Arama sonuçları: *

1. GrauerWolf

12 gb vram 2k oyunlar için yeterli mi?

Yukardaki mesajda Vram kısmına değinmeyi unutmuşum. 12 GB Vram gayet yetiyor hiç Vram sıkıntısı çekmedim.
  2. GrauerWolf

12 gb vram 2k oyunlar için yeterli mi?

3060 12 GB kullanıyorum 2k monitöre sahibim. Deneyimlerime dayanarak bir çok oyunu ayar kısmadan 2K da rahat oynatmıyor diyebilirim. 2K ayar kısmadan oynamak isteyenler 3060 ın üzerindeki kartlara yönelmeliler bence. Bazı oyunlarda 2K sıkıntı çıkartmazken bir çok oyunda malesef 60 fps altına...
  3. GrauerWolf

SteelSeries Arctis 1 Wireless PS Edition alınır mı?

Yıllardır Arctis 7 wireless kullanıyorum. Bundan önce de Arctis 3 kablolu kullanmıştım ikisi de PS edition değil. Şu an mevcut bulunan Arctis 7'yi bilgisayar ve PS ile kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım ses kalitesi de gayet iyi. Ps editionın farkı ne bilmiyorum açıkcası. Bir şey dersem...
  4. GrauerWolf

Öneri 3k bütçem var mekanik klavye önerebilirmisiniz

Bu konuda arkadaş 2 model atmıştı biraz önce XPG olan bence hoş bir seçenek bir değerlendirebilirsiniz Cherry mx red switchlere sahip.
  5. GrauerWolf

1.65 Boy 40 Kiloyum, Nasıl Kilo Alabilirim

Yaklaşık aynı boylardayız. Askere giderken bile ortalama 45 kilo civarlarındaydım. Şu an 32 yaşındayım eskisi kadar zayıf olmasam da kilolu değilim. Hayatım boyunca bu durumu hiç kafama takmadım bana getirdiği artılar gayet hoşuma gitti her zaman. Yaşıtlarıma göre daha hafiftim her zaman. Bu...
  6. GrauerWolf

SteelSeries Arctis 1 Wireless PS Edition alınır mı?

Alınır mı alınmaz mı konusuna girmeden Type-C girişi hakkındaki sorunuza istinaden cevap vermek istedim. Attığınız linkdeki ilanda bulunan fotoların en sonuncusunda kablolar görünüyor en sağda kulaklığın yanında bulunan kablo Type-C girişi olmayan bilgisayarlarda kullanılabilir. Bir ucu Type-A...
  7. GrauerWolf

Öneri ASUS TUF GAMING RA05 K3 vs XPG Summoner Cherry MX Red

Bahsettiğiniz yorumun altında başka bir arkadaş yazılımın yeni sürümünün sıkıntı çıkartmadığını yazmış ama kullanmadığım için tabii ki de bu konu hakkında bir şey diyemem. Kendi açımdan bakarak konuşacak olursam şayet programla çok bir işim olmadığından dolayı ses ayar tekerleği, cherry switchler...
  8. GrauerWolf

Makro tuşlarını çok fazla kullanıyorsan ve program bu işi ve aydınlatma ayarlarını tam olarak yerine getirebiliyorsa bence bir problem yok. Şahsen ben Aldığımdan bu yana yaklaşık 4 yıldır Alienware uygulaması üzerinden aydınlatma dışında hiç bir fonksyon kullanmadım :D.
  9. GrauerWolf

XPG Summoner almayı çok istemiştim fakat ben almak istediğim sırada kırmızı switch modeli piyasada bulunamıyordu sanırım alamamıştım. Onun yerine Alieanware AW768 almıştım. XPG gerek bilek desteği gerekse ses ayarı için bulunan (potansiyometre deniyordu sanırım) tuşu ile beni baya cezbetmişti...
  10. GrauerWolf

Yardım (BU KONU İÇİN 3 KERE YENİ KONU AÇTIM ) R5 5600 İÇİN HANGİSİ DAHA MANTIKLI?

Bu marka ve ürünleri hakkında hiç bir bilgim olmadığını belirterek söylemek istiyorum ama fiyatları fazla pahalı değil mi ? Hepsiburada üzerinden çok daha uygun fiyatlara snowman T6 ve T4 veya farklı markaların soğutucularını almak daha mantıklı olmaz mı ?
  11. GrauerWolf

Kasa fanının RGB aydinlatmasi açmam için gerekli olan bağlanti nedir?

Rica ederim umarım yardımcı olur. (y)
  12. GrauerWolf

Kasa fanının RGB aydinlatmasi açmam için gerekli olan bağlanti nedir?

Videodan göründüğü kadarı ile beyaz molexe sahip olma gibi bir zorunluluğunuz yok. 4 fanın Molexleri arka arkaya birbirine bağlanıp en son da Powerdan gelen güç kablosuna bağlanmışlar sıralı halde. Arkada bulunan egzoz fanındaki küçük sokete de switch tuşu bağlantısı yapılmış. Videodaki kasanın...
  13. GrauerWolf

MSI B550-A PRO Alınır Mı?

Hayırlı olsun şimdiden güle güle kullanın.
  14. GrauerWolf

Bu Linkte Ryzen 9 a kadar desteklediği yazıyoe problem yaşayacağınızı sanmıyorum.
  15. GrauerWolf

Bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım gerek yazılımsal gerek bios hiç bir sorun çıkartmadı bana. Fiyatları bilmediğim için o kısma bir yorum yapamam ama kullanıcı deneyimi açısından hiç bir sorun yaşamadığımı rahatlıkla söyleyebilirim.
  16. GrauerWolf

Yaklaşık 1.5 senedir aynı anakartı 5600x işlemci ile kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Kasamın Rgb fanlarını da kontrol edebiliyorum, sıvı soğutmam da gayet düzgün bir şekilde çalışıyor gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
  17. GrauerWolf

Yardım Thermal Grizzy Hydronaut alınır mı ?

En son kyronaut extreme almıştım. Mx-4 ile aralarında çok da gözle görülür bir fark olmamıştı. Açıkcası muadiline göre fazla para ödemem tekrar alacak olsam. Kasa içi hava sirkülasyonu ve cpu soğutucu iyiyse benzer kalitede bir macun da her türlü iş görüyor yeter ki adi macunlardan olmasın.
  18. GrauerWolf

Hangi bilgisayar daha avantajlı?

Bu hafta PC hocası kendi sistemini yayınladı. Abdullah da RTX 2060 lı bir sistem inceledi ikisi de 12k civarıydı. Ay sonu Modart PC de bir sistem yayınlayacak diyordu forumdaki arkadaşlar. Bütçeyi biraz daha artırma şansınız varsa yazdığınız 2 sisteme de para vermeyin derim açıkcası.
  19. GrauerWolf

Merhaba ben sistemimin 3 parçasını değiştireceğim parçalar uyumlu mu? bilmem lazım

Bios güncellemesi yapıldığı taktirde b450 anakartlara 5600 takılabiliyor. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  20. GrauerWolf

Yardım Sizce hangi bf oyunucu almalıyım

Uzun süredir BF1 oynuyorum. Playstation 4 de oynamıştım ilk defa sonra PCden devam ettim. BF5 ve BF4 e de sahibim ama 1 oynadıktan sonra ikisi de sarmadı açıkcası. BF 2042 henüz denemedim kötü bir çıkış yapmasından ve çokca kötü eleştiri almasından dolayı henüz almayı düşünmüyorum. Diğer...
Top Bottom