Arama sonuçları: *

1. Sokullu Kerim Paşa

Yeşil pasaport iptal olması durumu??

Arkadaşlar selam, ben halihazırda 2 tane yeşil pasaport sahibiyim. Çoktan aldım, anlayan bilen arkadaşlara sorum şu Sigortalı çalıştığım durumlarda Liseden mezun olup üniversiteye geçerken arada 3 aylık bir yaz süreci var orada öğrenci sayılmıyoruz bu durumda Mezuna kalıp herhangi bir...
  2. Sokullu Kerim Paşa

Dünya turu için laptop önerisi

Merhabalar arkadaşlar, bu sene sonuna doğru dünya turuna çıkacağım, haliyle işlerimi yürütebilmek için bir laptop arıyorum. Aradığım özelliklerden birisi bir powerbank ile şarj edebilmem veya şarjının uzun süre dayanması. Çoğu arkadaşım apple macbook al diyor. Kararsız kaldım, tavsiyelerinize...
  3. Sokullu Kerim Paşa

Yardım Rainbow Six Düşük fps sorunu

Geçen haftaya kadar en yüksek ayarlarda 200+ fps alırken herhangi bir güncelleme gelmemesine rağmen şu anda fps seviyem 100-120 civarında, lakin sorunumuz ayarları düşürünce de fps seviyesinin aynı olması. Bunu nasıl çözerim? Sistem özelliklerim: Ryzen 7 3700x 16gb 3600mhz ram rtx 2070s
  4. Sokullu Kerim Paşa

Yardım Arctis Nova 7 Wireless Steelseries Engine Mic Sidetone yüksek sesli bip sesi

Merhabalar arkadaşlar, Steelseries Arctis Nova 7 Wireless kullanıyorum. Steelseries Engine yazılımı üzerinden transparan mod olarak da bilinen mic sidetone ayarını high yapınca ve mikrofonu içeri sokunca aşırı yüksek sesli bir bipleme geliyor. Ancak bu ayarı medium ya da lowda kullandığımda aynı...
  5. Sokullu Kerim Paşa

Yardım Numlocktaki tuşun harf yazması

Numlock 8 tuşuna bastığımda 8 ile beraber p yazıyor, bu sorunu aralıklarla yaşıyorum. Sebebi ve çözümü nedir. Yüklediğim videoda sorun mevcuttur 1696601284 1696707422 update - bu sorun bir gün sonra klavyenin neredeyse her tuşunda olmaya başladı, örneğin k harfina bastığımda k ile beraber "...
  6. Sokullu Kerim Paşa

Steelseries Aerox 5 Wireless vs Razer Basilisk V3 Pro

Bütün ekipmanlarım Steelseries, mouse yenileyeceğim. Hangisini almalıyım, genellikle Rainbow Six Siege, Cs go, Call of Duty oynarım. Bir de aklımda Rival 650 var ancak eski nesil olduğu için listeye eklemedim pek bir fikrim yok bu konuda. Önerilere açığım, kablosuz olması benim için önemli.
  7. Sokullu Kerim Paşa

Podcast için mikrofon önerisi

Selam dostlar, podcast kaydetmek için yüksek kaliteli bir mikrofon arayışı içerisindeyim. Şimdiden teşekkürler
  8. Sokullu Kerim Paşa

Yardım Steelseries Arctis 9 Wireless VS Steelseries Arctis Nova 7 Wireless

Sorum başlıktaki gibi dostlar, hangisini almalıyım?
  9. Sokullu Kerim Paşa

Yardım 2 tane kulaklık arasında kaldım

1) Steelseries Arctis 9 Wireless 2) Razer Blackshark V2 Pro Oyun oynama dışında müzik de dinleyen birisiyim. Hangisi benim için en iyi tercih olur, bir kere alacağım ömürlük olsun istiyorum.
  10. Sokullu Kerim Paşa

3 klavye arasında kararsız kaldım

1) Asus Rog Strix Flare Animate 2 2) Razer Blackwidow V4 Pro 3) Steelseries Apex Pro Tkl 2023 Sizce hangisini almalıyım
  11. Sokullu Kerim Paşa

Mekanik Klavye Önerisi

Belirttiğim bütçeye uygun bir klavye önerisi, red switch olursa ve gecikmesi düşük olursa güzel olur.
  12. Sokullu Kerim Paşa

Aerox 9 Wirelles mı Rival 650 mi

İkisi arasında çok kaldım, rival 650nin tasarımı çok iyi ama aerox 9 wirelles hakkında da çok iyi duyumlar aldım. Ekipman işinden pek anlamıyorum, hangisini almalıyım
  13. Sokullu Kerim Paşa

Steelseries mı razer mı

Arkadaşlar merhaba, temmuz ayında ekipmanlarımı değiştireceğim. Steelseries bir klavye alırsam Apex Pro almayı düşünüyorum. Ancak kafamda razer'ın modellerine bakmak ve razer almak gibi bir seçenek dönüyor. Sizce ne yapmalıyım
  14. Sokullu Kerim Paşa

İşletim sistemi kuracağım diskin boş olması gerekli mi?

Merhaba arkadaşlar, şuan windows kullanmaktayım. Harici D diskime başka bir işletim sistemi kurmak istiyorum. D diskinin tamamen boş olması gerekli mi? İşletim sistemini kurarken diskin içerisinde bulunan veriler gider mi?
  15. Sokullu Kerim Paşa

samsung tab 3 p5210 rom atma

Arkadaşlar elimde samsung tab 3 p5210 modelli bir tablet var ve kafayı sıyırmak üzereyim. Tablete custom rom atacağım ancak bunu yapmam için tableti twrp den başlatmam gerekiyormuş internetten araştırdığım kadarıyla, ancak tableti download moduna almaya çalışıyorum warning ekranı geliyor ve...
  16. Sokullu Kerim Paşa

Hepsijet ne zaman dağıtıma çıkar

Sabahtan beri dağıtıma hazırlanıyor arkadaş, kendim alayım desem şubesi de yok. Rastgele mi spawn oluyor bunlar
  17. Sokullu Kerim Paşa

sistemim çok iyi ama windows 11 kaldıramaz diyor ?

ÖZELLİKLERİM: İşlemci: Ryzen 7 3700X Anakart: Asus ROG Strix B-550F Gaming Anakart Ekran Kartı: Asus ROG Strix Geforce RTX 2070 SUPER 8GB GDDR6 RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 16GB 3600MHz RAM SSD: Corsair Force Series MP510 HDD: Seagate 2TB Bracudda
  18. Sokullu Kerim Paşa

Yardım Ramleri çıkarıp taktım ekrana görüntü gelmiyor

arkadaşlar sadece bilgisayarımdaki ramleri çıkarıp taktım ve ekrana görüntü gelmemeye başladı sebebi ne olabilir çözümü ne olabilir ve ramleri tam çentiğe göre ayarlayıp taktım ve iki tarafından da bastırdım ve bilgisayarı açtığım zaman ramlerin rgb si yanmıyordu ve ekrana görüntü gelmiyordu
  19. Sokullu Kerim Paşa

1500TL Ekran Kartı önerisi

1500TL civarlarında oyun oynatıcak sıkıntı çıkarmayacak bir ekran kartı önerebilir misiniz Şimdiden teşekkür ederim
  20. Sokullu Kerim Paşa

Sinerji güvenilir midir ?

Konu başlıktaki gibi, bir sıkıntı yaşarsam ne olur ilgileniyorlar mı ?
Top Bottom