Neler Yeni

Uykuluyken nasıl harekete geçiyorsunuz?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba 👋 Uykuluyum 😪 Ders çalışmam lazım, kitap okumam lazım, oyun oynamam lazım (ruhu beslemek için). Sabahtan beri, depremde uyandım, uykuluyum. Herhalde uyku döngüm tamamlanmadan uyandığım için böyleyim. Uyumayı denedim. O kadar uykum yok. Yani uyuyacak kadar uykum yok ama motivasyonu düşürecek dibi boylatacak hiçbir şeyi yapma isteği kalmayacak şekilde uykum var. Yani o ince çizgideyim.
Siz böyle durumlarda nasıl harekete geçiyorsunuz? O silkelenmeyi nasıl yapıyorsunuz? Sıcak da cabası bu arada.

Merhaba 👋 Uykuluyum 😪 Ders çalışmam lazım, kitap okumam lazım, oyun oynamam lazım (ruhu beslemek için). Sabahtan beri, depremde uyandım, uykuluyum. Herhalde uyku döngüm tamamlanmadan uyandığım için böyleyim. Uyumayı denedim. O kadar uykum yok. Yani uyuyacak kadar uykum yok ama motivasyonu düşürecek dibi boylatacak hiçbir şeyi yapma isteği kalmayacak şekilde uykum var. Yani o ince çizgideyim.
Siz böyle durumlarda nasıl harekete geçiyorsunuz? O silkelenmeyi nasıl yapıyorsunuz? Sıcak da cabası bu arada.
uykuluyken çalışmanızdaki verim %-50 dir uyandığınızda hiçbirşeyi hatırlamazsınız
dinçken uyandıktan yarım saat 1 saat sonra çalışın verim %150 dir

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dün fazla yağlı besinler yemiş olabilirmisin?
Dur bir dk dün yediğimi hatırlamıyorum. Ha hatırladım. Yok yemedim. Patates yemeği yedim etli. Ama ben et yemedim. Patatesi de sadece 1 tabak yedim.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dur bir dk dün yediğimi hatırlamıyorum. Ha hatırladım. Yok yemedim. Patates yemeği yedim etli. Ama ben et yemedim. Patatesi de sadece 1 tabak yedim.
Bi dışarı çıkıp 5-10 dk yürümeyi dene istersen.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sıcaklıktan dolayıda olabilir uykulu hissetmen, evinizde klima vs. yok mu?
Var da klimanın o havası falan mayışıklık veriyor. Yani çok sıcak ve soğuğa gelemiyorum. Direkt mayışıyorum.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri