Arama sonuçları: *

1. sadık_428

LG 32GN550 32" 1ms Full HD G-Sync FreeSync Oyuncu Monitörü 4700tl

LG monitör kısmında nasıldır hiç kullanmadım
  2. sadık_428

50 TL 'ye ayakkabı alınır mı?

yakın bir arkadaşım 40tl ye ayakkabı almıştı. birkaç ay giydikten sonra çocuğun ayak tabanları soyuldu yılan gibi deri döktü resmen .d ucuz etin yahnisi yenmez dostum alma bence.
  3. sadık_428

Discord Nitro Yerel Fiyatlandırma

bisey olmaz
  4. sadık_428

Discord Nitro Yerel Fiyatlandırma

Discord, Bu hafta içerisinde şimdilik 3 ülke için yerel fiyatlandırma yapacakmış. Bu 3 ülke Türkiye Brezilya ve Polonya. Nitro 26,99₺ Nitro Classic 13,49₺ Server Boost 41,99₺ Makale Linki
  5. sadık_428

Bu kediye ne yapayım ?

ÖMFÇSDMFÖÇDSÇGÖSDGLŞMDFLŞÖMG
  6. sadık_428

Aklıma yapmak istemeyeceğim şeyler geliyor

Bu olay bende de var ya birisiyle yüz yüze konuşurken aniden suratına vurasım geliyor. bu kişi statü sahibi biriyse bu his daha da artıyor.
  7. sadık_428

film/ dizi önerisi ?

Film olarak: Zathura: Bir uzay macerası Spiderwick güncelleri nefesini tut sessiz bir yer Dizi olarak: breaking bad önerebilirim
  8. sadık_428

Windows 10 Gri Ekran sorunu

Dostlar selam. Yeni bi sistem topladım 2 hafta oldu olacak. Öncesinde böyle bir sorun yoktu fakat bugün sürekli bu hatayı alıyorum. Herhangi bir uygulama, dosya her ne olursa açıyorum, uygulama veya dosya her ne ise açılıyor fakat ekran bu şekilde gri bi hale bürünüyor. sol alttan masaüstünü...
  9. sadık_428

Yardım Steam Hesabım ÇALINDI

VPN açarak steam'e giriş yap. ardından steam destek ile iletişime geç derdini anlat sorunu çözsünler. iyi oyunlar
  10. sadık_428

Dogecoin alınacak güvenilir yer ?

Bir adamın tweet atmasına mı bel bağlayacağız arzı sınırsız olan bir coin için üstelik? Bol kazançlar dilerim size.
  11. sadık_428

arzı sınırlı değil. dediğiniz şey mümkün görünmüyor.
  12. sadık_428

Yükseklip alcalması bir adamın iki dudağı arasında olan coine yatırım yapılmaz. Zaten beleş doge veren siteler var buraları değerlendirin.
  13. sadık_428

Çözüldü✓ Sizce Monitör Tercihim Nasıl Olmalı?

Teşekkür
  14. sadık_428

Bu biraz kafamı kurcaladı şuan ikisi arasında gelip gidiyorum ne yapsam bilemedim .D
  15. sadık_428

Teşekkür ederim değerli görüşleriniz için.
  16. sadık_428

1650 süper ekran kartı ile sorun yaşar mıyım peki?
  17. sadık_428

GTX 1650 süper dostum
  18. sadık_428

Selam dostlar. Kendime bir sistem topladım. Sıra monitör de. Aklımda şunu almak var. bütçem daha fazlasına el vermez maalesef.. tavsiyeleriniz nedir? (ekran kartım Nvidia)
  19. sadık_428

Sizce Hangisini Tercih Etmeliyim?

arada yayın açarım çok sık değil hocam
  20. sadık_428

Sizce Hangisini Tercih Etmeliyim?

R3 3100 1650 SUPER Kombinasyonu daha mı iyi olur arkadaşlar? 1611584570 sanırım 3100 alacagım
Top Bottom