Neler Yeni

Yardım Biostan değiştirdiğim ayarı kaydetmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Poyraz Efe Ekşi
Biostan AMD-V Ayarını açıp Biostan çıkmaya çalıştığım zaman. Quit Without Changing anything ? Sonra Tamam Diyip çıkıyorum .Windows a geri geliyorum , ayarın olup olmadığına bakıyorum ve sonra ayarın olmadığını görüyorum.Bu Ayarı ne kadar açmaya çalışsam da bios bunu kaydetmeden kapatıyor ve bu sadece Bu (AMD-V) ayarında da olmuyor Xmp O.C Profilinide değiştiğim zaman onu da kaydetmiyor.Eski halinde kalıyor .Bu konuda Napmam lazım acaba ?

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Biostan AMD-V Ayarını açıp Biostan çıkmaya çalıştığım zaman. Quit Without Changing anything ? Sonra Tamam Diyip çıkıyorum .Windows a geri geliyorum , ayarın olup olmadığına bakıyorum ve sonra ayarın olmadığını görüyorum.Bu Ayarı ne kadar açmaya çalışsam da bios bunu kaydetmeden kapatıyor ve bu sadece Bu (AMD-V) ayarında da olmuyor Xmp O.C Profilinide değiştiğim zaman onu da kaydetmiyor.Eski halinde kalıyor .Bu konuda Napmam lazım acaba ?
Hiçbir ayarı kaydetmeden çık demek istiyor. F10'a basıp çıkmayı dener misin?

Ziona

80+ Silver
b-b-b-beluga why you doing everything wrong

Top Bottom