Arama sonuçları: *

1. L

Bloody V7 Nasıl Almaya Değermi?

Teşekkürler dostum ürünü satın aldım ama bu core 3 modnü açıp csgo oynadım bu core 3 modundan geri nasıl çıkacam açık kaldı
  2. L

Yardım Bloody V9ma Core 3 modundan çıkma

Arkadaşlar merhaba csgo deyken core 3 modunu aktifleştirdim geri nasıl kapatıcam lütfen yardım
  3. L

Cevapların için teşekkürler almayı planlıyorum mouseyi tek sorum olacakta başka forumda okumuştum core 3 ü açınca sabit bi yerde sekmeyi azaltıyor fareyi sağa sola döndürünce sapıtıyor diyorlar doğrumu öyle sorunları varmı yoksa her oyunda rahatça sıkıntı yaşamadan...
  4. L

Mesela core 3 ü satın aldığımda direk o kodu aktifleştirirsem silahımın sekmesi azalıyormu yoksa ayarmı yapmak gerekiyor
  5. L

Arkadaşlar merhaba, yeni bir mouse alacağım ama kararsız kaldım makro özelliği olan bir mouse istiyorum. Araştırdığımda Bloody V7 buldum Core 3 özelliğni açtığımızda silahın tepkisini otomatik olarak azaltıyor mu ya da ayar yapmak zorunda mıyız? Gerçektende silahın tepmesini azaltıyor mu öyle...
  6. L

Csgo hile acizliği artık oynamıyıcam

Arkadaşlar herkese merhaba daha demin maçtan çıktım çok sinirliyim size içimi dökmek istiyorum ne olacak bu csgo nün hali nova 4 üm ve primeyim karşıma 4 level hesaplar geliyor ve hepsi hile oluyor duvar arkası smoktan hs atıyorlar nasıl 4 levelken ve prime hesap değilken bizimle...
  7. L

Çözüldü✓ stoklarda rtx 3090 yok !!!!

Niye 3090 alamazmıyım dostum ve ayriyeten niye böyle boş fake konu açıp 2 saat insanlardan fikir alıyım ? Kimseyi inandırmak zorunda değilim içinden ne geçiyorsa ona inan :) 1611700542 Denmeye başladı ztn.d
  8. L

Unity ve unreal engine 1611699738 😆😆 ilk defa duydum bende
  9. L

İşlemcim İntel İ9-9900k 850 watt psu kullanıyorum ileriye dönük olsun diye Yüksek wattlı almıştım 24gb ram kullanıyorum 1tb lık ssd kullanıyorum oyun ve modelleme yaptığım için en hızlı ssd yi almıştım zamanında tek ekran kartım kötüydü onuda şimdi aldım 1611698990 850 watt psu...
  10. L

Evet çok pahalıydı bencede yanlış zamanda aldım ama piyasanın ne olacağı belli değil bildiğin üzere o yüzden beklemek istemedim hem bekledikçe işlerim aksıyor siparişlerimi yetiştiremiyorum hep yayıncılar alacak biz izliyicezmi :)
  11. L

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-bilesenleri/ekran-grafik-karti/inno3d-geforce-rtx-3090-ichill-x4_spp_860616?utm_source=epey&utm_medium=ocs&utm_campaign=cpc&id=620714506 Bunu aldım dostum konuma cevap yazan arkadaşın tavsiyesiyle inşallah üzmez beni bu kart :)
  12. L

😆 elime ulaşsın atarım Allah sana daha iyilerini nasip eder inşallah dostum
  13. L

Bu Monitörü 1369Tl ye aldım HO/GO?

Evet kanka etiketliyicem seni unutmadım ;) 1611694461 Evet
  14. L

Arkadaşlar ekran kartını satın aldım inşallah beklediğim gibi olur üstün performans alırım öneride bulunan herkes için teşekkürler bi 10 yıl ekran kartı almam herhalde 1611694361 Evet 1 tane stok yokmuş arkadaşımda önerdim o yüzden stok olmadığı dönemde çok iyi oldu :D
  15. L

Evet
  16. L

Güzel monitör hayırlı olsun ekran kartın nedir ? Bu arada beni hatırladınmı:)
  17. L

Etiketlerim :)
  18. L

Test videolarını izliyorum eleştirilerine bakıyorum şuan alacam büyük ihtimal
  19. L

Çok teşekkürler 1 adet varmış hemen alıyorum buraya yazarken almamışlardır inşallah gösterdiğin için teşekkürler
  20. L

Nasıl kaliteli bir markamı daha önce duymadımda
Top Bottom