Neler Yeni

Çözüldü✓ Sıfır 6900 XT test sonuçlarında herhangi bir problem var mı?

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Erdem çay
peki ekran kartı üstadı öyle diyorsanız öyledir :monkahmm:
Bakın yardımcı olmak istiyoruz.

Hala ters ters cevaplar veriyorsunuz.

Size jelatinlenip 6900xt çakılma ihtimali o kartın sıfır olmasından daha yüksek ihtimalli.

Ne haliniz varsa görün

Klatenix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Kızıldağ

Size jelatinlenip 6900xt çakılma ihtimali o kartın sıfır olmasından daha yüksek ihtimalli.

Ne haliniz varsa görün
ok

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

Ne haliniz varsa görün
Değişim diyor dostum. Yakın zamanda bende değişim yaptırdım. Hatta bir tanesini forumdan bir arkadaşa vermiştim. Değişim olan kartlar sıfır oluyor. Hayır o kadar eminsin ki sıfır olmadığına kartı görmüş gibi yorum yapıyorsun. Muhtemelen kart endeks garantili.

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Ali

Klatenix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Kızıldağ
Değerlere gelince, değerler normal kasana bağlı olarak değişkenlik gösterir değerler. %5 - %10 fan 2-3 derece sıcaklık farkları illaki olur.
defalarca ikinci el ve sıfır ekran kartı aldım ama hala gelip görmüş gibi kart sıfır olamaz imkansız diyorlar, ve kasam berbat bir kasa gamepowerın üstünde 2 fan arkasında 1 fan önünde fan bile yok odam desen cehennem ateşinde yanıyor

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
defalarca ikinci el ve sıfır ekran kartı aldım ama hala gelip görmüş gibi kart sıfır olamaz imkansız diyorlar, ve kasam berbat bir kasa gamepowerın üstünde 2 fan arkasında 1 fan önünde fan bile yok odam desen cehennem ateşinde yanıyor
Kasanı değiştirirsen biraz daha düşer sıcaklıklar. Ben 4 tane değiştirdim dostum. RX 6900 XT Nitro verdim. 2 tane sıfır RX 6900 XT Nitro verdiler. 1 Tane Gigabyte RTX 4070 Ti verdiler. 1 tane RX 7900 XT pulse verdiler. Ağzı olan konuşuyor bakma sen onlara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Lütfü A
Kasanı değiştirirsen biraz daha düşer sıcaklıklar. Ben 4 tane değiştirdim dostum. RX 6900 XT Nitro verdim. 2 tane sıfır RX 6900 XT Nitro verdiler. 1 Tane Gigabyte RTX 4070 Ti verdiler. 1 tane RX 7900 XT pulse verdiler. Ağzı olan konuşuyor bakma sen onlara.
satılık var mı hocam elinizde 😀

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Erdem çay
Değişim diyor dostum. Yakın zamanda bende değişim yaptırdım. Hatta bir tanesini forumdan bir arkadaşa vermiştim. Değişim olan kartlar sıfır oluyor. Hayır o kadar eminsin ki sıfır olmadığına kartı görmüş gibi yorum yapıyorsun. Muhtemelen kart endeks garantili.
Sıfır kart 95 derece Hot spot sıcaklığı olması normal mi yani 1 yıla acaba kaç derece olacak 110 mu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,560
Üyeler
157,248
Son üye
xaves777
Top Bottom