Neler Yeni

Android Ekranı kapalı tabletim birden youtube de video açtı

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Arkadaşlar merhaba
Tabletimin ekranı kapalı öyle ce duruyor du saatlerdir. Birden ses gelmeye başladı korktum. Elime aldığımda tarayıcıdan açtığım bir video yu devam ettirdi kendi kendine. Ekran kapalı iken de ses geliyordu. Youtube premium da yok bu arada. Sizce neden olur bu. Virüs mü?

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
Hhahahah bi yeniden başlat belki de biri sana şaka yapmak istemiştir ama filmle alakası olmadığına kefilim için rahat olsun 😂😂

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Hhahahah bi yeniden başlat belki de biri sana şaka yapmak istemiştir ama filmle alakası olmadığına kefilim için rahat olsun 😂😂
O kadar yıl teknoloji nin içindeyim. Virüs değil se eğer kendi kendine nasıl başlar bir youtube videosu. 😅 Aklım almıyor

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sadık Berke Çelik
Şimdiye kadar 2-3 tablet geçti elime hiçbirinden de memnun değildim. Dediğiniz gibi ekranın gidip sesin kendiliğinden devam etmesiyle de karşılaştım böyle olaylardan sonra baştan başlatıp kullanmaya devam ederdim düzelirdi. Hatalar devam edince de kullanmayı bıraktım zaten.

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Şimdiye kadar 2-3 tablet geçti elime hiçbirinden de memnun değildim. Dediğiniz gibi ekranın gidip sesin kendiliğinden devam etmesiyle de karşılaştım böyle olaylardan sonra baştan başlatıp kullanmaya devam ederdim düzelirdi. Hatalar devam edince de kullanmayı bıraktım zaten.
Normal mi yani. Anormal olan nedir peki kendi kendine video açmasında ki?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam Samsung'larda kronik cin musallatı sorunu vardır zaten (!)

Sesli asistan devredeyse çevreden duyduğu bir sesi ekran kapalı bile olsa komut olarak algılamış olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom