Neler Yeni

Monster Abra A7 V11.3.5 HDD sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk Şahin

Monster Abra A7 V11.3.5 Laptopuma 512GB samsung ssdi ve 1TB Seagate Barracuda Pro 7200RPM HDD eklemesi yapıp satın aldım ve bu hafta bana ulaştı. Herşeyi ssdye kurdum sonrada hddyi görünür yapmak için bilgisayar yönetiminden yol açdım ve oluşturdum birkaç saat sonra hdd ye gittiğim an bilgisayar kısmına tıklayıp hdd boyutu görnmüyor ve biraz yüklenme moduna giriyor bilgisayar kısmı. Yine her seferinde olmasada bir şey indirceğimde hddyi seçtğim an indirme klasmörü seçtiğim kısım donuyor böyle birşeyden sonrada bilgisayar yönetimine girip depolama kısmına tıklarsam bilgisayar komple donuyor ctrl + alt+ del dışında mouse haraket ettirebiliyorum sadece bunun nedeni nedir yardımcı olabilir misiniz​

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Hocam monsterin desteği çok ilgili ararsan 2 dkda bağlanırlar hallederler . Bence direk müşteri hizmetlerini ara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam monsterin desteği çok ilgili ararsan 2 dkda bağlanırlar hallederler . Bence direk müşteri hizmetlerini ara.
Dün aradım sürücüleri yeniden kurun dediler sıfırladım 0 dan kurdum laptopu akşam ayni şekilde oldu zoomdan bağlandım ya yazılımsal yada donanımsal dediler garantiye gitcek snrm... Ama senin dediğin gibi teknik servisi arayın bazen uzakdan bağlanılıp yardımcı olunuyor dedi ordaki arkadaş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,041
Üyeler
143,082
Son üye
DiQCrypto
Top Bottom