Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ PC için ses sistemi

UP UP
  2. E

önceden sürülen macunu kazıyıp diğer işlemciye sürebilir miyim

PC eski çalışmıyor zaten mantikan macun kurudu zaman aynı şekli alıyor yani kıvamı ben o haldeyken öyle üstünden üstünden alicam jilet ile veya bir kesmicek birsey ile onu diğer sisteme sürdürucem
  3. E

önceden sürülen macunu kazıyıp diğer işlemciye sürebilir miyim

eski PC var çalışmıyor 1 sene kada oldu bütün macunları değişeli yeni anakart aldım işlemci macun aldim ama agt kargo yüzünden bu gun teslim edilecek diye bekeldim kargo üzgünüz kargonuz pazartesine sarkıyor dediler her neyse eski PCdeki macunu jilet ile kazıyıp 2 günlüğüne PCye sürsem olurmu...
  4. E

Windows 10 yazılı flaş kontrolü

aracı ile kurup direk flaş belleğe yazdınız içinmi
  5. E

Windows 10 yazılı flaş kontrolü

Windows 10 flaşı kurdum şu videodaki gibi iso olarak indirme kalktı için aracı ile yaptım daha önceden bende veya arkadaşımın sisteminde bu şekil windows kurunca olmamıştı farklı bir sorun yaşamıştık sonra değişik bir sistem yaptık düzellik şimdi ben kurdum fortmat usb si nasıl kontrol...
  6. E

WİNDOWS 11 İSO hazırmı nasıl anlarız

normalde farklı gözüküyor daha önceden format usb hazıradım bir kaç defa böyle gözükmedi şöyle bir durumda var usb 3,0 çıkış olmayan bir pc den hazırlıyorum normalde takınca görmüyor usb rufus görüyor ama isoyu kurduktan sonra gözükmeye başladı
  7. E

WİNDOWS 11 İSO hazırmı nasıl anlarız

Merhaba windows 11 iso dosyası indirip rufus ile format usb hazıradımda normalde farklı gözüküyordu şu videodan bakarak yaptım Böyle gözükküyor
  8. E

msı b550 gaming carbon wifi tr stok sorunu

Up Up
  9. E

Yardım İşlemci %100 Kullanım Sorunu

up up
  10. E

Toplama bilgisayar önerisi

Unlostun sistemleri nasıl güvenilir mi?
Top Bottom