Arama sonuçları: *

• Users: Ademmk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ademmk

KOCAELİNDE AM4 İŞLEMCİSİNİ TEST ETMEK İÇİN PAYLAŞABİLECEK VAR MI

Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese iyi forumlar. Elimde r5 5500 işlemcili bir hazır sistem var. Fakat PC ilk günden beri sürekli mavi ekran hatası veriyor ve işlemci yüke bindiğinde reset atıyor. Yaptığım testler sonucunda problem çoook büyük ihtimalle işlemcide ama emin olmak için PC'ye...
  2. Ademmk

DA MODLARI BANA BUNU AÇIKLAYABİLİR Mİ ?

Zaten 17.900 TL (ilam vekalet) + 3.600 TL ( icra vekalet) ücreti ödeyecek, o konuda içim rahat ama DA forum modları gerçekten bunu bana açıklayabilir mi? Aşikar bir şekilde ban sebebi değil mi bu? Bu insanların neden hala forumda barınmalarına müsade ediyorlar ?
  3. Ademmk

HUAWEİ TABLET İSTEDİĞİM UYGULAMALARI AÇIYOR MU

Merhabalar, ofiste hem laptop hem de not defteri olarak kullanmak için Huawei matepad 11.5 almayı düşünüyorum. İhtiyacım olan uygulamalar Word, Exel , PDF, onedrive , e-imza ve UYAP döküman editörü (UDF). Bu uygulamaları çalıştırıp çalıştırmadığı hakkında bilgisi veya deneme imkanı olan varsa...
  4. Ademmk

GENCER GAMİNG MAĞDURİYETİ

Merhaba arkadaşlar, DA imzalı r5 5600 rx6700 sistemi sipariş etmiştim vakti zamanında. Ürün montajlı şekilde tarafıma gönderildi fakat kasa/PSU ve anakart sipariş ettiğim modellerden farklı olarak teslim edildi. Paylaşılan videoda kasa ve psu'nun stoklar sebebiyle farklılık gösterebileceği...
  5. Ademmk

Çi̇ft Alan Ve Çi̇ft Uygulama Özelli̇ği̇ Olan Adroi̇d Telefon Öneri̇si̇

Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese iyi forumlar. Poco x3 pro kullanıyordum. Telefonum bozulduğu için gidip apar topar iPhone 13 aldım. Normalde 14 düşünüyordum ama telefoncu beni 13ün yeşil rengiyle kandırdı. Velhasıl 2 haftalık kullanım süresinin ardından ben bu telefona alışamadım ve memnun...
  6. Ademmk

İnternet hizimdaki̇ anormalli̇k

Hayırlı geceler gençler. İnternet hızımdaki download ve upload değerleri enden bu kadar garip? Ters asimetrik internet kullanıyorum sanırım.
  7. Ademmk

RTX 3050 - 3060 - 3070 İÇİN OYUN HEDİYESİ VAR MI

Merhaba arkadaşlar, bahsettiğim 3050,3060 ve 3070 ekran kartları için oyun hediyesi var mı?
  8. Ademmk

2. El Mi̇ni̇ng Çikmasi Ekran Karti Satilan Facebook Gruplari

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Forumda çok kez mining çıkması ekran kartlarının satıldığı Facebook grupların bahsedildiğini gördüm. Facebook kullanmadığım için konuya pek hakim değilim. Bu Facebook gruplarından öneride bulunabilir misiniz veya yönlendirme yapabilir misiniz?
  9. Ademmk

Vertical Gpu Mount Kasama Ve Ekran Kartima Uygun Mudur

Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese iyi forumlar. Ekran kartımı dik, hatta çapraz takmak istiyorum. Bunun için bir VERTICAL mount buldum Amazon üzerinden. Bu parçayı alırsam mevcut kasamda uyumluluk veya alan problemi yaşar mıyım ? Bana çok büyük ihtimalle uyacakmış gibi geliyor ama yurtdışı...
  10. Ademmk

Yardım R5 3600 ve HyperX Furry Beast için OC yardımı

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma birazcık OC yapmayı düşünüyorum. Farklı videolar izledim ama tecrübem olmadığı için bunu tek başıma denemek istemedim. Aktif olarak ilgilenip bana 1e 1 yardımcı olabilecek bilgili arkadaşlar mevcut mu ? İlgili parçalar şu şekilde, Asus Tuf B550m- E wifi, R5...
  11. Ademmk

Çözüldü✓ ANAKART DEĞİŞTİRDİKTEN SONRA FORMAT GEREKLİ Mİ

Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese iyi forumlar. Şuan Asus Prime B450M-K 2 anakart kullanıyorum. Asus Tuf B450 Pro Gaming anakarta geçeceğim. Anakartları değiştirdikten sonra sisteme format atmam gerekli mi ? Yoksa hali hazırda chipsetleri aynı olduğu için buna hiç gerek yok mu? Şimdiden...
  12. Ademmk

Asus Tuf Gaming LC 240 ARGB 1720 TL HO/GO ?

