Neler Yeni

Yardım Ea play Üyeliğinde yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Poyraz Efe Ekşi
Ea Playim varken Bir oyun aldım diyelim .İndirimde olan bir oyun. Üyeliğim bitince O oyunu tekrar oynamak için yine mi üyelik almam lazım .Gerçekten böyle bişeyse Çok saçma .Yardım ederseniz sevinirim

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,407
İsim
Selman
Üyeliğim bitince O oyunu tekrar oynamak için yine mi üyelik almam lazım
E tabi ki de üyeliğini yenilemen gerekiyor. Ayrıca nesi saçma bunun anlamadım. Aylık belli ücret ödeyerek kullandığın bir abonelik sistemi bu sonuçta.

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Ea Playim varken Bir oyun aldım diyelim .İndirimde olan bir oyun. Üyeliğim bitince O oyunu tekrar oynamak için yine mi üyelik almam lazım .Gerçekten böyle bişeyse Çok saçma .Yardım ederseniz sevinirim
Hayır oyunu satın aldıysan bir daha EA Play almana gerek kalmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Poyraz Efe Ekşi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
E tabi ki de üyeliğini yenilemen gerekiyor. Ayrıca nesi saçma bunun anlamadım. Aylık belli ücret ödeyerek kullandığın bir abonelik sistemi bu sonuçta.
Bende bf 2042 Almayı düşünüyordum da 420 tl yerine 400 Lira vermek daha mantıklı olurdu ama Galiba 420 tl verip alıcam.Ea play almicam

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Cümleyi yanlış kurmuş demek istediği şu: EA Play'da üyelik aktifken bazı oyunlarda %20-25 indirim oluyor ya, indirimli bir oyun aldıktan sonra EA Play aboneliği biterse satın aldığı oyunu oynamak için tekrar EA Play mi almak lazım bunu soruyor.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,462
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Hayır öyle değil, EA Play aboneliği varken EA Playde olan bir oyunu satın almış mesela. Üyeliğim bitince üyeliğimi yenilemem lazım mı diyor. Lazım değil.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
EA Playin varken EA firmasına ait oyun alırsan %10 daha az ücret ödüyorsun. Oyun tamamen senin oluyor onda bir değişiklik yok.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,407
İsim
Selman
Oyunu satın aldığı için EA Play üyeliğini yenilemesi gerekmiyor.
Cümleyi yanlış kurmuş demek istediği şu: EA Play'da üyelik aktifken bazı oyunlarda %20-25 indirim oluyor ya, indirimli bir oyun aldıktan sonra EA Play aboneliği biterse satın aldığı oyunu oynamak için tekrar EA Play mi almak lazım bunu soruyor.
Hayır öyle değil, EA Play aboneliği varken EA Playde olan bir oyunu satın almış mesela. Üyeliğim bitince üyeliğimi yenilemem lazım mı diyor. Lazım değil.
Tamam hocam teşekkürler. Arkadaş varsayım yaptığı için ben yanlış anlamışım herhalde.

Top Bottom