Neler Yeni

Da g9 siparisim iptal edildi yardim

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ömer kerem
Bende onu anlatmaya çalışıyorum ben saatlerce bekledim pazartesi günü siparişim onaylanmamisti o yogunlukta ulaştım hallettiler ulaşmak isteyen herturlu ulaşirdi
Ben çarşamba günü 30 40 dk içinde bağladım arkadaş bence belki bir şansa alırım sistemi diye şansını denemiş ama kimse o sistemi o paraya vermez illaki kontrol ediceklerdi

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
yavuz bulut
Bende onu anlatmaya çalışıyorum ben saatlerce bekledim pazartesi günü siparişim onaylanmamisti o yogunlukta ulaştım hallettiler ulaşmak isteyen herturlu ulaşirdi
6 dan sonra kapaniyor iletisim hatti 1 2 saat bekleyecek vaktim inanin yoktu ulasamadim yapmayin lutfen herkes gibi zor bela siparisi sepete ekleyip siparis ettim olusan bug yüzünden benim hakkim yenmemeli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben çarşamba günü 30 40 dk içinde bağladım arkadaş bence belki bir şansa alırım sistemi diye şansını denemiş ama kimse o sistemi o paraya vermez illaki kontrol ediceklerdi
Oyle bisey dusunmedim inanin kim dusunebilir 60 tl ye sistem alabilecegini oyle dusunseydim her yoldan ulasmayi denemezdim yapmayin nolur

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ömer kerem
6 dan sonra kapaniyor iletisim hatti 1 2 saat bekleyecek vaktim inanin yoktu ulasamadim yapmayin lutfen herkes gibi zor bela siparisi sepete ekleyip siparis ettim olusan bug yüzünden benim hakkim yenmemeli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyle bisey dusunmedim inanin kim dusunebilir 60 TL ye sistem alabilecegini oyle dusunseydim her yoldan ulasmayi denemezdim yapmayin nolur
Bizim yapabileceğimiz bir şey yok itopyanında bir şey yapacağını sanmam belki Abdullah abi söylerse bir şeyler yapabilirler ama zannetmiyorum

PunkiesT

80+ Bronze
Zaten bu itopyanın müşteri hizmetleri aşırı kötü bir arıyorsun 50 60 kişi sıra bekle bekle gelmiyorda başka türlü ulaşmak mümkünde değil

ginowhi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Umut Y.
Arkadaşın yaptığı bence tamamen çakallık sistemi 59.35 e yutturacağını sandı sipariş iptal olunca madurum ayağına yatıyor.
Sana katiliyorum dostum ama şimdi düşündüm de pişman olmuştur bee

fatih09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
fatih celep
@yavuzselimm kanka noldu ulaşabildin mi birine durum ne birde kanka sistem ciktiktan sonra saniyesinde bekliyormuydun almak için , pcden sipariş oluşturdun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Enes Tuncer
İtopya gram umursamaz. Abdullah'ın yapabileceği bir şey yok bu duruma. Ben de dün Friday-3 için 2 saat öncesinden mağazadaydım. Sıraya adımı yazdılar beklemedeydim. (2. sıradaydım) Sıra gelince çağırdılar kasa stoğu bitti 500 tl farkla FSP'den Rampage'e geçmek ister misin dediler. Mağaza müdürü arkadaş kasanın stoğunun mağazada olmadığını 1 saat öncesinden bildirmişti fakat muadil bir kasa koyup mağdur olmamanız için fiyat farkı ödemeyeceksiniz demişti. O sözünün bile arkasında durmadı. Bir söz veriyorsunuz biz senin sözüne istinaden orada 2 saat sıra bekliyoruz fakat sıra gelince utanmadan düşük kalite markaya ek para istiyor. Tamamen rezillik.

Anlayacağınız bu firmaya güvenip bir şey yapmayın. Kredi çekip, döviz bozup almayı düşünenler varsa sakın ha sakın.

mchtdlsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mücahit Dolaşık
Şuanda satışta ise onuda ekran al git thh ye başvur hiç zaman kaybetme e devlet üzerindende başvuru yapabilirsin sana bu ürünü vermek zorundalar.

Top Bottom