Arama sonuçları: *

1. O

Vestel 55Q9900 model televizyon için duvar askı aparatı tavsiye

Hangi boxu aldınız hocam
  2. O

30k Televizyon Önerisi

C745 bundan iyi değil mi
  3. O

Vestel 55Q9900 model televizyon için duvar askı aparatı tavsiye

Bu televizyon nasıl önerir misin
  4. O

Televizyon önerisi 20k

Bütçe Max 20k Dizi film izliycem arkadaşlar oyun oynamicam ekran kalitesi parlaklığı renk doğruluğu önemli benim için öneri yapabilir misiniz? Birde askere gidicem 2 hafta sonra arkadaşlar şimdiden almak mantıklı mı yoksa 6 ay sonra gelince almak mı daha iyi olur yeni birşeyler çıkmış olma...
  5. O

Bu Sistem alınır mı?

Arkadaşlar resimdeki sistem alınır mı bir ay sonra askere gidicem alıp dursun mu yoksa 6 ay sonra gelince mi alıyım ne önerirsiniz? Fiyat: 15K
  6. VOK NEW YEAR SIFIR KUTUSUNDA

VOK NEW YEAR SIFIR KUTUSUNDA

Özellikler Fotoğraftadır sıfır kutusunda faturalı.
  7. O

3060 li pc tavsiyesi

anında tükenmiştir bulamazsın knk
  8. O

3060 li pc tavsiyesi

özelden yaz knk sıfır kutulu
  9. O

Hazir sistem onerisi

Özelden yazdım hocam
  10. O

VOK NEWYEAR PSU Seçimi

kontrolcü olmadığı için takılmıyor bilgisayar pek içime sinmedi satmayı düşünüyorum
  11. O

VOK NEWYEAR PSU Seçimi

Kasanın fanlarının LED sw si nereye takılacak hocam
  12. O

VOK NEWYEAR PSU Seçimi

kullanılmaz mı bu kasa satmak mı lazım aldık ama
  13. O

VOK NEWYEAR PSU Seçimi

sizce hocam
  14. O

Harddiskim Dolu görünüyor

1 TB harddiskim var sağ tıklayıp dosyaların boyutuna baktığımda 480gb olarak görünüyor ama boş alan 169gb olarak gösteriyor bunu nasıl düzeltebilirim? Harddiskin içindeki tüm dosyaların boyutu Burda ise 169gb boş alan kalmış gösteriyor
  15. O

VOK NEWYEAR PSU Seçimi

ne kadara sattınız hocam, sizce sistem kötümü satıp başka hazır sistem mi beklemeliyim?
  16. O

VOK NEWYEAR PSU Seçimi

İşte hangisini kullanmaya devam etmeliyim bi fikrim yok açıkçası sizce ne yapmalıyım
  17. O

VOK NEWYEAR PSU Seçimi

Bu kasanın içinde gelen rampage 600w PSU yu mu kullanmaliyim yada elimde olan 7 yıllık Thermaltake 750w +80 PSU yu mu kullanmaliyim performansa etki eder düşürür mü veya başka sıkıntılar çıkarır mı? 1672917090 Bı bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  18. O

Hangisi Psu kullanmalıyım?

Arkadaşlar kasa aldım içinde 600w psu var, şuandada elimde 7 yıldır kullandığım Thermaltake 750w +80 psu var sizce hangisini kullanmaya devam etmeliyim? eski psu mu kullansam performans kaybı gibi şeyler yaşarmıyım? kasa...
  19. VOK NEWYEAR - Fiyatta Anlaşılır

VOK NEWYEAR - Fiyatta Anlaşılır

İstanbul içi elden, diğer şehirlere kargo gönderimi yapılır
  20. O

3060ti vs rtx 3060 ? ?!

Ti daha iyi her zaman
Top Bottom