Neler Yeni

Ryzen 5 2600'lü Bu pc ne kadar eder?

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Arkadaşlar elimde b450m-a pro max
16gb cl 20 3600mhz patriot ram
Ryzen 5 2600
Performance gd 600w psu
500gb m2 ssd var
Ekran kartsız olarak bu sistem ne kadar eder?
İşlemci hariç hepsi bu kasımda alınma kutulu faturalı 24 ay garantili ürünler bu sistem ne kadar eder malum md3 geliyor güzel bir indirim bekliyorum toplamak için almıştım ama ne kadar eder acaba?

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
3600 mhz cl 20 ram siz kendiniz mi aldınız veya kim önerdi bunu da aldınız?

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
500e düştü ve aldım kendim kullansaydım cl16ya kadar düşürecektim bir sorun mu var?
Olmaz ama oc yapmayan biri için cl 20 3600 mhz çok kötü ki zaten bunu alan biri yüzde 90 oc yapmayı bırak pc den bile anlamadan alır yani ilerde iade istemez

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olmaz ama oc yapmayan biri için cl 20 3600 mhz çok kötü ki zaten bunu alan biri yüzde 90 oc yapmayı bırak pc den bile anlamadan alır yani ilerde iade istemez
Neyi alan rami mi?

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır senden bu pc yi alan olursa yüzde 90 pc den anlamadan alır ram e kafayı takmaz
Ekran kartsız bir sistemi pc den anlamayan birnin alacağını sanmam.
Neyse gereksiz uzadı fiyat hakkında bir tahmininiz var mıdır?

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,867
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
3500 TL ederi var gibi.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,867
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,867
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit