Neler Yeni

Pes 2021 bu oyuncular kalacak mı?

Marku

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Efe
Şimdi mağazaya giriyorsun, eFootball Puanı ile satılan yerde oyunculara tıklıyorsun. Aşağılara indiğinde De Ligt ve Greenwood'u alıyorsun. Sonrasında Juve top açılımından SĞB çıkartmaya çalış, Cuadrado yani.
Hocam bende 300 efootball puanı varmış :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ali Demirbaş
PES te kadro kurmak kadar kolay bir şey yok aç gitsin ben her geleni açtım çıkıyor. kadrom full artı full nerdeyse ve hiçbir emek vermedim sürekli hediye geliyor. FIFA öyle değil ama ben şimdi inridimden fifa aldım ona geçtim bakalım.

Marku

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Efe
Hayda.:D Hesabını KONAMI ID'ye bağladın mı? Bağlayınca 10K veriyordu sanırım.
Oha diyorum. Neyse deneyeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

・ Kampanya Dönemi
07/12/2020 06:00 - 07/04/2021 23:59 (UTC)

Hay şansımı

Hocam ne yapmam gerekiyor şu an? @cagan_32

Son düzenleme:

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Oha diyorum. Neyse deneyeyim.

・ Kampanya Dönemi
07/12/2020 06:00 - 07/04/2021 23:59 (UTC)

Hay şansımı

Hocam ne yapmam gerekiyor şu an? @cagan_32
eFootball kampanyası mı bitmiş? O zaman eFootball points kasman lazım. Şimdilik top aç yeter. Juventus'tan aç.

Marku

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Efe
eFootball kampanyası mı bitmiş? O zaman eFootball points kasman lazım. Şimdilik top aç yeter. Juventus'tan aç.

Para bitti, son hali böyle takımın.
Ekran Görüntüsü (73).png
Ekran Görüntüsü (72).png

Marku

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Efe
PES te kadro kurmak kadar kolay bir şey yok aç gitsin ben her geleni açtım çıkıyor. kadrom full artı full nerdeyse ve hiçbir emek vermedim sürekli hediye geliyor. FIFA öyle değil ama ben şimdi inridimden fifa aldım ona geçtim bakalım.
Para yatırmadan oluyor yani?

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
@cagan_32 forum da en çok pes oynayan ikimiz varız sanırım 😂 kadromu atabilir misin merak ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ali Demirbaş
Para yatırmadan oluyor yani?
Sakın yatırma para felan. ben oyunu sildim silmeseydim sana kadromun son halini atardım sıfır parayla yaptım. ama özet geçeyim ilk 11'im mesela; CR7, griezman, messi, ronaldinho, nedved, kante, alexander arnold, merih, diğer 2 defans hatırlayamadım, kaleci oliver kahn. yedek kalecim neuer artı yedeklerime 1 messi daha var. yedekleri dizsem senin üstte attıgın takım gibi bir tane daha çıkardı şuan hatırlamıyorum isimleri.

Ve 5 kuruş para vermedim.

Marku

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Efe
Sakın yatırma para felan. ben oyunu sildim silmeseydim sana kadromun son halini atardım sıfır parayla yaptım. ama özet geçeyim ilk 11'im mesela; CR7, griezman, messi, ronaldinho, nedved, kante, alexander arnold, merih, diğer 2 defans hatırlayamadım, kaleci oliver kahn. yedek kalecim neuer artı yedeklerime 1 messi daha var. yedekleri dizsem senin üstte attıgın takım gibi bir tane daha çıkardı şuan hatırlamıyorum isimleri.

nasıl bedava aldın bunları?

hocam mobile değil değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ali Demirbaş
nasıl bedava aldın bunları?

hocam mobile değil değil mi?
yok hayır mobile felan değil. maç yaptıkça para kazandım sonrada gelen paketlerden açtım hep çıktı yani bunlar. Birde sol atta görevler gibi bir yer varya oradaki görevleri yaptıkça altın verdi genelde altınla açtım paketleri. Özel paketleri açtım hep sabit olan değil. sabit pakette oyuncu çıkarma şansın elbette az ama mesela özel paket geliyor ya sürekli işte liverpool efsaneleri felan diye mesela onlardan açacaksın. 100 altına aılıyordu bi paket.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,973
Üyeler
141,655
Son üye
ibrahim6048
Top Bottom