Arama sonuçları: *

• Users: Serhat-
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Serhat-

MNG Kargo - Kargom kayıp

Merhaba, Yaklaşık 1 hafta önce iade için birkaç parça eşya verdim. İstanbul-İstanbul olacak şekilde gidecekti. Telefon numarası, isim, soyisim ve anlaşmalı kargo kodunu verdim. Kargo ortalıkta yok bana kargo için bilgi fişi verilmedi telefona mesaj gelmedi. Şubeyi arıyorum çalıyor açıyorlar...
  2. Serhat-

Araba kendi kendine devir alıyor

Merhaba, Araç ufak bir birikintiye girdi çıktıktan sonra kendi kendine devir almaya başladı. Boşta bile olsa 3000-4000 devire çıkıyor gaza basılmadığı halde neden olabilir ? Beyaz duman vb. yok. Ambele olmadığını düşünüyorum.
  3. Serhat-

Askerlik yoklama mesajı

Merhaba, Yarım saat önce E-Devletten mesaj geldi. Askerlik yoklama işlemlerinizi bu yılın sonuna kadar tamamlamanız gerekmektedir. Bunu nasıl tecil ettirebilirim ? Üniversiteye hazırlanıyorum 19 yaşındayım.
  4. Serhat-

Garanti BBVA isme göre filtreleme

Merhaba, Giden para transferlerinden isme göre filtreleme yapabiliyor muyuz ? Yapılabiliyorsa nasıl oluyor ? Tüm transferler Fast ile başka bankaya gönderildi. İnternet üzerinden giriş yapıyorum.
  5. Serhat-

Projeksiyon önerisi lazım

Merhaba, Maksimum 5 bin TL olacak şekilde projeksiyon arıyorum ev içinde kullanılacak. Maç izlemek için vb.
  6. Serhat-

Sistemde upgrade edilmesi gereken parça(lar)

Merhaba, Sistemde upgrade yapmak istiyorum henüz belli bir bütçe vb. yok ama orta seviye bir şey arıyorum.(Maksimum 3 bin gibi) Aklımda değiştirmek için sadece işlemci var ama herhangi başka parça değişikliği önerisi varsa düşünebilirim ekran kartı hariç. Değiştireceğim parçanın 2. El değerini...
  7. Serhat-

CS2 Negev türevi Scar 20 türevi silahlar nasıl alınıyor ?

Merhaba, Sürekli herkeste gördüğüm ama bir türlü nasıl alınacağını bilmediğim silahlar var. Silah menüsünü açıyorum ama dediğim silahlar gözükmüyor. Alanlara sorduğumda ise envanterden diyorlar nasıl yapılıyor bu ?
  8. Serhat-

İstanbul motor revizyon ustaları

Merhaba, Doblo 2005 1.9 JTD Turbolu bir aracımız var. Bu aralar motor hantallaşmaya başladı. Soğutma suyu problemi çok çıkıyor. Hararet 90 dan aşağı zor düşmeye başladı. Kaputu açınca içerisi çok buharlı ve sıcak hissediliyor. Soğutma hortumları patlamaya vb. başladı. Motora revizyon yaptırmayı...
  9. Serhat-

Akaryakıt için banka kartı önerisi

Merhabalar, Akaryakıt için çok fırsatlı banka kartı arıyorum. Mümkünse eğer tüm petrol şirketlerinde geçerli olan olsun eğer ki olmuyorsa OPET sık yakıt aldığımız yer. (Yakıt tipi Motorin)
  10. Serhat-

Araç anahtar kopyalama

Merhaba, 2005 Doblo model aracımız var evde bir tane yedek anahtarımız var ve immobilizer sistemi nedeniyle çip olmayınca çalışmıyor bildiğiniz gibi. Bu anahtarı kopyalamamız ortalama ne kadar tutar ? Anahtar, kasası ve her şeyi var. Sadece çip kopyalanacak. Pazartesi zaten anahtarcıya soracağım...
  11. Serhat-

