Arama sonuçları: *

1. JokerAllame

Biz kızla şimdi neyiz?

Bu sene yeni Üniversiteye geçtim 2. haftadan bir kız geldi yanıma oturmak istedi ondan sonra ki gün önümdeydi işte arada sırada bana dönüp sorular falan sordu (ders hakkında değil genel geçer) ondan sonraki hafta bende ondan etkilendiğimi hissettim 1 hafta okula gitmeyeceğimi söyledim oda gel...
  2. JokerAllame

İki bilgisayar arasındaki fiyat farkı neden böyle?

https://www.pt.com.tr/macbook-air-136-inc-m2-8cpu-8gpu-16gb-256gb-uzay-grisi-z15s00120 https://www.pt.com.tr/macbook-air-136-inc-m2-8cpu-8gpu-16gb-256gb-gece-yarisi-z16000102 İkisinin de sadece rengi farklı ama arada ciddi fiyat farkı var bunun sebebi nedir?
  3. JokerAllame

İkisi arasında hangisi daha iyi seçenek?

Bilgisayar mühendisliği okuyacağım. 1 yıl daha hazırlık var yani asıl programlamaya ortalama 2 3 yıl sonra kullanacağım gibi alacağım bilgisayar beni en az 4-5 yıl götürsün istiyorum (macbook 8gb olanı 2-3 yıla eskir diye korkuyorum) iki seçenek arasında kaldım...
  4. JokerAllame

Bu iki bellek uyumlu olur mu?

Bunları aynı anakarta taksam bir sorun olur mu?
  5. JokerAllame

8k-16k arası telefon önerisi

8k ya Samsung S 21 sizce nasıldır? Birde 16k ya S21 Ultra yerine 12 Pro Max daha mantıklı mıdır sizce?
  6. JokerAllame

Mount And Blade Ottoman mod hakkında yardım

Şimdi ben bilmeden oyunun başlarında bir Osmanlı derebeyine benim için her hangi bir göreviniz var mı dedim oda bir şeyler dedi benimde aklımda tek kalan tımarlı sipahi olmamı istedi bende tamam dedim sonra ordum gelişti ve kale almaya başladığımda hiçbir kale benim olmuyor hepsi Osmanlının...
  7. JokerAllame

Hangisi daha iyidir?

Xiaomi Mi 11 Lite Redmi Note 10 pro İkisinde de kaçak alacağım alacak olursam sizce hangisi daha iyidir?
  8. JokerAllame

2 Telefon Arasında Kaldım

Arkadaşlar şimdi 2 seçeneğim var 1) Note 10s 8gb ram bu 8gb olmasından kaçak olduğunu anlayabiliyoruz adam kendine falanda almış 2800 lira 2) Oppo Reno 5 lite bu orijinal garantili 3500 lira Redmi ile Oppo arasında 700 lira fark var sırf garantili diye de bu kadar para verip daha düşük bir...
  9. JokerAllame

3000-3500 TL'ye Telefon Önerileri

Arkadaşlar şarjı iyi giden ekranı büyük ve iyi olan çok oyun oynamayacağım genelde youtube izlerim. Bu kriterlerde önerir misiniz
  10. JokerAllame

3000-3500 TL'ye Telefon Önerisi

Kaçak olursa daha f/p olur muhtemelen bu fiyatlarda Android ne önerirsiniz?
  11. JokerAllame

6000-6500tl Laptop önerisi

Arkadaşıma alacağız sadece internette ders için kullanacak oyun çok oynamayacak böyle güzel bir laptop çıkar mı?
  12. JokerAllame

Bisiklet ile ilgili sorum

Arkadaşlar benim bir Salcano 26 jant dağ bisikletim var bunu benzinlikte ki araba yıkama şeylerinde iyice yıkasam ve zinciri yağlasam bisiklete bir zarar gelir mi?
  13. JokerAllame

Lisede sınıflar değişti mi

11'e geçtim ama sınıfın değişip değişmediğini bilmiyorum nasıl öğrenebilirim. Sizinki değişti mi?
  14. JokerAllame

Ne yapıyorsunuz bu saatte ?

10 testlik türkçe testim var onu yetiştirmem lazım siz neden ayaktasınız ?
  15. JokerAllame

İlk konularınızı atın

Herkese iyi günler iyi akşamlar herkes ilk konusunu atsın. https://forum.donanimarsivi.com/konu/6000-TL'ye-aldigim-sistemim-sizce-nasil.179964/page-6 Benim bu yeni sistem almıştım. DA Youtube kanalını sevdiğim için foruma yazmıştım ve her şey böyle başladı.
  16. JokerAllame

18 Yaş altı velisiyle mi gitmeli aşıya

Ailemden uzaktayım yarına bir hevesle randevu aldım ama ailem yanımda değil kurallarda ailesiyle gelir diyor 18 yaş altı tek yaptıran oldu mu?
  17. JokerAllame

Dışarı için kablolu kulaklık önerisi

Bisiklet üzerinde kullanacağım güzel kablolu kulaklık önerisi istiyorum. Bütçe 50 lira (maksimum)
  18. JokerAllame

Bisikletinin elektrikliye çevirenler var mı?

Elektrikliye çeviren arkadaşlar memnun musunuz? Birde kaç TL'ye çevirdiniz? Sizce önü mü yoksa arkayı mı çevireyim?
  19. JokerAllame

Bu hopörlör nasıldır?

https://www.akakce.com/hoparlor/en-ucuz-dark-sp211-2-1-6-w-fiyati,813332899.html Maks 150tl çıkabilirim
  20. JokerAllame

Bilgisayar için hopörlör tavsiyesi

Yaz aylarındayız kulaklık terletiyor bütçe çok aşmayacak şekilde 50-100tl olursa çok iyi olur
Top Bottom