Neler Yeni

GTX 1650 DÜŞÜK FPS SORUNU

Sukh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Osman Yaman
Merhaba sistemimi yeni hazır aldım online oyunlarda alması gerektiğinden az fps alıyorum.Online kısmında düşük,antrenman vs. tek kişilik aynı oyundu bu modda yüksek fps alıyorum (lol,valorant) sebebi sizce nedir?Oyuncularlayken düşük,antrenmandayken aynı haritada yüksek fps alıyorum.
AMD RYZEN 3 3100 MPK 3.6GHz 18MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 7nm İşlemci
GIGABYTE A320M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart
Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB GDDR6 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı
XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
ADATA 240GB SU630 SATA 3.0 2.5″ Disk (520MB Okuma / 450MB Yazma)
FSP FSP500-60AHBC 500W Güç Kaynağı

-Offline Full Grafik
Valo offline full grafik.jpg

Valo online full grafik.jpgBu ise onlineValo online full grafik.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Halilibrahim Parkın
Dostum selam öncelikle online girdiğin oyunda saniyede belki 200 veya 300 mermi sıkılıyor sokorbordlar ilerliyor can flan yere düşüyor ekran kartın bunları okumada zorlanıyor olabilir offlşne modda ise hiç kimse olmadığı için ne mermi ne oyunun yenilemesi gereken bir yer ondan birde bilgisayar bileşenlerini güncel tutman lazım anakrtının biosu olsun ekran katın olsun chip setin olsun hepsini biligayara bence 6 ayda bir Bi temizlik yapabilirsin ekran kartını yoran en büyük sebeplerden biri işlemcinin ekran kartını besleyememesi oluyor bu tür olaylar da bile oluyorsa ekran kartını aldığın yerin garantisi servisinie götürmeyi tavsiye ederim

Sukh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Osman Yaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum selam öncelikle online girdiğin oyunda saniyede belki 200 veya 300 mermi sıkılıyor sokorbordlar ilerliyor can flan yere düşüyor ekran kartın bunları okumada zorlanıyor olabilir offlşne modda ise hiç kimse olmadığı için ne mermi ne oyunun yenilemesi gereken bir yer ondan birde bilgisayar bileşenlerini güncel tutman lazım anakrtının biosu olsun ekran katın olsun chip setin olsun hepsini biligayara bence 6 ayda bir Bi temizlik yapabilirsin ekran kartını yoran en büyük sebeplerden biri işlemcinin ekran kartını besleyememesi oluyor bu tür olaylar da bile oluyorsa ekran kartını aldığın yerin garantisi servisinie götürmeyi tavsiye ederim
Ekran kartım yorulmuyor sıkıntı burada onlinede kullanmıyor gpuyu

CrawLu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Umut çoban
Fps 140 fps de sabitmi yoksa 200 den mi düşüyor 200 den düşüyorsa bi sıkıntı yok

doğan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Önder Doğan Şengül

doğan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Önder Doğan Şengül
Dostum PC

Aynn knkm
Mesaj otomatik birleştirildi:

PC ne Bi format at derim çok yavaşlayıp ısınıyorsa birde trmziliğni yap ekran kartı tozluysa verimli çalışmaz
hayır format falan atma gayet normal değerler 140fps valorant ölüm maçında

Top Bottom