Kulaklıktaki boğuk ses sorunu

Merhaba, Geçenlerde JBL C100SIUBLK model kablolu kulakiçi kulaklık aldım. Kulaklıktaki sorun şu ses ayarlarından dengeyi ortaya getirdiğimde 2 tarafa da eşit şekilde ses gittiğinde ses aşırı boğuk geliyor ve anlaşılmıyor. Tek tarafa dengeyi verdiğimde bu sefer ses o taraftan geliyor ve diğer...
  12. Serhat-

Kasada takılan girişe göre değişik ses

Merhaba, JBL C100SI kulaklık siparişi vermiştim yeni geldi bilgisayara taktım. Ön paneldeki girişlere takınca ses gürültülü çıkıyor ve oyun içinde ses kasmak neredeyse imkansız fakat arkadaki anakart girişlerine taktığımda böyle bir sorun yok gayet temiz ses geliyor bunun nedeni nedir ?
  13. Serhat-

Adresimde fiber var gözüküyor.

Merhaba yaklaşık 2 aydan fazla süre önce Superonline semtimin çoğunda kazı çalışmalarına başladı. Yerlere superonline kutuları koydular. İçlerine fiber kablo koruması yani turuncu olan hortumlardan koydular. 300-400 metre aşağıya 3 yani sokak aşağıya OFSD22 numaralı bir saha dolabı koydular...
  14. Serhat-

İncehesap Ekran Kartı Degişikliği

Merhabalar, Yaklaşık 15 gün önce incehesap'a kasamı kargolamıştım. Arızada GPU arızalı olarak diye söylendi. GPU değişimi yapılacaktı ve bugün baktığımda XFX XXX EDITION RX 570 4GB GDDR5 256BİT 570P4DFD6 kartımın yerine ASUS PH-GTX1650-O4G DDR5 128Bit HDMI DVI DP bu kartın gönderileceği yazıyor...
  15. Serhat-

Bilgisayarın açılması ve 1-2 dakika içinde ekran gitmesi

Merhabalar, Yaklaşık 1.5 sonra önce aldığım sistem bugün sorun çıkarmaya başladı. Bilgisayarı Power tuşuyla sabah açtım. Bilgisayar normal olarak açıldı ardından görüntü gitti ve fan hızları yükselmeye başladı. Farkettiğim şey ise soğukken açtığımda daha uzun süre açık kalabiliyor 2-3 dakika...
  16. Serhat-

M21 Batarya Problemi

Merhabalar, Yaklaşık 1 hafta önce Galaxy M21 cihazını aldım. Kullanım itibariyle bataryasına baktığımda saat 10-11 civarında %70 iken akşam 16.00-17.00 gibi %30 seviyelerine düşüyor. Herhangi bir oyun oynamıyorum sadece Google, Discord (sadece yazılı sohbet), Spotify ve İnstagram kullanıyorum...
  17. Serhat-

Maksimum 3000 TL Telefon Önerisi

Merhabalar, 3000 TL geçmeyecek telefon önerisi arıyorum. İstediğim özellikler bataryası uzun ömürlü olmalı yani 5000 mAh ve üstünde olmalı. Hafıza olarak minimum 64 GB olmalı. Pek oyun oynamam fakat belli olmaz bu yüzden oyun oynatması da lazım. Kamera konusunda çok kötü olmasın doğa fotoğrafı...
  18. Serhat-

Altyapı hız değişimi

Merhabalar, Yaklaşık 1 aydır TurkNet kullanıyorum. Başvurumu yaptığımda altyapı sayfasında maksimum 66 mbps alabileceğim yazıyordu. Başvuruyu yaptık kurulum vb. yapıldı. Hız testi yaptığımda hızım 20 mbps idi. Destek kaydı oluşturduk TT ekibi geldi girişte yanlarına gittim cihazlarında binaya...
  19. Serhat-

Türknet hız düşüklüğü

Merhabalar, Bu sabah itibariyle internet kurulumum tamamlandı hız testi yaptım. Hızım download 16 mbps Upload 8 mbps fakat bana 75 mbps tarifesi verildi ve binanın desteklediği 66 mbps. Daha yeni olduğundan mıdır teknik bir sorun mudur ?
Top Bottom