden sistemdeki yazıyı yeşile döndürmem lazım hocam. Sistemde kaldırmayacak hiçbir parça yok sıkıntı ne anlayamadım
  12. Kr0nos6

Uyumlulukta sıkıntı çıkarmasından korkuyorum. Denetim aracı farklı bir şey söylüyor Windows farklı
  13. Kr0nos6

Aynen hocam ben de adam gibi sistem güncellemeyi kendi getirene kadar beklemeyi planlıyorum
  14. Kr0nos6

TPM açtım ve uyumluluk denetim aracını yükledim. Çalıştırdığımda sistem destekliyor win11 uyumlu diyor ama güncelleştirmelere geldiğimde orada desteklemiyor diyor ve güncelleme gelmedi
  15. Kr0nos6

Windows 11 Geçiş ile İlgili Sorular

Sistem yeni hocam o yüzden yazmadım 1633464103 anakart MSI B550 TPM bios'un neresindeymiş bir bakmam lazım
  16. Kr0nos6

Hocam güncelleme gözükmüyor ki. Bios'tan bir ayar var diyenler falan var ama emin olamadım
  17. Kr0nos6

1) Temiz kurulum yapmadan güncelleme yoluyla geçince bilgisayarımdaki her şey yerli yerinde duracak mı? 2) Geçişten sonra windows 10 atık dosyaları oluşacak mı? oluşacaksa bunları nereden sileceğim? 3) Sistemim yeni olmasına rağmen win11 desteklemiyor olarak gözükmekte, ne yapmam gerekiyor?
  18. Kr0nos6

Windows 11 Update Hala Gelmedi

Bi aralalar TPM olayı falan vardı. Acaba hala bu sorunlar devam ediyor mu yapmam gereken bir şey var mı?
  19. Kr0nos6

Mainstream Animeler Sizce Hangileridir

Death Note 25. bölümde final yapmalıydı. eğer öyle yapsaydı zaten anime tarihine kazıdığı yerini daha da sağlamlaştırırdı .d
Top Bottom