Arama sonuçları: *

1. M

köpeğimize araba çarptı kaçtı

Başınız sağolsun
  2. M

Kutusuz Anakart Kargoda Zarar Görürmü

Sorun olucağını sanmam hangi kargo firması?
  3. M

Epic Games tomb raider serisinin son 3 oyununu ücretsiz verdi.

Evet güzel kampanya sağolsun epic
  4. M

F/p monitör tavsiyesi

Acerlar iyiydi 165 hz 1 ms suan fiyatlar nasıl emin değilim bir bak dostum
  5. M

Yardım {ÇÖZÜLDÜ}3000 mhz ram 2133 çalışıyor ve donanıma ayrılmış bellek sorunu.

Sorunum hala düzelmiş değil... Ramlerin yerini değiştirip taktım şuan 3000 mhz kullanabiliyorum ve donanıma ayrılmış bellek makul seviyede ama pc üzerinde single channel olarak gözüküyor ramler dual channel değil. Dual gözükmeleri icin 2 ve 4 nolu slotlara takmam lazımmış ama onlara taktıgımda...
  6. M

Sorun cözüldü en başından beri gözümün önündeymiş.. ram slotlarını hatalı takmışım, 1, 2 şeklinde takmıştım. 1,3 yada 2,4 takmalıymışım.. her iki sorunda düzeldi teşekkürler dostum
  7. M

msconfig kısmından maximum bellek kullanma kapasitesini sınırsız yaptım düzelmedi. Bios sıfırladım düzelmedi. Ramlerin 1 tanesini taktıgımda pc acılıyor ve tam istediğim gibi 3000 mhz oluyor donanıma ayrılan miktarda makul seviyeye geliyor(60 mb). Sonrasında 2. rami takıp acmaya calıstıgımda...
  8. M

Hocam kafayı kırmak üzereyim. gider gitmez işlemciyi cıkardım pinlerde sorun yok şükür geri taktım sakince fan montajını yaptım hersey tamam. ramin bir tanesini cıkardım. tek bir şekilde cihazı calıstırdım. sonra xmp ayarlarını yaptım başlattım!! ve tada 8 gb ram donanım icin ayrılan 62 mb ve...
  9. M

Dediğini deneyeceğim, sanırım direkt işlemci montajını baştan yapıcam. Cünkü vidalamayı yaparken kasayı yatırmadım ve biraz fazla bastırdım ve sanırım fps problemini o zaman biraz biraz yaşadım ve bişeyleri kontrol etme ihtiyacı duydum. Bir sorum daha var, benim anakartımda işlemciyi sürekli 3.9...
  10. M

uzun zamandır macun yenilemiyorum ama 2 gün önce kule tipi fanımı garantiye göndermek için çıkarıp amd stok fanını taktım. Vidalarken işlemciye baskı binmiş olabilir ve böyle bir pin arızası veriyor olabilir mi? Açıkçası ne zamandır böyle olduğunu da bilmiyorum bu durumun uzun zamandır kontrol...
  11. M

Merhabalar bilgisayarımda 8x2 total 16 gb 3000 mhz corsair vengeance pro ram var. Bu ramleri ayrı ayrı değil dual kit olarak aldım yani chipleri aynı. Anakart : Gigabyte B450 Aorus Elite Ekran Kartı: msi gtx 1060 6 gb İşlemci: R5 2600 Fan: Stock Amd Fan Sorun 1:Bugün farkettim ki bu ramler görev...
  12. M

Öneri Ekstra kasa üstüne fan takımı

Kontrolcüye 2 şekilde güç veriyorsun 1. Molex yine, 2. İse sata power gibi olan ince birazcık geniş bir kablo var onunla güç veriyorsun. Sonrasında tüm fanları o kontrolcünün üzerine bağlıcaksın, kontrolcü kumandalı olmalı kumanda üzerinden fanı en hızlı moda alıp renklerini de istediğin gibi...
  13. M

4 Pinli RGB fanlar hakkında

Kontrol edemezsin, bu fanlar rainbow şeklinde sabit belli renklerin sabit yandığı fanlardır ya/yada örnek olarak tek kırmızı yada mavi yani tek renk yanarlar .Adreslenebilir olmak zorunda eğer extra şık bir görüntü kazandırmak istiyorsan hem fanların adreslenebilir olmak zorunda hemde anakartın...
  14. M

fan kontrolcüsü hakkında

@Abdullah Hacıgül İyi geceler ben gametech kasa aldım herşeyinden memnunum şöyle bir sorum olucak. Kasa 4 adet 6 pinli fanla geliyor, arkasında da 10 yuvalı fan kontrolcüsü var 2 tane de 3 pinli yuva var bu fanlar ufak bir kumandayla kontrol ediliyor.. Sorum şu olucak ben buna başka bir marka 6...
  15. M

evet başka çaren yok, neden molex yapmıyorsun ki? ben arka arkaya 4 fan bağladım 0 sıkıntı yani.
  16. M

fotoğraf at dostum anakartın üstünü sys_fan1 yazar genelde anakartın üzerinde, oraya bak 3 pin yada 4 pin olucak. ikinci olarak powerdan gelen molex kablo cıkısına takabilirsin eğer molex cıkısı varsa fanın. örneğin benim bilgisayarımda 8 fan 4 tane kontrolcüye bağlı var 4 tane düz rainbow ve...
Top Bottom