Arama sonuçları: *

1. H

Sharkoon RGB-LIT-100 RGB Bağlantı sorunu

Tamamdır deneyeceğim teşekkür ederim
  2. H

Sistem açılmıyor yardım

Tüm montaj ve kablolamaları doğru şekilde yaptım.(RGB modülü hariç) power tuşuna bastım tüm fanlar ekran kwrtı işlemci çalışıyor 10 dk dir ama görüntü yok. Sizce neyi yanlış yaptım ?
  3. H

RGB kontrolcü de şu kablo boşta kaldı bunu nereye takacağız
  4. H

İşlemcii montaj yardım

Biraz daha sert davranınca oldu valla
  5. H

İşlemcii montaj yardım

İşlemciyi oklara göre oturtup kolu aşağı indiriyorum ama durmuyor kol tekrar yukarı kalkıyor
  6. H

İşlemcii montaj yardım

Soket kolunu indirip sola çekiuorum ama nafile geri yukarı atıyor
  7. H

İşlemcii montaj yardım

Merhaba arkadaşlar amatör olmama rağmen cesaret edip kendi sistemimin montajı kendim yapmaya çalışıyorum. Ancak okları denk getirmeme ve işlemciyi doğru takmama rağmen işlemci soket kolu kapanmıyor. Kapatıyorım geri kalkıyor. Lütfen yardım edin sorun ben de mi ? Anakart: gigabyte b450m s2h V2...
  8. H

Ryzen 3 3100 + GTX 1660 SUPER sistem uyumlu mu? Sistem için tavsiyeleriniz var mı?

Ben henüz sistem montajını yapmadım ama bilmiyorum. Üzüldüm senin adına yine bi bakıp araştırmak lazım 1609967366 Anakartın ne hocam
  9. H

Sharkoon RGB LIT 100, RGB kontrolcü bağlantısı

Merhaba arkadaşlar, kendime farklı farklı yerlerden OC topladım ve şimdi montaj sırası geldi. Bu konu da oldukça amatörüm ama interttem baktıkça çoğu bağlantı işini hallettim. Ancak şu RGB kontrolcü PSU bağlantosı işini çözemedim. Fanların adreslenebilir modülleri kontrolcüye bağladım ama şemada...
  10. H

Yardımcı olursanız çok sevinirim
  11. H

Aynı kasadan ben de aldım ve sistem montajı yapıcam. Ancak bu konuda amatörüm araştırarak bir çok bağlantı olayını anladım ama şu RGB kontrolcüye güç vermek için nasıl bir kablo bağliycaz anlamadım. PSU dan gelen sata kablosu o RGB kontrolcü için çok büyük. Çeviri veya ekstra bi kabloya mı...
  12. H

Ryzen 3 3100 ve gigabyte b450m s2h

Anladım teşekkür ederim üstad
  13. H

Aldım üstad maalesef
  14. H

Peki Ryzen 3 3100 yerine Ryzen 5 3500x tercih etmeye değer mi ? Arada 350 TL fark var
  15. H

Üstad son bir şey daha sorabilir miyim ? Ryzen 5 3500x içinde geçerli dimi bunlar ? Bir de 3100 yerine Ryzen 5 3500x tercih etmeli miyim ?
  16. H

Peki çok teşekkür ederim
  17. H

2. Nesil işlemciye gerek yok dimi güncelleme yapmak için, 3100 ile güncelleme yapabilir miyim ? Bir de bu anakarta 3100 ün stok fanı büyük geliyor diye duymuştum 2x8gm ram de var sıkıntı yaşar mıyım ?
  18. H

Merhaba, Ryzen 3 3100 işlemcim için tavsiyeler üzerine gigabyte b450m s2h anakart sipariş ettim. Ancak anakartın özelliklerin de "AMD Ryzen desktop 2000 ready" yazıyor yani 2. nesil işlemcilerle uyumlu. Bir kaç yerde görüntü almada sıkıntı yaşarım diye okumuştum. Sizce sıkıntı yaşar mıyım yoksa...
Top Bottom