Arama sonuçları: *

1. A

Bu Ekran Kartı bozuk mu

Arkadaşlar aşağıya bırakacağım böyle bir şey ilk defa görüyorum bu yazılımsal mı yoksa donanımsal bir problem mi bu kartı çok uyguna buldum ama sanki oyunla ya da kullanıldığı sistemle alakalı gibi geldi bana.
  2. A

Tamir görmüş ekran kartı alınır mı?

Arkadaşlar XFX RX 6700 XT 2 tane VRAM değişmiş onun dışında testlerde kart sağlam tüm sıcaklık değerleri 80 derece altı bir tek hotspot 84 ama o normal yani. 10 saat kadar furrmark da 8X MSAA ve 4K'da kaldı herhangi bir görüntüde bozulma vb. bir şey olmadı sizce alınır mı? 6250TL'ye (fiyatta...
  3. A

Bu fiyata RX 6600 alınır mı

Arkadaşlar bir tanıdıktan 4500 TL'ye alabilirim ama uzun kullanmayacağım, yani para biriktirip 2-3 ay sonra satıp daha güçlü bir karta geçeceğim ama kafamdaki sorun şu o zaman satarken sorun yaşar mıyım bu kart elimde kalır diye korkuyorum. Saçma ama içimde böyle bir his var ve alma parayı...
  4. A

Rx 5700 XT'den hangi karta geçmeliyim

Arkadaşlar ASUS TUF 5700 XT var. Bunu satıp üstüne 1000-1300 arası bir şey koyup 6600 XT'ye geçmek mantıklı mı? Ben izlediğim teslerde Ray Tracing desteği hariç öyle büyük bir performans farkı göremedim ama bu kartı almadan önce herkes 6600 XT al diyordu bunu uyguna bulmama rağmen vebalı gibi...
  5. A

Termal Pad Kalınlığı önemli mi

Arkadaşlar ekran kartımın padlerini değişeceğim ama kartın üzerindeki padler 1 mm ama ölmüşler artık, bana biraz ezilmişler gibi geldi bende 1.5 mm alayım diyorum. Almak istediğim padlerin linkini bırakırım. Cidden padler ezilip incelmiş falan olabilir mi kartın içi 3 yıldır hiç açılmadı ilk...
  6. A

3000 TL'ye MSI RTX 2060 alınır mı?

Arkadaşlar bir tanıdıktan almak istediğim temiz bir kart. 2060 eskidi ama bunu kardeşime almayı istiyorum zaten kardeşimde kart almak için para biriktiriyordu ve beğendi ama fiyatı nasıl sizce bene çok iyi fiyat ama farklı bir görüş almak istedim.
  7. A

5000 TL'ye ikinci el ekran kartı önerisi

Arkadaşlar bütçe bu daha fazla arttıramam çünkü her şeyi zorlayarak olan miktar bu ve bu bütçe ile kafamda 2 kart var. RX 5700 XT ASUS TUF 3 fanlı içi açılmamış 3 yıllık kart ya da 2060 Super var ikisi de 4500 TL. Ben 5700 XT'den yanayım eskiden TUF EVO modelini 7-8 ay kadar kullandım ve çok...
  8. A

Bu yaştan sonra tıp okunur mu?

Arkadaşlar şu an 24 yaşındayım ve 2 yıllık elektrik bitirdim. Zamanında çok önemsememiştim bir şey bitirim dedim zaten çoğu konusunu bildiğim için 2 yıllık elektronik okudum ama istediğim bu değilmiş eskiden beri tıp aklımdaydı ama hep korkuyordum yapamam diye herkes çok zor diye diye benim için...
  9. A

Bir monitöre 2 tane cihaz bağlanır mı?

Arkadaşlar elimde bir PC ve bir PS4 Pro var ve monitörümde 2 HDMI ve 1 DisplayPort var. Monitör modeli Samsung U28E590D. Ben şimdi DisplayPort ile PC'yi, HDMI ile PS4 Pro'yu bağlamayı düşünüyorum sorularım aşağıda, bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler. 1-bu şekilde...
  10. A

PS4 PRO YUV420 Desteklenmiyor

Arkadaşlar PS4 Pro aldım tertemiz cihaz, elimde Samsung U28E590D 4K monitör var ama konsol 1080p görüntü veriyor ve 2160p(yuv420 desteklenmiyor) yazıyor. Biraz araştırdım kablodan olabilir dediler ama başka bir nedeni var mı bilen varsa yardımcı olabilir mi ve PS4 Pro'dan 2K çıkış alınabiliyor...
  11. A

Harici ekran kartına sıvı metal uygulanır mı?

