Neler Yeni

Windows 11 Desteklemiyor Sıkıntısı

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
TPM açtım ve uyumluluk denetim aracını yükledim. Çalıştırdığımda sistem destekliyor win11 uyumlu diyor ama güncelleştirmelere geldiğimde orada desteklemiyor diyor ve güncelleme gelmedi

Alfha13

80+ Silver
Aynısı bana da oldu, konu da açmıştım ama herkes temiz kurulum yap dedi. Beklemek dışında bir çözüm yok galiba.

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynısı bana da oldu, konu da açmıştım ama herkes temiz kurulum yap dedi. Beklemek dışında bir çözüm yok galiba.
Aynen hocam ben de adam gibi sistem güncellemeyi kendi getirene kadar beklemeyi planlıyorum

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Güncelleştirmeleri beklemene gerek yok direkt olarak Windows'un kendi sitesinden indir. En üstteki seçenek ile indir, tabi dosyalarınla beraber geçmek istiyorsan...

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
Güncelleştirmeleri beklemene gerek yok direkt olarak Windows'un kendi sitesinden indir. En üstteki seçenek ile indir, tabi dosyalarınla beraber geçmek istiyorsan...

Uyumlulukta sıkıntı çıkarmasından korkuyorum. Denetim aracı farklı bir şey söylüyor Windows farklı

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Denetim aracı sadece resmi destek listesine göre hareket eder ve o liste de o kadar da fazla değil. Güncel sayılabilecek bir bilgisayara sahip iseniz yükleme yapabilirsiniz fakat desteklenmeyen bir işlemciden kurulum yapacağınız için extra bir anlaşma imzalamak zorundasınız. (Sorumluluğu aldığınıza dair.)
İyi kullanmalar!

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
Denetim aracı sadece resmi destek listesine göre hareket eder ve o liste de o kadar da fazla değil. Güncel sayılabilecek bir bilgisayara sahip iseniz yükleme yapabilirsiniz fakat desteklenmeyen bir işlemciden kurulum yapacağınız için extra bir anlaşma imzalamak zorundasınız (Sorumluluğu aldığınıza dair.)
İyi kullanmalar!
O yükümlülüğün altına girmeden sistemdeki yazıyı yeşile döndürmem lazım hocam. Sistemde kaldırmayacak hiçbir parça yok sıkıntı ne anlayamadım

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
O yükümlülüğün altına girmeden sistemdeki yazıyı yeşile döndürmem lazım hocam. Sistemde kaldırmayacak hiçbir parça yok sıkıntı ne anlayamadım
İşlemciniz nedir? Eğer desteklenmeyen bir işlemci ise o Kırmızı çarpıyı Yeşil tike çeviremezsiniz.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
R9 3900X destekliyordu diye hatırlıyorum.
Windowsun arama bölümüne "TPM.MSC" yazıp "Enter'a" basarak TPM sürümünü kontrol edin.
Durum bölümünde ''Kullanılmaya hazır'' yazıyor Hocam

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Durum bölümünde ''Kullanılmaya hazır'' yazıyor Hocam
Sürüm olarak da 2.0 yazıyor muhtemelen.
Siz İso yolu ile kuruluma başlayın direkt. İşlemciniz destekleniyor diye biliyorum. Daha bu gün Zen1 mimarili bir bilgisayara W11 kurdum.
Gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.
İyi akşamlar.

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
Sürüm olarak da 2.0 yazıyor muhtemelen.
Siz İso yolu ile kuruluma başlayın direkt. İşlemciniz destekleniyor diye biliyorum. Daha bu gün Zen1 mimarili bir bilgisayara W11 kurdum.
Gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.
İyi akşamlar.
Yardım için teşekkür ederim. İyi akşamlar

Top Bottom