Arama sonuçları: *

1. M

Bios Update Hakkında Danışmak İstiyorum

System Information görüntüsü bu şekilde, öyle yazıyor...En eski sürüm olması şaşırttı beni de, 2018 diyor çünkü.Hazır pc almıştım güncel versiyon yüklemeden itelemişler demek ki :) 1696414151 2020 diyormuş ama yine de en eski sürüm sonuçta :) 1696414520 Benim anakart v2 olduğu için buradakiler...
  2. M

Bios Update Hakkında Danışmak İstiyorum

Merhaba arkadaşlar, Gigabyte b450m s2h anakartım var, şuan amd 3 3100 işlemci ile kullanıyorum, 5800x3d ye geçmeyi düşünüyorum.Biraz araştırma yaptıktan sonra bios üzerinde işlemci desteklenen versiyona geçilmesi gerektiğine dair bilgiler gördüm.Şuan baktığımda benim bios versiyonum F1...
  3. M

İleride upgrade yapabileceğim bir sistem toplamak istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.

3 3100 ileri zamanlarda ekran kartını darboğaz yapar mı eğer yükseltirsem?3500x e göre ne kadar performans farkı olur tahmininiz nedir?
  4. M

İleride upgrade yapabileceğim bir sistem toplamak istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.

Monitör hariç bu parçaların toplamı 6500 TL yapıyor.Bütçem kasa için 6000 fakat aşmak durumundayım o yüzden.3500x işlemci daha mantıklı geldi.Teşekkürler.1500 TL de monitör e ayırabiliyorum bu şekilde toplayınca.
  5. M

Güzel sistem, elinize sağlık.Toplamı 6702 TL yapıyor.Bütçemi aşıyorum.Monitörden kısmak durumunda kalıyorum bu durumda.Araştıracağım.
  6. M

Super ile ti arasında neredeyse fark yok, 5 3600 ile 5 2600 arasında da 500 TL fark var.İleride upgrade için 5 3600 mantıklı tabii ama neden ti yerine super önerdiniz?Ti daha iyi değil mi?
  7. M

yanlış yazmışım anakart diyecektim evet.Öyle yapmayı düşünüyorum.1660 ti ile daha hesaplı oluyor 5600xt yerine 1660 ti ve ryzen 5 2600 işlemci düşünüyorum şuan.
  8. M

Teşekkürler, ilk önce önerdiğiniz m2 ssd yi almak daha mantıklı geldi, sonra upgrade olarak normal ssd alabilirim belki.Ama alacağım ekran kartında 1 adet m2 ssd slotu var.Bilemedim.
  9. M

Doğru diyorsunuz.Peki bu önerdiğiniz patriot ssd nin 960 gb lık versiyonunu önerir misiniz?
  10. M

Parçaları ayrı almaya kalkınca stok sorunu yaşanıyor ya da fiyat çok daha pahalıya geliyor.O yüzden hazır sistem mantıklı geliyor.Parçaların indirimini kovalayıp tek tek alacağım heralde bu gidişle ama dediğim gibi 1 ay içerisinde alıp toplamak da can sıkıcı, insanız işte hazır gelince hoşuna...
  11. M

https://www.gaming.gen.tr/urun/21645/blade-3100-amd-ryzen-3-3100-asus-dual-rx-5500-xt-oc-8gb-evo-8gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#reviews sizce alınır mı? 1.500-2000 TL monitör için düşünüyorum.Ne kadar hesaplı olursa o kadar iyi. 1610272555 Güzel monitörler, daha hesaplı bulabilirsem...
  12. M

Rehberi okudum, elinize sağlık.Monitörde 24" curved f/p olarak tavsiyeleriniz nelerdir? Monitörde 24" curved f/p olarak tavsiyeleriniz nelerdir?
  13. M

Bunlar 24" , JD 27" olduğu için ona bakıyorum.24" de kullanabilirim ama nedense 27" beni daha çok çekiyor.Siz ne önerirsiniz oyun için, 24" mi yoksa 27" mi?1080p çözünürlük 144 hz 1ms bakımından düşünürsek.
  14. M

Doğru fakat şuan kullandığım laptop artık ömrünün sonlarına yaklaştığı için 1-2 ay içerisinde almayı düşünüyorum.O yüzden hazır sistemlerdeki kampanyalara da bakıyorum bir yandan.Bu şekilde önerileriniz varsa inceleyebilirim. bütçeme göre 3500 veya 3600 işlemciler upgrade için uygun olabilir...
  15. M

Kullanıcı yorumları genel olarak çok iyi, Abdullah Bey'in yaptığı incelemede de monitöre iyice ısınmıştım, sizin tavsiye etmeme sebebiniz nedir?Daha iyi alternatifler varsa öneriye açığım.
  16. M

Önerileriniz için teşekkürler.Bu kasayı daha önce de görmüştüm, yapısı hoşuma gidiyor.M2 ssd yi daha sonra upgrade olarak düşünüyorum, şuanlık 480gb lık bir ssd ile ilk kullanımda idare edebilirim.
  17. M

1660 ti ile 5600 xt arasındaki 1000 TL fiyat farkına değer mi peki?Yoksa 1660 ti beni idare eder mi ilerki senelerde daha güçlü bir ekran kartına yükseltme yapana kadar? Upgrade e müsait f/p işlemci önerebilir misiniz?Darboğaz yapmayacak ve söylediğim ekran kartları veya ileride alırsam daha...
  18. M

Parçaların upgrade yapılmaya müsait olması benim için önemli.İşlemci olarak amd ryzen 3 3100 var aklımda, ekran kartı olarak 5500XT 8gb, 1660Ti, 5600XT arasında kararsız kaldım.Bu ekran kartlarıı hakkında deneyimli arkadaşlar var ise onların deneyimlerinden yararlanmak isterim.Son 5-6 aydır...
Top Bottom