Arama sonuçları: *

• Users: LineaTurco
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. LineaTurco

🔥İndirim Protein Ocean 3 Adet PRE-WORKOUT SUPREME 559TL!

EFSANE koduyla %20 indirimle beraber 559TL https://proteinocean.com/preworkout-paketi-efsane Protein Ocean indirim dönemine özel çok güzel bir lansman ile indirim yapmış. Toplu alımda 60 servis 559TL'ye denk geliyor içeriğine bakınca çok ucuz. Sporla ilgilenen yararlanmak isteyen arkadaşlar...
  2. LineaTurco

18K Windows Laptop Önerisi

18k bütçem var 19 ve altı olsun lütfen 1 lira üstünü alamam. Bir de mac düşünmüyorum. Kullanım amacı AutoCAD, Solid, Oyun
  3. LineaTurco

Klavye mouse takınca görüntü gelmiyor

Arkadaşlar da forum sistem almıştım sonra ekran kartından görüntü gelmiyordu garantiye gönderdim geldi bir sorun yok yazmışlar takayım bakayım dedim american megatrends ekranı geldi ve 6-7 saniye sonra kapandı sonra klavye takıp biosa girmeliyim herhalde dedim (ssd'de windows kurulu bu arada)...
  4. LineaTurco

Da forum sistem görüntü vermiyor

Sistemi aldım geldim eve taktım bios ekranı gelmiyor hdmi ile bağladım? Bir şey mi yapmam gerekiyor
  5. LineaTurco

18K Sistem Tavsiyesi

Bütçe 18000 sadece kasa için bu bütçe kasa önerir misiniz?
  6. LineaTurco

Bu parçalar kaça satılır?

Arkadaşlar bu parçalar kaça satılır r5 2600 ile hd 7850 dışında hepsinin faturası kutusu garantisi duruyor. 1.5 yıl garantileri var 2x patriot viper 8gb 3600mhz ram B450m s2h Hd 7850 Msi mag shield m300 mesh kasa Bir de corsair spec deltadaki psu ya da performance gd 650w psu'yu satacağim...
  7. LineaTurco

Turkcell superonline fiber nasıl?

Herhalde binaya superonline fiber gelmiş kapıya gelip satmaya çalıştılar da kullanan varsa nasıl olduğunu yazabilir mi?
  8. LineaTurco

Pc power tuşuyla açılıyor ama kapanmıyor

Arkadaşlar şimdi ben b450m a pro max kullanıyordum onda da ryzen 5 2600( şu an kullandığım işlemci) ile rx 6600 takılıydı ve görüntü alıyordum sonra indirimde 350tl ye b450m s2h yakaladım daha iyi diye onu aldım b450m a pro maxi sattım ekran kartını da mining rigime koydum idarelik kendime ekran...
  9. LineaTurco

500-1000tl arası ekran kartı önerisi?

Piyasaya bakıyorum tüm kartlar uçmuş durumda bu bütçede 750ti bile göremedim istanb içi kart bakıyorum önerisi olan var mı?
  10. LineaTurco

Windows güncelleme siyah ekran sorunu

Arkadaşlar bugün asus laptop aldım her şeyi kurdum windowsu güncelleştirirken durmadan yeniden başlatmaya başladı 4-5 kere arka arkaya yeniden başlattı ben de kapattım tekrar açtım ve siyah ekranla karşılaştım ekteki gibi çözümü nedir acaba?
  11. LineaTurco

3500tl telefon önerisi

Genel kullanım olarak alınacak oyun oynanmayacak oynanırsa da ayda yılda bir olur bu fiyata ne önerirsiniz?
  12. LineaTurco

100 TL Wi-fi adaptörü önerisi

Arkadaşlar wi-fi adaptörü alacağım 100mb/s internet kullanıyorum sizce usb olarak mı almalıyım pcie olarak mı? Bir de hangi adaptörü önerirsiniz?
  13. LineaTurco

Msi mag shield M300 hava akışı nasıldır?

Arkadaşlar kasa: MSI MAG SHIELD M300 Mesh 2x120mm 1x80mm Fan mATX Gaming Bilgisayar Kasası https://www.amazon.com.tr/dp/B09DPJRXY9/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_X3XDB037QJGP6JGP540H?_encoding=UTF8&psc=1 Bu kasayı dün indirimde 400TL ye aldım bu kasanın hava akışı nasıldır? Bir tane 80mm fan ile geliyor...
  14. LineaTurco

Düşük bütçe kasa önerisi

Arkadaşlar soğutması önemli değil hd6450 ile kullanacağım ne kadar ucuz o kadar iyi hangi kasayı önerirsiniz?
  15. LineaTurco

Yurt dışı alışverişi için kredi kartı

Arkadaşlar dün amazon japonyadan ekran kartı aldım iş bankası kredi kartı kullanarak iş bankasının sitesindeki kura göre 8300-8500tl arası bir şey tutmalıydı 9100 çekti ben de kur farkı çok olmayan kredi kartı önerisi istiyorum.
  16. LineaTurco

🔥İndirim Asus ROG Falchion 999TL!

Arkadaşlar PC hocası gaming.gen.tr ile işbirliği yaparak piyasası 2100TL olan klavyeyi 999TL'ye indirtmeyi başarmışlar yüksek bütçede klavye arayanlar için güzel fırsat. Klavyenin İncelemesi: Klavyenin Linki...
  17. LineaTurco

Ryzen 5 2600'lü Bu pc ne kadar eder?

Arkadaşlar elimde b450m-a pro max 16gb cl 20 3600mhz patriot ram Ryzen 5 2600 Performance gd 600w psu 500gb m2 ssd var Ekran kartsız olarak bu sistem ne kadar eder? İşlemci hariç hepsi bu kasımda alınma kutulu faturalı 24 ay garantili ürünler bu sistem ne kadar eder malum md3 geliyor güzel bir...
  18. LineaTurco

1000tl ekran kartı önerisi

1000-1200tl ekran kartı önerisi istiyorum arkadaşlar r5 2600 ile kullanacağım şimdiden teşekkürler. @Revainer
  19. LineaTurco

Ups müsteri hizmetleri var mı?

Arkadaşlar internette yazan 08502550066yı arayınca direk meşgul atıyor itopyadan ram almıştım bana teslim edilmediği halde teslim edildi gözüküyor ve ünvanı kendisi yazıyor. Mağdurluğumu anlatmak için müsteri temsilcisini aramak istiyorum o da meşgul çalıyor var mı bildiğiniz?
  20. LineaTurco

4000TL Televizyon Önerisi

Normal bir ev kullanıcısı için televizyon önerisi istiyorum.
Top Bottom