Arama sonuçları: *

1. Noctambulist

İncehesap Gaming Gecesi 1₺lik Ürün

Kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın birde komik oluyorsunuz. Fırsatçılık budur direk.
  2. Noctambulist

Sistemimi satacağım ama piyasasını bilmiyorum. Yardım lütfen.

Başka bilgisi olan yok mu arkadaşlar aşağı yukarı?
  3. Noctambulist

İlk çıktığı zamanlar almıştım ama bilmiyorum tam olarak sanırım 2 seneye yaklaştı alalı. 1654934884 Yurt dışına gideceğim nakit ihtiyacım var o yüzden. 1654934903 Yok sonradan çıkanlarda sanırım 1650s kullanıldı. bunda 1660s var
  4. Noctambulist

Merhaba arkadaşlar. Sistemimi satacağım ama piyasası ne kadar eder diye sizlere danışmak istedim. Teşekkür ederim şimdiden cevaplar için. Sistemim Modart PC-MA1. Bilenler bilir ama yine de yazayım parçalarını. Asus b450m dragon SI Asus Tuf gtx 1660S Ryzen 5 3500x Xpg gammix 16gb 3000mhz...
  5. Noctambulist

valorant phantom skin öneririmisiniz ?

Bende asil var ama bi oni denk getirsem direk alacağım. Phantom için en iyisi bence oni.
  6. Noctambulist

sizce süperlig şampiyonu hangi takım olur ?

Bu klasik mi oluyor. bende bir FB liyim ama klasik versiyonda biz son maç hep kaybederiz dostum :)
  7. Noctambulist

Pes 2021 bu oyuncular kalacak mı?

yok hayır mobile felan değil. maç yaptıkça para kazandım sonrada gelen paketlerden açtım hep çıktı yani bunlar. Birde sol atta görevler gibi bir yer varya oradaki görevleri yaptıkça altın verdi genelde altınla açtım paketleri. Özel paketleri açtım hep sabit olan değil. sabit pakette oyuncu...
  8. Noctambulist

Sakın yatırma para felan. ben oyunu sildim silmeseydim sana kadromun son halini atardım sıfır parayla yaptım. ama özet geçeyim ilk 11'im mesela; CR7, griezman, messi, ronaldinho, nedved, kante, alexander arnold, merih, diğer 2 defans hatırlayamadım, kaleci oliver kahn. yedek kalecim neuer artı...
  9. Noctambulist

cs:go Snakebite Case nereden alınır

evet oynarken düşme ihtimali var
  10. Noctambulist

PES te kadro kurmak kadar kolay bir şey yok aç gitsin ben her geleni açtım çıkıyor. kadrom full artı full nerdeyse ve hiçbir emek vermedim sürekli hediye geliyor. FIFA öyle değil ama ben şimdi inridimden fifa aldım ona geçtim bakalım.
  11. Noctambulist

Valorant'da skınlerin bir avantajı var mı?

etkisi var ancak hissiyattan dolayı oluyor bencede. mesela asil vandal ile sıkarken duydugun sesler yada yağmacı ile sıkarkenki verdiği hissiyat ile daha iyi oynamana sebep olabiliyor.
  12. Noctambulist

GAMİNG.GEN.TR güvenilir midir? Fiyatları uygun mu ? Sistem tavsiyesi verebilecek olan var mı?

sistemin fiyatını bilmem ama site güvenilir ben alışveriş yapmıştım.
  13. Noctambulist

CSGO'da takas hakkında.

Oynayarak kasıyorsun zaten prime hesaba biraz sıkıntı çekiyorsun aşırı hile geliyor ama sonunda oluyorsun prime yani alma gerek yok.
  14. Noctambulist

Corsair Set mi yoksa Steelseries Set mi?

Aslında karışım performansa bakıldığında kesinlikle daha mantıklı katılıyorum ama set olmuyor öyle yapınca. Yani tek bir set olsun istediğim için böyle 2 set düşünmüştüm ben. Belkide karıştırmak daha mantıklı olur bilemedim.
  15. Noctambulist

Corsair Set mi yoksa Steelseries Set mi?

Merhaba Arkadaşlar, Kendimce 2 tane set çıkardım birisi Corsair Set diğeri de Steelseries set. Sizce bu iki setten hangisi daha iyi olur. Açıkcası önem verdiğim noktalardan birisi evet göze hitap etmesi kısmıda var ama performasn elbette daha önemli. Bu yüzden bazen aklıma yoksa Logitech set mi...
  16. Noctambulist

Steam da düşük riskle kar etmek/level atlamak

Oyunu almadan rozet nasıl işliyoruz?
  17. Noctambulist

Vazgeçtimsendennoktacom

Memnunum kardeşim
  18. Noctambulist

Vazgeçtimsendennoktacom

Ya varya zaten açsam mi açmasam mı diye düşünürken keşke açmasaymışım varya. Ne boş yaptınız yahu. Sadece birşeye dikkat çekmek istedim hepsi bu
  19. Noctambulist

Vazgeçtimsendennoktacom

Ban konusu olacağını bilmiyordum açıkçası
Top Bottom