Neler Yeni

Windows 10 yazılı flaş kontrolü

-EMBAY-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Bayraktar
Windows 10 flaşı kurdum şu videodaki gibi iso olarak indirme kalktı için aracı ile yaptım daha önceden bende veya arkadaşımın sisteminde bu şekil windows kurunca olmamıştı farklı bir sorun yaşamıştık sonra değişik bir sistem yaptık düzellik şimdi ben kurdum fortmat usb si nasıl kontrol edebilirim olup olmadımı (yeni anakart aldım için foramat atıyorum arkadşın sistemden hazrıladım tekrardan windows usb si kuramam)

aracı ile kurdum rufus felan kurmadan hiç

bellek böyle gözüküyor sistemde usb 3.0 çıkışı yok onunla alakalı windows 11 kurdumdada aynısı olmuştu ama onda sıkıntı olmadı kurarken sadece windows11 internetten direk iso olarak iniyor
1672080673021.png
Ekran Görüntüsü (3).png

Son düzenleme:

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Windows 10 flaşı kurdum şu videodaki gibi iso olarak indirme kalktı için aracı ile yaptım daha önceden bende veya arkadaşımın sisteminde bu şekil windows kurunca olmamıştı farklı bir sorun yaşamıştık sonra değişik bir sistem yaptık düzellik şimdi ben kurdum fortmat usb si nasıl kontrol edebilirim olup olmadımı (yeni anakart aldım için foramat atıyorum arkadşın sistemden hazrıladım tekrardan windows usb si kuramam)

aracı ile kurdum rufus felan kurmadan hiç

bellek böyle gözüküyor sistemde usb 3.0 çıkışı yok onunla alakalı windows 11 kurdumdada aynısı olmuştu ama onda sıkıntı olmadı kurarken sadece windows11 internetten direk iso olarak iniyor
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Ben de aynı sebepten yarın format atıcam

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç