Neler Yeni

Çi̇ft Alan Ve Çi̇ft Uygulama Özelli̇ği̇ Olan Adroi̇d Telefon Öneri̇si̇

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Adem
Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese iyi forumlar.
Poco x3 pro kullanıyordum. Telefonum bozulduğu için gidip apar topar iPhone 13 aldım. Normalde 14 düşünüyordum ama telefoncu beni 13ün yeşil rengiyle kandırdı. Velhasıl 2 haftalık kullanım süresinin ardından ben bu telefona alışamadım ve memnun değilim. Bu sebeple android hatta özellikle xiaomi/mi/poco grubundan bir telefon almayı düşünüyorum. 13ü de ablama vereceğim.
Telefondan beklentilerim alo alo demesi ve güzel(canlı) bir ekranının olması. 6.1 veya 6.7 inç farketmez ikisi de okey. Bütçe olarak bir limitim yok ama kamerası oyun performansı vs çok umrumda olmadığı için gidip en üst model bir telefon almayı da düşünmüyorum. En önemli noktası verdiğim paraya değecek bir ürün olması. 5 bin de olur 45 bin de, yeterki telefon beni üzmesin ve verdiğim paraya değsin. Bunları göz önünde bulundurarak telefon önerisinde bulunabilir misiniz ?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,753
İsim
Hacı
Mİ 11 ULTRA alabilirsiniz.

Stwart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Furkan han
alo alo demesi ve canlı ekranı iphone 13 karşılamıyor muydu kanka neyine alışamadın mesela

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
alo alo demesi ve canlı ekranı iphone 13 karşılamıyor muydu kanka neyine alışamadın mesela
İos u ilk kullanırken aşırı karışık geliyor o yüzden olabilir

Top Bottom