Neler Yeni

Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Omni-Man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
A
Malum bayram harçlarını topladım ve harcamak istiyorum. Ben az biraz param olunca bile hemen ne alabilirim diye araştırmaya başlıyorum sadete gelecek olursak:
Logitech driving force gt + 500-600 TL ye bir gamepad mi alayım?
Kardeşimin tabletini cüzi bir miktara alıp klavye + mouse mi alayım (tablet şuan bozuk o yüzden satar da masrafı çok az kullanmıyor hiç) + 600 TL lik gamepad
Yoksa Nintendo switch lite mi almalıyım ?
(Switch oyunları çok pahalı eshop ile en ucuza alsam bile indie oyunları anca alırım ana akım popüler oyunları alabileceğimi sanmıyorum)

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,630
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Malum bayram harçlarını topladım ve harcamak istiyorum. Ben az biraz param olunca bile hemen ne alabilirim diye araştırmaya başlıyorum sadete gelecek olursak:
Kardeşimin tabletini cüzi bir miktara alıp klavye + mouse mi alayım (tablet şuan bozuk o yüzden satar da masrafı çok az kullanmıyor hiç) + 600 TL lik gamepad
(Switch oyunları çok pahalı eshop ile en ucuza alsam bile indie oyunları anca alırım ana akım popüler oyunları alabileceğimi sanmıyorum)
Araba oyunları oynuyosan ve klavye mouse ihtiyacın yoksa bence direksiyon+kol

Omni-Man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
A
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xbox controllerciyim ben arkadaş
Bence Elinde hazır para varken 50 dolar, gram altın veya bir - iki kilo gümüş al. V
Yok ya bir şey alayım kullanırım paraya gram altına ihtiyacım yok her şeyin fiyatı durmadan artıyor zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araba oyunları oynuyosan ve klavye mouse ihtiyacın yoksa bence direksiyon+kol
Araba oyunu 4 tane var da indirimde bir iki simülasyon oyunu alırım ve gamepadsiz hiç bir oyunu oynayamiyorum kola alıştım kol var zaten bir tane de kardeşimle FIFA, mortal kombat vs atarız diye almayı düşünüyorum ve kolun USB yeri bozuldu o yüzden yeni alacağımı kullanacağım daha çok

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Eğer ki yanında oyun eşin varsa gamepad al. Diğerlerinden daha zevkli olur.

mythrowib

80+ Silver
Dfgt+gamepad

Top Bottom