Neler Yeni

Garantiden blue switch yerine brown switch gelmiş. İyimi kötümü

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk Şahin
g512 klavyem tam 2 yıl dolmasına yakın bazı tuşları farklı renkler vermeye bazılarıda sönük yanmaya başladı. Garanti kapsamında değişim istedim ve sıfırını yolladılar. Blue switchdi klavyem brown yollamışlar sizce iyi mi? kötümü

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
g512 klavyem tam 2 yıl dolmasına yakın bazı tuşları farklı renkler vermeye bazılarıda sönük yanmaya başladı. Garanti kapsamında değişim istedim ve sıfırını yolladılar. Blue switchdi klavyem brown yollamışlar sizce iyi mi? kötümü
Bence kafa agritmaz iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garanti konusunda penta logitechle iyi iş yapiyor evet degişim olayinda üzmüyorlar. Oncedende g213,z313 de ayni talebi yapmisdm sorun yasadigimdan sifirini yollamislardi. Maviyle , kahverengi farki ne gozle gorulur bunda kablo orgusu farkli klavyenin birde hissiyat var

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Selim
Garanti konusunda penta logitechle iyi iş yapiyor evet degişim olayinda üzmüyorlar. Oncedende g213,z313 de ayni talebi yapmisdm sorun yasadigimdan sifirini yollamislardi. Maviyle , kahverengi farki ne gozle gorulur bunda kablo orgusu farkli klavyenin birde hissiyat var
Sesi daha az basım olarak benzer

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,410
İsim
Kerem Çavuş
Brown daha hisli ve bir tık daha sessiz daha iyi olmuş

Zexius

80+ Bronze
siz onlara klavye yollamadınızmı? yani ayıplı klavyeyi istemedilermi

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
siz onlara klavye yollamadınızmı? yani ayıplı klavyeyi istemedilermi
eskiden hiç sormadan yolluyorlardı ,sonra fotosunu istemeye başladılar . En son ürünü istiyorlar. Adamlar bu güzel hizmetini milletimiz sağolsun kötüye kullandığı için, denetlemeye başladılar. Bildiğim kadarıyla onlar da kalıyor.
Amazon yurt dışında böyle yapıyor. Mesela t shırt aldın bir beden büyüğünü istedin adam kargo ile uğraşmadan bir beden büyüğünü hediye ediyor. Babam da aynısı olmuştu . Pahalı bir araba parçası almıştı. 2 Tane gelmiş ti ,hediyemiz olsun dediler. TR işin suyunu çıkarıyorlar.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,677
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bence daha iyi olmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk Şahin
eskiden hiç sormadan yolluyorlardı ,sonra fotosunu istemeye başladılar . En son ürünü istiyorlar. Adamlar bu güzel hizmetini milletimiz sağolsun kötüye kullandığı için, denetlemeye başladılar. Bildiğim kadarıyla onlar da kalıyor.
Amazon yurt dışında böyle yapıyor. Mesela t shırt aldın bir beden büyüğünü istedin adam kargo ile uğraşmadan bir beden büyüğünü hediye ediyor. Babam da aynısı olmuştu . Pahalı bir araba parçası almıştı. 2 Tane gelmiş ti ,hediyemiz olsun dediler. TR işin suyunu çıkarıyorlar.
Yok ben urunu yollayip yaptim bu islemleri hep onlarda onay verdo suan elimde yeni klavye var sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde simdi garanti yeniden basliyormu yeni urunde yoksa onceki degisen urunumun garantisi bittigi icin bitmismi oluyor

bilinmeyenkişi

80+ Bronze
Yok ben urunu yollayip yaptim bu islemleri hep onlarda onay verdo suan elimde yeni klavye var sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde simdi garanti yeniden basliyormu yeni urunde yoksa onceki degisen urunumun garantisi bittigi icin bitmismi oluyor
garanti yeniden başlar
yani olması gereken budur

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Aziz
Daha iyi.

Top Bottom