Arama sonuçları: *

1. oTToman16

İCloud 45 gb ihlal ediyor

Burada da fotoğraflar komple Görünüyor ama iCloud a girdiğimde bu kadar yok az bir resim var o kadar aklım almıyor cidden
  2. oTToman16

İCloud 45 gb ihlal ediyor

Arkadaşlar. İCloud da sadece 1.92 gb fotoğraflar varken 45 gb yedekleme görünüyor nedir bu bilmiyorum. Alan yönete girdiğimde ise bu yedeklemeler deki 45 gb nelerin kapladığını anlamıyorum. Bilgisi olan var mı?
  3. oTToman16

IOS İphone 15 pro Beklenir mi? 14 pro mu alınmalı?

Teşekkürler bilgin için. Şu an kullandığım telefon zırhlı android telefon lar dan. Direkt android den iphone ye geçicem. En iyisi şimdi almak seneye çıksın bir bakalım görürüz.
  4. oTToman16

Bekle derim diyor sun ama gelecek özellikler genel olarak aynı olur diyor sun tam anlamadım:))
  5. oTToman16

Arkadaşlar selam. İphone 14 pro almayı düşünüyorum fakat 15 i de beklemek istiyorum. Kararsız kaldım. 15 de fiziksel tuşlar kalkacak. A17 İşlemci olacak Type c girişli ya da thunderbolt 3 olacak daha hızlı veri aktarımı. 10x optik zoom dan bahsediliyor. 6 yerinde 8 ram olacak deniyor...
  6. oTToman16

11.11 İndirimleri İçin Toplanalım!!!

Selam linsanslı air mouse özellikli tv box öneriniz var mı
  7. oTToman16

Lisanslı Air özellikli TV Box Önerisi

Bilgisi olan var mı?
  8. oTToman16

Lisanslı Air özellikli TV Box Önerisi

Arkadaşlar Lisanslı ve air kumanda özellikli tv box arıyorum. sadece harici ip tv uygulaması kullanacağım. Aklımda olanlar *Botech wzone & homatics box Q ( air yok ama güzel cihazlar) *Dreamstar a5 pro ( çok pahalı) Bana bu konuda destek olabilir misiniz. Teşekkürler
  9. oTToman16

Android Ekranı kapalı tabletim birden youtube de video açtı

Normal mi yani. Anormal olan nedir peki kendi kendine video açmasında ki?
  10. oTToman16

O kadar yıl teknoloji nin içindeyim. Virüs değil se eğer kendi kendine nasıl başlar bir youtube videosu. 😅 Aklım almıyor
  11. oTToman16

Samsung Tab A7 Lite 1657577805 Korku filmi izlerken bunun olması tırstım açıkcası. Konu tam bu. :) 😅
  12. oTToman16

Arkadaşlar merhaba Tabletimin ekranı kapalı öyle ce duruyor du saatlerdir. Birden ses gelmeye başladı korktum. Elime aldığımda tarayıcıdan açtığım bir video yu devam ettirdi kendi kendine. Ekran kapalı iken de ses geliyordu. Youtube premium da yok bu arada. Sizce neden olur bu. Virüs mü?
  13. oTToman16

Video ve bebek izleme için tablet önerisi

Teşekkürler. Lenovo m8 aldım.
  14. oTToman16

Video ve bebek izleme için tablet önerisi

Arkadaşlar merhaba. Bebek izlemek için ve genelde video ve görüntü kalitesi için 1000-2000 TL arası önerebileceğiniz bir tablet var mıdır. Oyun kesinlikle oynanmayacak. Bebek izleme ve youtube film video vs için istediğim için görüntü kalitesi aslında daha ön planda
  15. oTToman16

Laptop (MSİ) ÖNERİ / 20-23K

Upupup
  16. oTToman16

Laptop (MSİ) ÖNERİ / 20-23K

Arkadaşlar selam. Msi laptop lara önceden beri hayranlığım var. Masa üstü kısmında fan boy olmasamda amd ciydim. Laptop a ilk defa geçeceğim. Oda değişikliği sebebi ise masa üstü bilgisayarımı satmak zorundayım 2. El olarak yaklaşık 18 k değerinde bir sistemim var. Satışa çıkardım.. Sistemde ne...
  17. oTToman16

SSD' den Ses Gelmesi

Ssd den ses gelmez bro. Emin misin.
  18. oTToman16

Yardım Bios Sürümümü Güncellemeli miyim?

Tamam üstad. Sen haklısın.
  19. oTToman16

Şubat Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

Üstad bu dediğimi yabana atma. En az 1 tb fiyat performans M2 ssd yaparsan süper olur. Artık her şey GB olmuş. Bugün steam dan mortal kombat 11 kurdum 110 GB. Gerisini sen düşün. Lütfen 1 tb m2 ssd:)
  20. oTToman16

Çözüldü✓ Anakartin Ethernet portu hangi tür?

Sen takılma ona al geç. Bunu dene
Top Bottom