Arama sonuçları: *

1. ZeroDiablo

Yardım Steam yükleme hızım azaldı

Steamde poppy playtime chapter 3 ü indiricektim . Sonra fark ettim ki yükleme süresi 12 saat ki normalde bu kadar uzun sürmezdi . Dedim internetimde bişey vardır sonra epic gamesten herhangi bi oyun indiriyim dedim gayet hızlı bir şekilde indirdi .Nasıl düzelticem ben bunu ?
  2. ZeroDiablo

Yardım Bynogame güvelinirmi acaba ?

Byngogame güvenli mi acaba ? Oradan Overwatch Almayı düşünüyorum çünkü battlenette 240 Tl olan oyun bynogame De 120 tl ye satılıyor .İlk defa internet üzerinden key ile oyun alacağım için bi güvenemedim .Sizce almalımıyım ? Yani Bynogame güvenilir mi? ?
  3. ZeroDiablo

Blizzard benim haberim olmadan hesabımdan 12 tl çekti

teşşekürler
  4. ZeroDiablo

Blizzard benim haberim olmadan hesabımdan 12 tl çekti

Bugün Blizzardan oyun alıcaktım ama vazgeçtim.Yani aslında Almaya çalıştım ama paramın yeterli olmadığını söyledi sonra ordan çıktım .Yaklaşık bir 10-15 dk sonra papara uygulamama mesaj geldi .HESABINIZDAN 12 tl 27 kuruş çekilmiştir diye .İlk başta üyelik zannetmiştim ama değilmiş.Blizzardan...
  5. ZeroDiablo

Yardım İnternet Sorunum var

Arkadaşlar ben şimdi her oyunda 170-160 Ping sabit alıyorum HER Oyunda .Sadece benim internettemi bir şey var yoksa sizdede oluyor mu acaba ?
  6. ZeroDiablo

Yardım Biostan değiştirdiğim ayarı kaydetmiyor

Oldu :D Teşekkürler
  7. ZeroDiablo

o ayarı değiştirdiğim halde bunu diyor asıl sıkıntı bu zaten
  8. ZeroDiablo

Biostan AMD-V Ayarını açıp Biostan çıkmaya çalıştığım zaman. Quit Without Changing anything ? Sonra Tamam Diyip çıkıyorum .Windows a geri geliyorum , ayarın olup olmadığına bakıyorum ve sonra ayarın olmadığını görüyorum.Bu Ayarı ne kadar açmaya çalışsam da bios bunu kaydetmeden kapatıyor ve bu...
  9. ZeroDiablo

Yardım Ea play Üyeliğinde yardım

Bende bf 2042 Almayı düşünüyordum da 420 tl yerine 400 Lira vermek daha mantıklı olurdu ama Galiba 420 tl verip alıcam.Ea play almicam
  10. ZeroDiablo

Yardım Ea play Üyeliğinde yardım

Ea Playim varken Bir oyun aldım diyelim .İndirimde olan bir oyun. Üyeliğim bitince O oyunu tekrar oynamak için yine mi üyelik almam lazım .Gerçekten böyle bişeyse Çok saçma .Yardım ederseniz sevinirim
  11. ZeroDiablo

Yardım Battlefield 2042 420 Tl yi hak eden bir oyun mu ?

Sence yeni çıkan bir oyunu İndirime sokarlarmı :giggle:
  12. ZeroDiablo

Yardım Battlefield 2042 420 Tl yi hak eden bir oyun mu ?

Battlefield 2042 almayı düşünüyorum da şimdi bu oyun ea pro üyeliğine gelicek zaten .Yani 2 seçenek vaar Ya 120 tl verip 30 günlük oynarım yada 420 tl verip Sınırsız oynarım.İkisinin arasında kararsız kaldım da Yardım edermisiniz acaba .Bütçe (500 Tl)
  13. ZeroDiablo

Rainbow Six siege mi Battlefront 2 mi ?

İkisinden birini indirmeyi düşünüyorum Zaman geçirmek için Sizce hangisi daha iyi olabilir benim için ?
  14. ZeroDiablo

Rx 5500 xt Battlefield 2042 kaldırırmı ?

Rx 5500 + R5 1600 af +16 Gb ram 3200 mhz + 500 gb ssd . Sizce Battlefield 2042 kaldırabilirmi ?
  15. ZeroDiablo

Ekran kartım İnternette dolaşırken 55 derecede çalışıyor Normalmi ?

Ekran kartım internette 55 derecede falan çalışıyor .Oyun oynarken 60 derecenin üstüne hiç çıkmıyor .Apex legends de max 57 derece oluyor . Webde bu sıcaklıkta çalışması normalmi ? Ekran kartım :Asus Dual Rx 5500 XT 4 Gb
  16. ZeroDiablo

Oyun oynarken ekran şeffaf çizgiler çıkıyor.

Daha yeni olmaya başladı Lol oynarken kamerayı aşşa doğru hareket ettirdiğimde aşşağıya doğru çizgi oluyor yukarıda doğru yapınca yukarı doğru oluyor.SAğ sola yaptığımda ise bişey olmuyor ? ve bu galiba sadece Lol de oluyor Cs go da denedim olmadı Lol de yaşadım bu hatayı.En sonunda Vsync açtım...
  17. ZeroDiablo

A320M-F Anakartımda 3200mhz çalıştıramıyorum.

Bunu açmam mı gerekiyor ?
  18. ZeroDiablo

Kusura bakma bilmiyorumda XMP nedir ? :D
  19. ZeroDiablo

r5 1600 Af Ramde T force Vulcan 2x8 Gb 3200 Mhz.
  20. ZeroDiablo

Anakartın modeli işte ?
Top Bottom