Arama sonuçları: *

1. K

Sıfır 6900 XT test sonuçlarında herhangi bir problem var mı?

Peki öyle diyorsanız öyledir.
  2. K

%56 fan speed 1914 rpm yanlış yere baktınız sanırım 1725780851 kartın 4 ay garantisi devam etmekte geçen 2 ay önce garantiden kart değişimi yapılmış kartı görüp aldım kart sıfır olduğunu net bir şekilde biliyorum sadece fabrikasyon sıkıntısı vs varmı diye sormak istedim.
  3. K

evime gelip kartı gördünüz sanırım?
  4. K

Arkadaşlar merhaba, sahibinden üzerinden 14.000 TL'ye sıfır bir ekran kartı satın aldım. Sonuçları ekteki ekran görüntülerinde bulabilirsiniz. Bu ekran görüntülerini inceleyip yorumlarınızı rica ediyorum; herhangi bir sorun olup olmadığını değerlendirmenizi istiyorum. Ayrıca, işlemcim Intel...
  5. K

2.El EVGA FTW RTX3080 10GB - FurMark Test Değerlendirmesi

12250TL içi hiç açılmadı vida etiketi duruyor diye yazmış
  6. K

2.El EVGA FTW RTX3080 10GB - FurMark Test Değerlendirmesi

2.El EVGA FTW RTX3080 10GB - FurMark Testinde herhangi bir problem varmıdır?
  7. K

Sahibinden.com Param Güvende İade Durumunda Hizmet Bedeli İade Ediliyor Mu?

Merhaba, Sahibinden.com üzerinden 12.000 TL'lik bir ürün almayı planlıyorum ve 'Param Güvende' hizmeti için 840 TL ücret ödeyeceğim. Sorum şu: Eğer ürün geldiğinde beğenmezsem ve iade edersek, sadece 12.000 TL'yi mi iade edecekler, yoksa 840 TL'lik hizmet bedelini de iade edecekler mi...
  8. K

XFX Speedster SWFT 319 RX 6900 XT Core FurMark değeri

XFX Speedster SWFT 319 RX 6900 XT Core ekte belirttiğim gibi sıcaklık değerleri nasıldır ve kartın kendisinde gözünüze takılan bir problem var mıdır?
  9. K

İşlemci sıcaklığı normal mi?

Selamlar 10 dakikalık işlemci FurMark testi yaptım sıcaklıklar ekte belirttiğim gibidir değerler normal midir?
  10. K

9000-10000 TL Arası Klavye Kulaklık Dahil Toplama Bilgisayar Tavsiyesi

Bencede pahalı olmuş dostum donanım arşivi, pchocasi, volkan oyun kuvvetleri gibi kanalları takip etmeni tavsiye ederim özellikle donanım arşivi uygun fiyatlı sistemler paylaşıyor hem güvenilir sitelerden alıyorsun hemde o sitelerdende taksit yapabiliyorsun.
  11. K

Anakarttan ErP aktif etmek Bilgisayara zarar verirmi?

Bilgisayarımı kapatmama rağmen kulaklığımın ışığı sönmüyordu bende ErP yi aktif ederek sorunu çözdüm ancak aktif ettikten sonra bilgisayarın power tuşuna bastıktan 2-3 saniye sonra bilgisayar açılmaya başlıyor bunun bilgisayara bir zararı olurmu? ErP kapalı iken power tuşuna basar basmaz...
  12. K

V-Sync açmak ekran kartını yorar mı?

yalnızca hikayeli oyunlarda açmayı düşünüyorum
  13. K

V-Sync açmak ekran kartını yorar mı?

V-Sync açmak ekran kartını veya başka bileşenleri yorar mı? Bilgisi olanlar yazsın lütfen.
  14. K

Donanımarsivi yeni sistemi aldım fikirleriniz?

Kredi kartı ile aldım arkadaşlar iptal edersem faizide geri ödiyormu?
  15. K

Kredi kartı ile aldım iptal edersem faizide iade ediyormu banka ya bilginiz varmı
  16. K

Satın aldım la birde iptalmi etsem
  17. K

Donanım arşivi ile incehesap yeni PC sini satın aldım 3050 yükselterek 3060 yaptım 3060 yaptığım için o işlemci o ekran kartını kaldırırımı darboğaz fln yaparmı birde SSD M2 yaptım Intel Core i3-10100F 3.60Ghz 1200P Tray İşlemci Asus Prime H510M-E DDR4 3200(OC)MHz mATX Anakart Team T-Force...
Top Bottom