Arama sonuçları: *

1. Behram

Pc Acilmiyor guc gelmiyor

Bilgisayarın donanımını yazarmısın bide anakart hangi ışıklar yanıyor foto
  2. Behram

silenebilir.

silenebilir.
  3. Behram

HD Delays detected Çözümü

Arkadaşlar Hd did did ses geliyordu bad sectorden şüphelendim HDD Regenerator 2011 taratım bad sector çıkmadı Delays detected 14 tane çıktı ingilizce kaynaklarda fiziksel olduğunu yazıyordu hd bağlı bütün kabloları değiştim sorun düzeldi taramada temiz çıktı sorun yaşayan olursa buraya çözümü...
  4. Behram

Windows Bing Yapay zeka geldi ve Türkçe yazışabiliyor.

Edge + edgenin ios ve android yazılımında 'da çalışıyor
  5. Behram

6. Behram

Ev içi Tesisatı yenilemek?

Alacaksan Keenetic extra dsl al bu modem efsanedir. istediğin her şeyi yapabilirsiniz SNR ayarlayarak istediğin hıza çıkabilirsin.
  7. Behram

Ev içi Tesisatı yenilemek?

Modeminiz yeni ise ve SNR değerlerini değiştirmeyi izin veriyorsa modeminiz bağlantınızı hızlandırabilirsiniz... Youtube girin modeminizi adını yazın SNR ayarları yazın. 50'lik bağlantı 75 olabiliyor SNR değerlerini test ederek bulabilirsiniz
  8. Behram

Evde doğalgaz depolamak

Büyük bir Bahçem var gerekli önlemleri aldın mı bir sıkıntı çıkarmıyor 2 3 firma ile konuştum teklif hazırlayacaklar bunun evine yapanlar var önümüz cidden kara kış ülke olarak çok sıkıntı çekeceğiz haberiniz olsun yeri geldi mi doğalgaz sıkıntısı bile yaşanır elinizde geliyorsa önlem almaya...
  9. Behram

Evde doğalgaz depolamak

Doğalgaza astromik zamlar gelebilir haberleri okudum enerji bakanın söylüyor yıllık 1800 metre küp kullanımı var bahçeye 6 binlik doğalgaz deposu kurmayı düşünüyorum bugünkü fiyattan doldursam bir kaç yıl kurtarırım yarın araştırma yapacam evine kurana duyan bilen var ise yazabilirimi?.
  10. Behram

iki büyük site aynı ürün ancak 1000 lira fark?

Alınabilirmi
  11. Behram

iki büyük site aynı ürün ancak 1000 lira fark?

İki büyük site aynı ürün ancak 1000 lira fark neden? https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_x%C4%B1aom%C4%B1-redmi-9c-32-gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-gri-1211827.html https://www.teknosa.com/xiaomi-redmi-9c-32gb-gri-akilli-telefon-xiaomi-turkiye-garantili-p-125077922
  12. Behram

Steam "internet bağlantısı yok" Hatası

aynı sorun bende'de var
  13. Behram

Steam indirme sunucuları çöktümü ?

Resetledim aynı
  14. Behram

Steam indirme sunucuları çöktümü ?

Steam indirme sunucuları çöktümü ? sizde aynı sorun varmı ?_
  15. Behram

COD:Warzone eski haline dönecek mi

oyuna da giremiyorsun artık shadow ban çıkarmışlar 3 aydır saatlerce bekledikten muz adasına giriş yapıyorsun
  16. Behram

Yeni̇ Güncelleme İle Windows Bozuldu

Maalesef bende aynı sorun oldu bende katılmıştı ama bu güncellemede insider programını kapatacak hiçbir komut çalışmadı mecbur bende format çektim sabahın köründe
  17. Behram

Elektrik faturanız kac tl geldi ?

397 187 sınırdan yazılmış ayrıca pc fişten elektriği çekin ben o şekilde 100 kw kar ettim bide saat 10 dan sonra çalıştırabiliyorsanız her şeyi ona göre planlayın
  18. Behram

Ups aküye başka marka takılabilir mi?.

Inform Guardian 1000A Line Ups var içindeki aküler MHB battery ms7 12 12v7ah/20hr iki akü bu aküler Türkiye'de satışta göremedim aynı değerlerde başka akü alsak sıkıntı olur mu ?
  19. Behram

Dolar düştü fiyatlar niye düşmüyor

vatan düşürüyor kur inince anlık takip ediyorum oraya bakın
Top Bottom