Merhaba arkadaşlar, itopyanın bana pek de şahane gelmeyen indirimlerinden 1 tane güzel olduğunu düşündüğüm bir ürün buldum. İtopyanın sitesinin sürekli çökmesinden ötürü 1.5 saati bulan denemelerim sonucunda üründen 1 adet kapmayı başardım. H.O mu G.O mu ? EK: kasayı full tuf serisi dizmeye...
  13. Ademmk

Ekran Kartını Di̇k Takmak İçi̇n Ri̇ser Öneri̇si̇

Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese iyi forumlar. ASUS PRIME H510M-E 3200(OC)MHz DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DP VGA mATX Anakart ASUS GeForce TUF RTX 3060 V2 OC 12GB GDDR6 192bit Ekran Kartı Yukarıda belirttiğim ekran kartı ve anakart ile bir sistem aldım. Ekran kartını dik takmak için riser...
  14. Ademmk

Yardım İŞLEMCİ SOĞUTUCU TAVSİYESİNE İHTİYACIM VAR

Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese iyi forumlar. Kasayı oyun amaçlı değil 7/24 çalışacak şekilde kullanacağım için işlemcinin uzun ömürlü olması adına güzel bir soğutmaya ihtiyacım var. Hedefim %80-85 yükte 60-65 derece üstüne çıkmaması. Bütçem 600 TL ye kadar çıkabilir. Sıfır veya 2. El ürün...
  15. Ademmk

i7 9750h UNDERVOLT İÇİN YARDIM

Herkese merhabalar, Yeni bir laptop aldım. Acer Nitro 5 serisinden bir laptop. Günlük kullanımda bir sıkıntı olmamasına karşın laptoba yük binecek işler yaptığımda işlemcim 95 dereceye sabitleniyor. İşlemci 95 dereceye dayanıklı olmasa bukadar ısınmazdı diye düşünüyorum ama bununla birlikte...
  16. Ademmk

10.000 TL BÜTÇE İLE KASA TOPLAMA

Merhaba arkadaşlar, 10000 TL bütçe ile kasa tavsiyesine ihtiyacım var. Sistemde 250gb M2 SSD ve 1 TB sata SSD olması gerekiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca bu akşam alıcam, indirim veya dolar gibi şeyleri beklemeyeceğim. 1604934040 Yok mu tavsiye ?
  17. Ademmk

Yeni Laptoplarım Geldi

Merhaba arkadaşlar, pek de uzun olmayan bir bekleyiş sonunda bebeklerim dün gece elime ulaştı. İkisinin de henüz kutusunu açmadım. Bir tanesini açıp kullanacağım, diğerini hiç açılmamış kutulu yani sıfır olarak satacağım. Toplam maliyeti 2200 dolar bu 2 laptobun. Bu iki laptoptan hangisini...
  18. Ademmk

R9 4900H VS İ7 9750H

Tekli çekirdekte, çoklu çekirdekte ve totalde hangi işlemci daha güçlü.
  19. Ademmk

BU LAPTOBA AÇILMAMIŞ KUTU OLARAK 15K ALICI BULABİLİR MİYİM

Merhaba arkadaşlar, Amerika'dan getirttiği bu laptobu açılmamış kututu olarak 15K'ya satabilir miyim. Türkiye fiyatı 17,500 TL. Kredi kartı da kabul edeceğim. Ürünün TR linki...
  20. Ademmk

1000 dolara bu laptobu almak

Herkese merhabalar, Kız arkadaşımın ablası 2 hafta sonra Amerika'dan ziyarete gelicek. Ben de gelirken bana laptop alabilir misin dediğimde "seve seve alırım tabii ki" dedi. Ben de hemen araştırmaya başladım amazon.com üzerinden...
Top Bottom