Neler Yeni

Da g9 siparisim iptal edildi yardim

hsnsrtts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hasan SERTTAŞ
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR
İtopya gram umursamaz. Abdullah'ın yapabileceği bir şey yok bu duruma. Ben de dün Friday-3 için 2 saat öncesinden mağazadaydım. Sıraya adımı yazdılar beklemedeydim. (2. sıradaydım) Sıra gelince çağırdılar kasa stoğu bitti 500 TL farkla FSP'den Rampage'e geçmek ister misin dediler. Mağaza müdürü arkadaş kasanın stoğunun mağazada olmadığını 1 saat öncesinden bildirmişti fakat muadil bir kasa koyup mağdur olmamanız için fiyat farkı ödemeyeceksiniz demişti. O sözünün bile arkasında durmadı. Bir söz veriyorsunuz biz senin sözüne istinaden orada 2 saat sıra bekliyoruz fakat sıra gelince utanmadan düşük kalite markaya ek para istiyor. Tamamen rezillik.

Anlayacağınız bu firmaya güvenip bir şey yapmayın. Kredi çekip, döviz bozup almayı düşünenler varsa sakın ha sakın.
Alanlar şanslı hocam ama 500 tl farka da alınabilirdi fiyat olarak çok iyiydi sistem

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kaan
Adam parasını ödemek istiyor, site adamı takmıyor. Çok komik durum, bunu da yapsa yapsa İtopya yapardı zaten :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Iori Yagami
Stoklar bittiyse iptal edilen sipariş gelmez. Siz siparişi oluşturduğunuzda adınıza bir sistem ayırmıyorlar. Stokta varsa ve ödeme yapılmışsa adınıza kargolanıyor sadece.

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
6 dan sonra kapaniyor iletisim hatti 1 2 saat bekleyecek vaktim inanin yoktu ulasamadim yapmayin lutfen herkes gibi zor bela siparisi sepete ekleyip siparis ettim olusan bug yüzünden benim hakkim yenmemeli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyle bisey dusunmedim inanin kim dusunebilir 60 TL ye sistem alabilecegini oyle dusunseydim her yoldan ulasmayi denemezdim yapmayin nolur
THH ye başvur bro itopyayı tanıyosam umrunda dahi olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
Stoklar bittiyse iptal edilen sipariş gelmez. Siz siparişi oluşturduğunuzda adınıza bir sistem ayırmıyorlar. Stokta varsa ve ödeme yapılmışsa adınıza kargolanıyor sadece.
Kampanya ile teşhir edilmişse ve ödeme alınmışsa vermek zorundalar açıkçası thh lehe döner bu arkadaşın ödeme gerçekleşmediği için bir şey diyemem ama dediğiniz durum da thh ile alabilirler saçma bir hakem heyetine denk gelmezlerse ayriyeten ödeme yapılmışsa adınıza stok ayrılır olmayan ürünü satmak anayasaya aykırıdır eğer ön sipariş olduğu belirtilmemişse.

Shazyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Altan Büyüktaş
Bilemedim artık eleman kolpamı sıkıyor gerçekten tesadüfen mi oldu öyle bişey anlamadım. Görünen üzere Abdullah abinin umrunda bile olmamış. Artık başka kampanyalı ürün kovalarsın. Geçmiş olsun brom.

Top Bottom