Neler Yeni

🔥İndirim Asus ROG Falchion 999TL!

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Arkadaşlar PC hocası gaming.gen.tr ile işbirliği yaparak piyasası 2100TL olan klavyeyi 999TL'ye indirtmeyi başarmışlar yüksek bütçede klavye arayanlar için güzel fırsat.
Klavyenin İncelemesi:
Klavyenin Linki:
Diğer Sitelerde En Ucuz:

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
2 gün önceydi yanlış hatırlamıyorsam pc hocası klavyeyi story olarak paylaştı sonra hemen sildi şimdide bu video geldi bence fiyatın düşmesi pc hocası sayesinde olmadı onlar indirimli fiyattan satılan stoğu kendi reklamını yaparak sattırmak istedi

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 gün önceydi yanlış hatırlamıyorsam pc hocası klavyeyi story olarak paylaştı sonra hemen sildi şimdide bu video geldi bence fiyatın düşmesi pc hocası sayesinde olmadı onlar indirimli fiyattan satılan stoğu kendi reklamını yaparak sattırmak istedi
Öyle bir durumda gaming.gen.tr tarafında bir açıklama duyardık büyük olasılıkla öyle bir şey olmadığını düşünüyorum.
Gaming.gen açıklama yaparsa öyle bir durumda kanal adı büyük oranda zarar görecektir.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Öyle bir durumda gaming.gen.tr tarafında bir açıklama duyardık büyük olasılıkla öyle bir şey olmadığını düşünüyorum.
Gaming.gen açıklama yaparsa öyle bir durumda kanal adı büyük oranda zarar görecektir.
Sildikten sonra açıklama yazısı paylaşmışlardı videoyu izleyince hatırladım herkes max 1 ürün alabilsin diye sınırlama getirmişler ben yanlış anlamışım

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Öyle değil olay. Son anda karar değiştirip foruma özel ön bilgi vermeye karar verdiler. Bundan sonraki hazır sistemlere falan da forumdan ön duyuru yapacaklar.

PCH Forumu yenilemişler oraya kullanıcı çekmeye çalışıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,023
İsim
Diyarhan
Alasım var ama wireless özelliğini çok kullanmam gibi. Xpg summoner daha mantıklı geliyor elite bir ürün almak istersem.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Öyle değil olay. Son anda karar değiştirip foruma özel ön bilgi vermeye karar verdiler. Bundan sonraki hazır sistemlere falan da forumdan ön duyuru yapacaklar.

PCH Forumu yenilemişler oraya kullanıcı çekmeye çalışıyorlar.
Anladım teşekkürler

Top Bottom