Arama sonuçları: *

1. E

Telefon eskidikçe devreleri daha çok güç çeker oldu.

Başlıkta belirtiğim cümleyi bir telefoncu arkadaşımdan duydum. şuanda aktif olarak redmi note 9s telefonu kullanıyorum 4 yılıma girmek üzerim. 4 yılın ardından bataryası öldü batarya için telefoncu bir arkadaşımla konuşup yeni batarya alacaktım o sırada bana asla ilk günkü gibi...
  2. E

Köle olmak için yetiştirildik

Herhangi bir hobimizde veya gelişmemiz gereken alanda kendi başımıza gelişmek istediğimizde neden bu kadar uzun ve çetrefilli oluyor? Örnek vermem gerekirse bir özel sektörde çalışırken bizden herhangi bir dilde kodlama yapmamız beklensin ve bu kodlamalar başta kolaydan zora doğru ilerlesin...
  3. E

Steam para iadesi yapmadı

Merhaba Geçen ayın 15'inde 4 arkadaş farklı hesaplardan PUBG, bannolord, Sea of Thieves oyunlarını benim kartımdan satın aldık. Toplam 12 oyun aldık. Bu oyunları beraber oynarız diye almıştık. PUBG ve Bannelord oynadık ama Sea of Thieves oynamadık. Oynamadığımızdan Sea of Thieves için ayın...
  4. E

Gitti gidiyor işlemci iadesi almıyor

Merhaba gitti gidiyor üzerinden Ryzen 5 2600 işlemci aldım kullandım bu süreçte kendi fanım olduğundan stok fan kullanmadım. Ryzen 5 3600 fiyatları düşmeye başladı. Ardından biraz daha para buldum ve Ryzen 5 3600 almanın daha iyi olacagına karar verdim. Ardından 2 gündür sistemde takılı olan...
  5. E

Eksa Bilgisayar güvenilir mi?

Exa Trend 3T5 Intel Core i3 1005G1 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri Bu model laptopu almak istiyorum. Satıcıya garanti durumu sorduğumda Eksa Bilgisayar garantili diye belirtti. Eksa Bilgisayarı ilk defa duyuyorum, güvenilir mi?
  6. E

4000 TL bütçe ile laptop tavsiyesi

Giriş seviyesi laptop bakıyorum 4000TL civarında. İstediğim Laptop'ta 2 özellik istiyorum sadece; İşlemci olarak i3 10 nesil bir işlemci. Bir de ekstradan HDD veya SSD takmak istediğimde takabileceğim boş bir bölüm. Laptop'ta HDD veya SSD olması önemli değil çünkü HDD olursa SSD, SSD olursa 1...
  7. E

Sıfır olarak alınan HDD bölünmüş çıktı

Geçen hafta N11 üzerinden sıfır olarak Seagate Barracuda 8TB ST8000DM004 model HDD'yi aldım. Diski sisteme taktım ama disk 2 parça (2000 ve 5270 GB) halindeydi. Ve disk yönetimi bölümünden tek parça haline getiremiyordum. Ben de Windows 10 kurulum USB'si hazırlayıp kurulum ekranından...
  8. E

GPU bant genişliği nasıl anlaşılır?

PCI-e 2.0'ın bant genişliği 16 GB/s. PCI-e 3.0'ın bant genişliği 32 GB/s. PCI-e 4.0'ın bant genişliği 64 GB/s. Bildiğiniz gibi PCI-e 4.0 destekli anakart ve ekran kartları çıkmaya başladı. PCI-e 3.0 kullanan birinin en azından GPU performansı yönünden dert etmesine gerek yok çünkü PCI-e...
  9. E

Snowman m200 vs wraith prism

B450m S2h+2700x kullandığım sistemin fanı kırıldı bende en iyi f/p soğutucusu olarak snowman m200 aldım. işlemci 105 waat olunca biraz da korktum açıkçası 😅 Daha önce AMD nin stok fanını kullanıyordum (wraith prism) aynı performansda soğutursa benim için yeterli.
  10. E

WD Purple 8 TB 7200 RPM HDD nasıl?

Dosya arşivlemeyi seven bir Gamer'ım. Sistemimde: Samsung 970 Pro 512 GB M.2 SSD 1 TB 7200 RPM Toshiba HDD Ve en son olarak efsane cumadan faydalanarak aldığım; Western Digital Purple 3.5" 8 TB 7200 RPM HDD Mevcut. 7200 RPM'ye kanarak aldığım bu HDD'nin genelde kamera kayıtları için...
  11. E

B450m S2H team t-force vulcan z uyumlu mu

İnce hesaptan team t-force vulcan z 16gb ram aldım 2 tane B450M S2H anakartım var. Team'in ramlerinde GIGABYTE anakartlarda görüntü gelmediği uyumlu olmadığına dair bir çok konu gördüm okudum. Korkmaya başladım ramlerim anakart ile uyumsuz mu ?
Top Bottom