Arkadaşlar MSI Ventus RTX 3080 Ti var bellek falana iyi ama çip ısınıyor tam yükte 77-78 derece fanları biraz açınca düşüyor ama böyle de fan sesi oluyor daha birçok laptopa sıvı metal uyguladım ama harici bir GPU için yapmadım hiç ve yapıldığını görmedim. Araştırdım ancak yapan 1-2 kişi hariç...
  12. A

Pil şarj cihazı telefon adaptörü ile şarj edilebilir mi?

Aşağıya linkini bıraktığım pil şarj cihazını ve aynı markanın 2700MAh'lik pillerini aldım ama araştırdığım kadarıyla adaptörsüz geliyor ve PC'ye ya da konsola takıyormuş çoğu ama herhangi bir adaptör ile kullansam olmaz mı? Kullanma kılavuzunda 5 Volt'luk adaptör falan diyor...
  13. A

Ubisoft Connect oyun yükleyemiyorum

Arkadaşlar Ubisoft Connect'den oyun indireceğim indiremiyorum bir sürü şey dendim olmuyor çözümü bilen var mı aşağıya hatayı bırakıyorum. Oyun indiremiyorum bu hata yüzünden.
  14. A

İşlemci değişmeye değer mi?

Arkadaşlar sistem toplayacağım diye Ryzen 1600 ve ASUS ROG X370 Crosshair Hero VI anakart almıştım aylar önce uygun fiyata geliyor diye. Sonra RTX 3080 Ti buldum 8500'e onu da aldım ama 4K olmasına rağmen bir darboğaz var işlemci de 4.1 GHz OC çalışıyor sorun yok ama işlemci değişeceğim. Şu an...
  15. A

Neden bir anda ekranda karartılar oluşup yok oluyor

Arkadaşlar aşağıya resim bırakacağım. Neden oluyor bilmiyorum ama en çok Instagram da gezerken oluyor, galiba ekran çok hızlı hareket edince oluyor. Bilgisi olan var mı? Bir saniyeden bile kısa sürüyor bir karaltı olarak görüyorsun.
  16. A

Terlemiş Ekran Kartı Nasıl Temizlenir

Arkadaşlar ekran kartımda terleme var bunu nasıl temizlerim? Saf alkol veya tiner ile temizlendiğini öğrendim de. Ekran Kartım : Msi Ventus RTX 3080 Tİ
  17. A

Rtx 3080 Ti ekran kartına ne yapılmalı

Arkadaşlar 10 gün kadar önce MSI Ventus RTX 3080 Ti aldım minning kartı ama fiyatı uygundu ve bende bayağı teslerini yaptım sorun çıkmadı tabii testten önce açtım için baktım terleme yaptığını gördüm ama normal tabii 1 yıl çalışmış kart. Arkadaşın minning yaptığı ortam da iyi 2 klima var ve...
  18. A

Ekran Kartına Yaptığım Undervolt Neden Olmadı

Arkadaşlar MSI Ventus RTX 3080 Ti kartım var ve yük altında fan ayarları default olarak 15dk Furrmark'da 78 derece Max bende UV yapayım dedim araştırdım videolar izledim kendi kartıma göre yaptım ama şöyle bir şey oldu. Kart normaşde 1.081 ile 1.036 mv arasında 1700-1800 MHz arası çalışıyordu...
  19. A

Ekran kartı boşta 100 watt normal mi?

Arkadaşlar MSI Ventus RTX 3080 Ti var bende ikinci el yeni aldım problemi yok ama boşta 100W tüketiyor bana anormal gözüktü ama bu normal bir değer mi bazen 30-40 Watt'lara kadar düşüyor ama çoğunlukla 100 civarı.
  20. A

Rtx 3080 Tİ için 4K işlemci önerisi

Arkadaşlar hikayeli oyunlar ve arada bir ufak renderlar için işlemci önerir misiniz ben 5600 düşünüyorum ama sizce olur mu?
Top Bottom