Arama sonuçları: *

• Users: Omni-Man
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Omni-Man

CDPR oyunlarına zam geldi!

Maalesef CD Projekt Red oyunlarına da zam geldi cyberpunk 500 TL olmuş indirimde almamıştım yazık oldu https://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/ witcher 3 complete edition 400 TL olmuş. İndirimde 15 TL idi yine de cyberpunkun sayfasından alırsanız 75 TL ye geliyor. Almayanlar...
  2. Omni-Man

1000 TL ye kadar ayakkabı önerisi yapar mısınız?

Ayağım 43 numara ve görünüşünden çok rahatlığı daha önemli benim için
  3. Omni-Man

Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Malum bayram harçlarını topladım ve harcamak istiyorum. Ben az biraz param olunca bile hemen ne alabilirim diye araştırmaya başlıyorum sadete gelecek olursak: Logitech driving force gt + 500-600 TL ye bir gamepad mi alayım? Kardeşimin tabletini cüzi bir miktara alıp klavye + mouse mi alayım...
  4. Omni-Man

Steam yaz indirimleri 40 TL ye oyun önerisi

Hesapta 40 TL kalmış ne aslam bulamadım daha doğrusu bakmadım pek. Epicte, ubisoft ta, prime de, gog da bedava verilenleri aldım. Onun dışında bu bütçede steamda sahip olduğum oyunlar şunlar: Witcher 3 ETS 2 Forza horizon 4 The forest Dying ligth Raft Hotline miami Katana zero Hades...
  5. Omni-Man

İndirimde FIFA 22 alınır mı?

96 TL ye düşmüş ama almak için geç kaldığımı düşünüyorum, 2023 transfer patch i gelir mi ve 96 TL vermeye değecek bir oyun mu? Sadece kariyer modu oynayacağım.
  6. Omni-Man

Steam yaz indirimleri birlikte oynamalık oyun önerisi yapar mısınız?

Arkadaşta GTX 650 ekran kartı var ona göre oyun önerir misiniz 2 kişi oynayacağız ve en fazla 30 TL bütçem var online oyun da olabilir de co-op olsa daha iyi olur
  7. Omni-Man

Steam deck Bulgaristan'da satılıyor mu?

Satılıyor ise Bulgaristan da kaç Euro ve getirirken sıkıntı yaşar mıyım? Nelere dikkat etmem gerekir? (Konuyu açacak yer bulamadım ben de konu dışına açtım.)
  8. Omni-Man

250-300 TL lik Bluetooth kulaklıklardan hangisi alınmalı?

Qyc T13 mü alınmalı? Haylou gt6 mi alınmalı? Yoksa Lenovo lp1s mi alınmalı?
  9. Omni-Man

250 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Başlık konuda
  10. Omni-Man

Erlik tüm videolarını sildi!

Erlik YouTube da tüm videoları silmiş arkadaşlar. :( Niye sildi bilinmiyor şuan. Bir kalemiz daha yıkıldı. 😭🤪
  11. Omni-Man

Mouse'unuzu kaç DPİ da kullanıyorsunuz?

İnternette gezerken, günlük kullanımda kaç DPİ da kullanıyorsunuz? Rekabetçi oyunlarda kaç DPİ da kullanıyorsunuz? Hikayeli oyunlarda kaç DPİ da kullanıyorsunuz? Ben 2900 DPİ da kullanıyorum :)
  12. Omni-Man

Pcie 3.0 sisteme RX 6500 XT alınır mı?

RX 6500 XT ile sorun yaşayanlar var mı alınır mı kart?
  13. Omni-Man

3000-3500 TL civarında ekran kartı önerisi

Bu paraya hangi 2. El ekran kartını almalıyım ?2. El mi almalıyım yoksa 3700e 6500xt alınır ?mı (ilanlar İstanbul Avrupada olsun) r5 3400g var
  14. Omni-Man

Saç modeli tavsiyesi lazım

Saçım çok uzadı rahatsız ediyor bir de sıcaklar gelmeye başladı hiç çekilmez uzun saç seviyorum ama düzgün duran bir şey istiyorum saçım arkalarda boynumu geçiyor önden çenemi geçiyor ama kıvırcık
  15. Omni-Man

En sevmediğiniz oyun ne?

Ev sevmediğiniz nefret ettiğiniz oyun ne ve o oyundan nefret etme sebebiniz nedir canım sıkıldı aklıma böyle konu açma fikri geldi benim en sevmediğim oyun getting over it aklıma şimdilik bu geldi zamanında oynarken aşırı kanser etmişti baya uğraşıp yüksekten en aşağı düşmüştüm duvarı...
  16. Omni-Man

2000 TL telefon önerisi

2. El temiz olabilir veya kaçak olabilir kardeşim için alacağız 10 yaşına girecek oyun oynar telefonda batarya önemli kamera çok önemli değil
  17. Omni-Man

Anime önerebilir misiniz?

Çok uzun bişey olmasın 80-90 bölüme kadar olur sıkmasın tür fark etmez izlediğim animeler şunlar; The promised neverland Dororo Aot Mirai Nikki Jujutsu kaisein Death note Angels of death Demon slayer Esred My hero academia (sıktı) Akame ga kill! Noragami Swort art online (1. Sezon sadece)
  18. Omni-Man

Steam 10 TL oyun önerisi

Hesapta tam 9.7tl var ne alabilirim bu paraya yarış oyunu hariç her türlü oyun olur eski yeni fark etmez https://steamcommunity.com/profiles/76561199175293201/
  19. Omni-Man

Steam hangi oyunları alsam kararsız kaldım yardım!!

hesapta 100 TL var hangi oyunları alacağıma karar veremiyorum siz olsanız bu oyunlardan hangilerini alırdınız hangilerini çıkartırdınız?
  20. Omni-Man

Steam kış indirimlerinde ne aldınız?

Steam kış indirimlerinde ne aldınız veya ne almayı düşünüyorsunuz? bide siz olsanız bu listeden hangi oyunları çıkartırdınız? ben çok kararsız kaldım. (bakiye 100tl)
Top Bottom