Arama sonuçları: *

• Users: Sunqqs
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Sunqqs

Windows açılırken monitör sinyali gidiyor pc çalışmaya devam ediyor

Herkese iyi akşamlar iyi forumlar, Sorunum videodada göreceğiniz üzere windows loading sonrası monitör sinyali gidiyor ancak kasa çalışmaya devam ediyor bazen restrat atıyor format attım yine sorun çözülmedi, her defasında böyle yapıyor. ekran kartımın ve işlemcimin ısı değerleri normal...
  2. Sunqqs

Windows açılma sırasında görüntü gidiyor

Selamlar iyi akşamlar herkese Bilgisayarımda bir sorun yaşıyorum konu hakkında tecrübe sahibi biri fikir verebilir mi şimdiden çok teşekkürler Windows açılırken yüklenme çarkı dönünce hoşgeldiniz yazısı gelmeden monitöre sinyal yok yazısı geliyor sistem görüntüyü tamamen kesiyor ancak anakart...
  3. Sunqqs

Bu ram anakartıma uyarmı

Herkese iyi günler bilgi sahibi biri yardım edebilir mi. Yakın zamanda sistemimdeki RAM'im bozuldu. 500TL bütçem var bilgisayarımda çok şey yapmam. Mini 2D oyunlar oynuyorum. Ekstra şeyler yapmıyorum. Evde de canım sıkılıyor. Bilgisayarsız vakit geçmiyor, anakartım Gigabyte H55M S2V DDR3, bu...
  4. Sunqqs

Sıfır alınan PSU'nun barkodu kutusundaki barkodla uyuşmuyor

Arkadaşlar sıfır FSP Hyper 80+ PSU satın aldım 3 gündür kasamda sorunsuz çalışıyor. Ürünün kutusundaki barkod numarısyla PSU'nun üzerindeki son 4 rakamının uyuşmadığını fark ettim, ayıplı mal olarak kabul edilir mi bu durum sizce iade etmeli miyim?
  5. Sunqqs

Aldığım kutulu psu kullanılmış çıktı

Arkadaşlar FSP Hyper 450W PSU satın aldım ve kutu korunaksız geldi, havalı poşet yerine streç flime sarmışlar. Kutuyu sallayınca PSU'da sallanıyordu ve içinden 4 adet montaj vidasının çıkmadı, 6+2 pin ayrılmış halde geldi ürün kesin ikinci el. Sizce ürün iade olur mu? İade edeyim mi? Korkum şu...
  6. Sunqqs

Xeon x3440 sistemim bir anda kapanıyor

Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar. Bu sorunu daha önce yaşamış veya olayı analiz edip sistemime fikir sahibi olabilecek var mı? Sorun şöyle 4,5 ay öncesinden beri sistemimi açarken anakart ekranında iken güç kaynağından bir anda çok ağır fan sesi gelmeye başlıyor. (%1 fan sesi iken bir anda %150...
  7. Sunqqs

atom işlemcili sistemime işletim sistemi önerisi

Intel atom 1.6GHz 2 cekirdek 4izlek. 2 GB RAM(MHz bilmiyorum) 120GB SSD. intel fakat modelini bilmiyorum 256MB. Netflix'lik, tarayıcıda gezinmelik youtube'dan video izlemelik mini 2D transformice sanalika aqw tarzı oyunlara girmelik bir sistemim var hangi işletim sistemini yüklemeliyim oldukça...
  8. Sunqqs

kaç fps alırım bu sistemde ?

gtx 460 bu sisteme gidermi İslemci: Xeon x3440 3.8ghz (o.c) RAM: 8gb ddr3 1600mhz ram Anakart : Gigabyte H55M S2V Ekran Kartı: yok Gtx 460 almayı düşünüyorum alırsam ortalama kaç fps alırım valorant 720p düşük ayarlarda kaç fps alırım? Ekran kartı performansı:
  9. Sunqqs

Çözüldü✓ gtx 460 bu sisteme gidermi

gtx 460 bu sisteme gidermi İslemci: Xeon x3440 3.8ghz (o.c) RAM: 8gb ddr3 1600mhz ram Anakart : Gigabyte H55M S2V Ekran Kartı: yok Gtx 460 almayı düşünüyorum alırsam ortalama kaç fps alırım valorant 1080p düşük ayarlarda *Ekran kartı performansı* 1640915606
  10. Sunqqs

Yardım Anakart ekranı bozuk geliyor.

Arkadaşlar csgo oynarken bi anda görüntü dondu sonra sinyal yok uyarısı verdi monitör. Daha sonrasında, bilgisayarı açtığım zaman videodada göreceğiniz üzere, anakart ekranında görüntü bozuk geliyor, fakat windows açılırken hiç bir sorun yok. Driver otomatik olarak silinmiş Masaüstü çözürünlüğüm...
  11. Sunqqs

İnstagram Hesabım bugda kaldı

Herkese merhaba, çok eskiden açmış olduğum sevdiğim nickli kullanıcıya sahip hesabımı buldum ve şifresini doğru olarak girdiğimde resimdede göreceğiniz üzere "Instagram şüpheli giriş denemesi olağandışı bir giriş denemesi saptadık" adlı metin gösteriyor ve sadece çıkış yap butonu ve giriş...
  12. Sunqqs

Yardım valorant dx11 feature level 10.0 is required to run the engine hatası

oyuna girerken dx11 feature level 10.0 is required to run the engine hatası alyıorum çözümünü bilen lütfen yardım etsin. Ekran kartımın driverları güncel windowsum son sürümde tamamen güncel directx 12 fotorafta gördüğünüz gibi sistemim xeon x3440 2.53ghz 4 çekirdek 8 izlek 4gb 1600mhz ram (2...
Top Bottom