Arama sonuçları: *

• Users: Sukh4
  • Order by date
  1. S

PUBG düşük GPU kullanımı

İlk girerken not supported dedi değerlerde bir sıkıntı varmı?
  2. S

PUBG düşük GPU kullanımı

Daha 2 gün oldu sistemi alalı hazır aldım 1608235108 Sisteme zarar verirmi darboğaz olması
  3. S

PUBG düşük GPU kullanımı

ne yapmam gerekiyor ramden kaynaklı değilmi diyorsunuz? 1608234680 Maddi durumum yok şuan yani zorla aldım sisitemi almışken iyi alayım dedim fakat sonuç bu.Çalışamıyorumda malum pandemi ssd ram alacak durumum yok suan..
  4. S

PUBG düşük GPU kullanımı

500 w
  5. S

PUBG düşük GPU kullanımı

Valorant cs lol hepsi aynı şekilde dişimle tırnağımla çalışarak aldım daha yeni karşılaştığım durum bakın çözüm bulamıyorum yüzde kaçlık var bilmiyorum ama düşük ayarlarda yüksek ayarlarda aynı fps alıyor düşükte gpu %40ı geçmiyor
  6. S

PUBG düşük GPU kullanımı

. AMD RYZEN 3 3100 MPK 3.6GHz 18MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 7nm İşlemci GIGABYTE A320M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB GDDR6 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram ADATA 240GB...
  7. S

PUBG düşük GPU kullanımı

Aynıı sorunu yaşıyorum çözüm varmı?
  8. S

Valorant Düşük FPS Sorunu

Sorunu çözdünüzmü aynı sorunu yaşıyorum lütfen yardımcıolun? 1608231944 Bana da yardımcı olurmusun aynı sorun var
  9. S

SSD OKUMA HIZI YÜZDE 0

Tamamdır
  10. S

GTX 1650 DÜŞÜK FPS SORUNU

Bilgisayarımı daha dün aldım
  11. S

SSD OKUMA HIZI YÜZDE 0

BU NORMALMİDİR OKUMA HIZI %0 ? SİSTEMİM YENİ ADATA SDD
  12. S

180 başlıyor 140a kadar iniyor gittiğim yere göre değişiyor
  13. S

Ekran kartım yorulmuyor sıkıntı burada onlinede kullanmıyor gpuyu
  14. S

Merhaba sistemimi yeni hazır aldım online oyunlarda alması gerektiğinden az fps alıyorum.Online kısmında düşük,antrenman vs. tek kişilik aynı oyundu bu modda yüksek fps alıyorum (lol,valorant) sebebi sizce nedir?Oyuncularlayken düşük,antrenmandayken aynı haritada yüksek fps alıyorum. AMD RYZEN 3...
  15. S

AFTER BURNER HADDİNDEN FAZLA DEĞER

Teşekkür ederim sorunum çözüldü
  16. S

AFTER BURNER HADDİNDEN FAZLA DEĞER

Pc açtığımda ve boşta iken bu değerleri alıyorum sebebi nedir? -Sistemim yeni
  17. S

İşlemsiz 6000 mhz normalmi?

Sistemi dün aldım hazır sistem
  18. S

Hayır açık herhangi bir şey yok
  19. S

Daha önce 512 800 dü oralar ve fan speed düşüktü neden böyle oldu merak ettim sanırım sıkıntı yok
  20. S

Fan speedim %70 oluyor genelde
Top Bottom