Neler Yeni

Ryzen 3 3100 + GTX 1660 SUPER sistem uyumlu mu? Sistem için tavsiyeleriniz var mı?

EmirErenK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Eren
Merhaba arkadaşlar, öncelikle aranıza katıldığım için çok memnunum ve uzun süredir YouTube kanalının takipciyimdim. Uzun takipler ve araştırmalar sonucu ben de parça parça bir sistem topladım. En ucuz nerde bulduydam parça parça sipariş verdim. Sizce sistem uyumluluğu ve durumu nedir, nasıl ?

Anakart: Asus prime b450m-k II
İşlemci: Ryzen 3 3100
Ekran kartı: Palit Geforce GTX 1660 Super 6gb
Ram: Adata xpc gammix 3000mhz 2x8gb
SSD: Apacer panther 480gb
PSU: sharkoon shp650 650w 80plus
Kasa: sharkoon

Bu işte siz kadar iyi değilim bu yüzden size danışmak istedim. Sizce bu sistemin uyumluluğu ve durumu nasıl ?
aynı ekran kartını aldım bugün sistemi kurdum aynı özellikler anakart hariç ama driver problemi yaşıyorum şu anda 1660 süper driveri indiriyorum kuruyorum windows ile uyumlu değildir diyor orjinal key aldım bi siteden windows keyi onayladım flaan ama hala aynı kuramadım driver ben de butun gun bununla uğraştım sabahtan beri bir sonuç alamadım haberin olsun

hllcn28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Halil
aynı ekran kartını aldım bugün sistemi kurdum aynı özellikler anakart hariç ama driver problemi yaşıyorum şu anda 1660 süper driveri indiriyorum kuruyorum windows ile uyumlu değildir diyor orjinal key aldım bi siteden windows keyi onayladım flaan ama hala aynı kuramadım driver ben de butun gun bununla uğraştım sabahtan beri bir sonuç alamadım haberin olsun
Ben henüz sistem montajını yapmadım ama bilmiyorum. Üzüldüm senin adına yine bi bakıp araştırmak lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartın ne hocam

hllcn28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Halil
Driver sorununu çözebildin mi ?

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,222
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Güç kaynağı kötü.Onun dışında güzel gibi bir anakart değişebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,249
Üyeler
156,901
Son üye
graphicss
Top Bottom