Neler Yeni

Ne yapıyorsunuz bu saatte ?

Microsoft

80+ Bronze

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Logo Yapıyorum + Müzik Dinliyorum.
Kime Yapıyorsun Diye Sorarsan Yada Sormasan'da Yazıyım Canım Sıkılıyor Öyle Yapıp Atıyorum Kenera.

KeepHyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ömer Alp Yurdakul

Avolay

80+ Gold
Smurf hesap Valo atıyorum

KeepHyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ömer Alp Yurdakul

Microsoft

80+ Bronze
Boş ver aga daha büyük hayaller kur inan aldıktan sonra hevesin kaçıyor zamanı gelince sende alırsın bir tane
reyiz pc hayallerini pişmanlık yüzünden kuruyorum canlı ders zamanı gelince 4k bi labtop alcaz dedi ailem masaüstü alak dedim ama eve * olarak gelmişim gibi fikirlerim önemsiz komşu şirkette çalışıyor neymiş işyerinde bilgi işlemci varmış bi labtop sipariş ettiler volorant lowda 20fps di biliyorum ders için alınmıştı ama minecraft 1.8 i akıcı bile oynayamiyordum sonra şarj yeri yandı ve teknik servis tabii ki sistemin yarı fiyatını önerdi ve kullani hatasi biçti. mahalle tamircisine götürdü alt komşu yine (bu komşu neden benim labtopum kararlarını alıyor anlamıyor iyiki bi şirkette çalışıyor) pc cok ucuza tamir oldu ma tahmin et nolsu tab2 geldiginde artik mc bile açamiyirdu ve yine yandi artik tamir ettirmeyin dedim bi ise yaramiyor zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama bugun biraz moralim yukseldi sonunda lise ilk yilim olarak bana pc alcaklarnis (komşu karışırsa cinayet çıkabilir)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayalin nasıl bir sistem?
ya reyiz alcaz dedimiz bi gt1030 benim butun isteklerimi accak bi pc

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Sana Ne Şaka Şaka
Uyumayı Sevmiyorum

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Uyku düzeni