Arama sonuçları: *

1. MeynnZenith

Bilgisayar Kendi Kendine Açılıyor

Hayır, normal şekilde kapanıyor. 2020'de aldım bilgisayarı, ilk defa yaşıyorum bu durumu.
  2. MeynnZenith

O seçenek bende seçili değil hatta silik bir şekilde yazılmış. İstesem de açamıyorum yani.
  3. MeynnZenith

Birkaç sefer denk geldim. Sabah uyandığımda bilgisayar fanları çalışıyordu, monitörü açınca fark ettim ki sistem açık. Önce gece unuttum sandım ama bu sabah tam uyandığım esnada kendim şahit oldum açıldığına. Bildiğiniz kasa tuşuna basmışım gibi açıldı, fanların sesi geldi ve kapattım. Bunun...
  4. MeynnZenith

Yardım Laptop Ekran Kartını Nvidia Olarak Seçmek

Denetim masasından PhysX yapılandırmasını Nvidia seçiyorum, uyguluyorum ama yine "Dizüstü Ekranı" Intel'de kalıyor. Nedeni nedir?
  5. MeynnZenith

Ben manuel ayarlamak istiyorum, masaüstünde de onu kullansın istiyorum. Oyun oynamıyorum, her uyuglamada Nvidia kullanılsın istiyorum.
  6. MeynnZenith

Laptop aldım yeni, ekran kartı olarak sadece Nvidia'yı kullanmak istiyorum. İnternetten baktım ama tam anlayamadım ayarlamayı. Burada güzelce anlatabilecek biri var mı?
  7. MeynnZenith

Öneri Üniversite İçin Laptop Arıyorum

Fiyat konusında sanırım biraz daha esnek davranabilirim. Sınır 40 bin olabilir.
  8. MeynnZenith

Neden? 1703779828 Herkes öneriyor bu ürünü, nedir bu kadar sevilmesini sağlayan? 1703779876 RAM'i düşik değil mi Acer Nitro'nun?
  9. MeynnZenith

Excalibur i7 işlemci, 16GB RAM, RTX 3050 4GB modeli nasıldır? 30 bin civarında fiyatı.
  10. MeynnZenith

Makine ya da Uzay Mühendisliği düşünüyorum, uzun ömürlü ve çok abartılı bir fiyatı olmayan laptop arıyorum. HP Victus dikkatimi çekti ancak konu hakkında bilgim olmadığı için emin olamıyorum. En fazla 30-40 bin lira arası öneri yapabilir misiniz? Amaç oyun değil; işimi rahat görsün, alanımda...
  11. MeynnZenith

Hikaye Bazlı Oyun Önerisi

Ben bir bakış atayım nedir ne değildir diye girdim oyuna. Geçen gün bir oturuşta 8,5 saat oynamışım :D. Şu an toplam 100+ saatim var, bitirdim oyunu. Ortalarında save almıştım ekstra olarak, oradan da gezineceğim açık dünyada. Çok güzel...
  12. MeynnZenith

Steam Resident Evil oyunları zamlandı ve DMC 5

Ulan RE 2 REV'i part part 1,5 TL gibi bir fiyata mı ne alıyordum canım sıkıldıkça. En azından zaman geçiriyordum. 120 TL olmuş o bile...
  13. MeynnZenith

RDR 2'de istenilen eşyaları sahiplerine veremiyorum.

Mary-Beth fountain pen istemişti, Osman Grove'daki evden aldım, Sadie harmonica istemişti onu da buldum, Dutch pipe istemişti onu da aldım. Hepsi de envanterimde duruyor, açıklamalarında da "Dutch'a ait, Mary-Beth'e ait" diye yazıyor. Ama kamptayken hiçbirine eşyaları veremiyorum. Sorun ne...
  14. MeynnZenith

Mavi Ekran Pc'de yalnızca video izlerken ve Afk'yken mavi ekran yiyorum.

Pardon, o kadar yazı arasında görmemişim. Ben de aynı durumla karşılaştım ve sistemi aldığım yere, garantiye yolladım. Birkaç iş günü içinde geri yolladılar ve sorun kağıdında "işlemci arızası, işlemci değiştirildi" yazıyordu. Belki sen de aynısını yapmalısın.
  15. MeynnZenith

Mavi Ekran Pc'de yalnızca video izlerken ve Afk'yken mavi ekran yiyorum.

"Bir sorun çıkmadı" derken herhangi bir bilgiye sahip olarak mı diyorsun yoksa testi yaptım, bitti olarak mı? O testlerde bazı sorunları anlamak için biraz bilgi birikiminin olması gerek diye biliyorum. Siz en iyisi Minidump dosyalarınızı buraya atın.
  16. MeynnZenith

Barbie filmi kaç yaş için uygundur?

Aile ile birlikte alıyorlar çocukları. 1690198271 Teşekkürler dostum.
  17. MeynnZenith

Nereden bulabilirim o kısmı?
  18. MeynnZenith

Ben şimdi posterine baktım da PG-13 diyor. Yani 13 yaş ve üzeri olduğu için uygunsuz bir sahne yoktur diye düşünüyorum.
  19. MeynnZenith

Kardeşim filme gitmeyi istiyor, henüz 11 yaşında. Filmi mutlaka izleyenleriniz vardır, ben çok takip etmediğim için bilmiyorum konusunu. Uygunsuz sahne, küfür vb. var mı? Kardeşim için uygun mu? Evet, ismi Barbie ama emin olamıyorum artık. Mesela Winnie The Pooh da çıkacak ama o korku filmi...
  20. MeynnZenith

Öneri Modem Önerisi İstiyorum

Önerileriniz için teşekkürler. Bu markaları daha önce duymadım, bağlantıda ya da herhangi bir şeyde sorun yaşamam değil mi?
Top Bottom