Arama sonuçları: *

• Users: Zero
  • Order by date
  1. Zero

Yardım Router ile GeForce Now sorunu.

telefonda test etmiştim gayet iyiydi, şimdi Router ile bağlanıyorum, şuan berbat.
  2. Zero

Kimse bağlı değil sadece ben. 1588592202 Ne demek istediğinizi anlamadım.
  3. Zero

Kalite kötü, mouse geriden geliyor çözünürlük düşük.
  4. Zero

Merhabalar, modemden bilgisayarın bulunduğu yere sinyal iyi gitmediği için ve bilgisayarda Wi-Fi özelliği olmadığı için Router aldım. Range Extender modunda kullanıyorum, fakat downloadım 45-50 arasında iken çok düşük performans alıyorum. Arkadaşımın benden daha kötü downloadı var fakat o benden...
  5. Zero

Yardım GeForce Now gecikme,takılma sorunu.

İnternet hızım GeForce Now için yeterli olsa bile takılma, kapanma, gecikme gibi sorunlar yaşıyorum. Ayrıca GeForce Now ayarlarından Download hızını %20 azaltıyorum. Ve sunucu konumu EU Central 3 seçili. İnternete sadece bilgisayarım bağlı. Diğer cihazların hepsi devre dışı.
  6. Zero

Yardım Bilgisayarımda Wi-Fi yok Acces Point ile Wi-Fi'ya bağlanabilir miyim?

Acces Point ile modeme Wi-Fi ile nasıl bağlanıyoruz?
  7. Zero

Yardım Bilgisayarımda Wi-Fi yok Acces Point ile Wi-Fi'ya bağlanabilir miyim?

Acces Pointin modeli = TP-LINK TL-WR940N
  8. Zero

Yardım Acces Point nasıl kurulur?

Arkadaşlar Acces Point aldım fakat nereye nasıl takılacağını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Model: TP-LINK - TL-WR940N
  9. Zero

"Acces Pointimi" nasıl aktif ederim?

Wi-Fi olmayan bilgisayarıma telefon aracılığıyla Wi-Fi'a bağladım, modem uzakta olduğu için de şimdi sinyal az kalıyor. Onun için Acces Pointimi kullanmaya karar verdim. Kablolarını taktım internet kısmını açtım Acces Pointi tanımlamamış nasıl aktif ederim?
  10. Zero

Gereksiz Bilgiler V4

... DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Zero

Power Saving Mode Uyarısı

evet DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Zero

Power Saving Mode Uyarısı

Ekran kartının yeri sabit ramleri çıkarıp taktım kablolarda sıkıntı yok hala alıyorum yardımcı olur musunuz? Monitörüm LG Marka DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Zero

Kablosuz ağ olmayan bilgisayarda Router iş görür mü?

Benim sahip olduğum Router acces point özelliğide var yani modemin sinyalini genişletir mi? DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Zero

Nasıl oluyor o biraz açabilir misiniz? DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Zero

Öneri 2. Dunya savas film oneri

Çiçero, Er Ryan'ı kurtarmak, Savaş Vadisi (Band of Brothers) [Mini dizi film değil] ama mükemmel. DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. Zero

Komşu Çocuğu

Oyun oynamak isterlerse oyunu düşük çözünürlükte açarsan sıkılırlar. Ama çocuğun hevesini kırma derim biraz baksın :] DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. Zero

Merhaba arkadaşlar, evimde kablosuz ağ bağlantısı var ama bilgisayarımın kablosuz ağ bağlantısı desteklemediğinden dolayı bağlanamıyorum. Router ile bu kablosuz bağlantı sağlanabilir mi? DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. Zero

Anne ve Babam

OKB Hastalığını araştırır mısın? DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. Zero

İtopyadan sistem alacağım. Linkini verdiğim sistem iyi mİ?

İşlemciyi 3600 yapıp, Anakartı da Asus Prime B450M-K yaparsanız daha iyi olur. Dragon giriş bir model. Ya da bütçeniz var ise Asus Tuf B450M-PLUS alabilirsiniz. DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. Zero

Accses Point mi Router mi?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-wifi-2-sinyal-yukseltici-2-nesil-yakinlastirici-300-mbps-p-HBV00000ABS4N bunu alsam sorun yaşar mıyım peki? DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Top Bottom