Arama sonuçları: *

1. F

2. El Hangi psu almalıyım

Onu aldım hocam 1712126070 Bronze sertifikalı değil mi
  2. F

2. El Hangi psu almalıyım

Arkadaşlar bu üçü arasında kaldım 2. El alacağım, asus b450 plus atx, 8 ram , ryzen 5 5500 var bir de 6600 serisi bir ekran kartı almayi düşünüyorum sizce hangisi alınır ya da başka psu önerir misiniz ?
  3. F

Da g9 siparisim iptal edildi yardim

@yavuzselimm kanka noldu ulaşabildin mi birine durum ne birde kanka sistem ciktiktan sonra saniyesinde bekliyormuydun almak için , pcden sipariş oluşturdun?
  4. F

Hangi parçayı yükseltmeliyim

Evet düzgün bir araştırma yaparak temiz ürün bulursam alabilirim Islamcı anakartımla uyumlu mu ekran kartını yükseltecek olsam beni anakart da kısıtlar birde psu fln yeni sistem dizsem daha faydalı olacak galiba, şimdilik sadece r5 5500 alsam valorantta 144 fps rahat alır mıyım?
  5. F

Hangi parçayı yükseltmeliyim

Arkadaşlar şu anki bilgisayarim. Ryzen 3 1200 AF işlemci. Azle GTX 750 Ti 4 GB ekran kartı. ASRock A320M anakart. 8 GB RAM. 400W PSU var. Sizce hangi parçayı yükseltmeliyim? Yapacağım değişiklik PSU değişikliğine de sebep olacağını düşünüyorum. 144 Hz monitörüm var ama ekran kartı DP kablo...
  6. F

kaliteli termal macun yüksek sıcaklık ?

biosu sıfırladım sabit 83ten 72 ye düştü valoda bios pili çıkardım taktım herkese teşekkür ederim sağolun
  7. F

birde ben fanın takma kısımlarından birini kırdım ondan ilk takılı haline göre ters çevirip taktım onun bir etkisi olmaz dimi ters takmanın? yada fanı takarken farklı güç uygulamak zorunda kalıyorda olabilrim anakartaki 4 çivide 2 tane plastik var fanda da metaller var metalleri siyah yere...
  8. F

oyunda arada takılmalar faln oluyor birde fpsim arttı ama takılmalar faln oluyor 1659598246 elimle elledim sadece başka bir soğutucuyla mı denesem? birde şuan soğutucuyu çıkaramam demi dün macunladım çıkarmı
  9. F

az mı sürdüm diye düşündüm çok süürmedim
  10. F

hepsibu...dan 120 TL'ye aldım 2500 yorum 5 yıldız orjinaldir
  11. F

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-a15-oyuncu-bilgisayari.html arkadaşlar benim sistem bu stok soğutucu bayadan beri PC'yi temizlemiyordum açtım ekran kartı işlemci fanı RAM falan çıkardım sonra birkaç saatliğine stok soğutucuyu termal macun sürmeden kullandım sonra çıkardım kötü bir...
  12. F

i5 9400f valorant 80 derece

aynı sorun bendede var termal macun yeniledim 80 derrece görüyom
  13. F

işlemci % 40 dan 100 e çıktı

?
  14. F

kank pc boşta min 60 max 69 diye sıcaklık hala 100 de 100 var normalmi termal macun sürdüm valo girince 83 oldu normal mi
  15. F

ama termal mamcun sıcaklıkla alakalı değil mi bunu da etkiler mi hiç fanda termal macuna dair iz falanda yok gibi ama haklısınız galba
  16. F

arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var ben pcyi temizlemek için söktüm ekran kartıdır ramdır işlemci fanıdır işlemciyi sökmedim temizledim falan ancak işlemciyle işlemci fanı arasına termal macun sürmedim açtım pcyi önceden % 60 ,70 olsun max şuanda oyunda oyun kapalıyken de görev yöneticisinde...
  17. F

Viewsonic ve asus 144hz hangisi?

Pazarliga girerim diye fiyatlargereksiz fazla 1500 olan monit 2400 olmus kisa bi süre içinde suanki fiyatlar o parayı haketmiyor bence 1655216113 Va panelmis gamepower olan
  18. F

Gamepower 27 inc 144 hz 1ms var 2500e 28 ocakta alınmış o nasıl 27 inc çok mu büyük
  19. F

Garantisi yokmus alinmaz benc riskli 1655215352 2000tl olmaz bence daha pahalıdır stok bitmiştir fiyat kalmıştır
  20. F

Curved panel nasıl, 2700 cok fazla asus eski bi model baya, bu viewsonic içinde pazarlık yapsam 2000e alınmaz mı
Top Bottom