Arama sonuçları: *

1. HardToResist

Garantiden blue switch yerine brown switch gelmiş. İyimi kötümü

Yok ben urunu yollayip yaptim bu islemleri hep onlarda onay verdo suan elimde yeni klavye var sadece. 1713548110 Birde simdi garanti yeniden basliyormu yeni urunde yoksa onceki degisen urunumun garantisi bittigi icin bitmismi oluyor
  2. HardToResist

yollad Yolladim onlarda kaldi klavye yenisini yolladilar mavi yerine kahverengi gelmiş.
  3. HardToResist

Garanti konusunda penta logitechle iyi iş yapiyor evet degişim olayinda üzmüyorlar. Oncedende g213,z313 de ayni talebi yapmisdm sorun yasadigimdan sifirini yollamislardi. Maviyle , kahverengi farki ne gozle gorulur bunda kablo orgusu farkli klavyenin birde hissiyat var
  4. HardToResist

g512 klavyem tam 2 yıl dolmasına yakın bazı tuşları farklı renkler vermeye bazılarıda sönük yanmaya başladı. Garanti kapsamında değişim istedim ve sıfırını yolladılar. Blue switchdi klavyem brown yollamışlar sizce iyi mi? kötümü
  5. HardToResist

Autocad ve ofis kullanımı için

Müdürüm autocad kullanıyor ve genelde yanında taşıyor bilgisayarını işletmelere giderken. i7 li ve hp lenovo öncelikli laptop istedi ve windows yüklü olsun istiyor. Sizce bu nasıl...
  6. HardToResist

Müdürüm alıcak hp lenovo önceliği ama digerleride degerlendirmede. Fiyat olarak birsey belirtmedi.
  7. HardToResist

İ7 - 17 inc windows laptop onerisi ariyorum
  8. HardToResist

Vatandan 4060 Sistem

Bi abim alıcak itopyaya güvenemiyor ve vatan var yaşadığı yerde bi sorun olursa onlara götürürüm direk kafasında
  9. HardToResist

Vatandan 4060 Sistem

35 BİN TL ye vatandan öneriniz varmıdır
  10. HardToResist

Vatandan 4060 Sistem

Vatandan 4060 lı ve intel işlemcili 35bin TL civari sistem arıyorum
  11. HardToResist

2 Kulakiçi Kulaklık Arasında Kaldım

Hi-Res ses olayına takıldım yoksa aynısını alcakdım direk :confused: 1618823164 Tavsiyen içi teşekkürler
  12. HardToResist

2 Kulakiçi Kulaklık Arasında Kaldım

Hali hazırda https://www.hepsiburada.com/philips-she4305bk-00-bass-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-p-hbv0000097g10 kulaklığımı 1 yıldır kullanmaktayım ama yavaş yavaş yıprandığı için yenisini alacaktımoldukça memnunum ama araştırırken bunu buldum...
  13. HardToResist

D Diskimdeki Hdd Donma Yapıyor

D diskimdeki 1 TB Seagate Barracuda Pro diskim üzerinden bir işlem yaparken çoğu zaman o yaptığım işlem donuyor mesela kilit ekranıma koyacağım fotoları d ye attım onu seçmek için tıkladığım anda o seçim ekranım donuyor Bilgisayar yönetimindede disk kısmına girdiğim anda yine çoğu zaman donma...
  14. HardToResist

Monster Abra A7 V11.3.5 HDD sorunu

Dün aradım sürücüleri yeniden kurun dediler sıfırladım 0 dan kurdum laptopu akşam ayni şekilde oldu zoomdan bağlandım ya yazılımsal yada donanımsal dediler garantiye gitcek snrm... Ama senin dediğin gibi teknik servisi arayın bazen uzakdan bağlanılıp yardımcı olunuyor dedi ordaki arkadaş
  15. HardToResist

Monster Abra A7 V11.3.5 HDD sorunu

Monster Abra A7 V11.3.5 Laptopuma 512GB samsung ssdi ve 1TB Seagate Barracuda Pro 7200RPM HDD eklemesi yapıp satın aldım ve bu hafta bana ulaştı. Herşeyi ssdye kurdum sonrada hddyi görünür yapmak için bilgisayar yönetiminden yol açdım ve oluşturdum birkaç saat sonra hdd ye gittiğim an bilgisayar...
  16. HardToResist

İndirmeden Sonra Gelen Dosya

Dün pcyi kurarken yokdu öyle bir şey birkaç hata aldım ve pcyi 0dan bidaha kurdum bugun ve ilk kez çıkdı önceki pcmde vs yokdu.
  17. HardToResist

Silmesine okeyde neden böyle bir şey oluyor virüs mü vs onu anlamadım 1607164034 Tarama yapınca windows deffender virüsde demiyor
  18. HardToResist

Evet siliniyor
  19. HardToResist

Evet opera gx 1607163493 Bunu gördüm çevire çevire bi hal oldum :D
  20. HardToResist

İndirme yaptıkdan sonra aynı dosya ilk fotoğrafdaki gibi klasörler içinde tekrardan oluşuyor office,winrar,whatsapp,discord ve steamda aynı şey oldu bunun nedeni nedir bir sorun yaratır mı?
Top Bottom