Neler Yeni

samsung tab 3 p5210 rom atma

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kerim Tatoğlu
Arkadaşlar elimde samsung tab 3 p5210 modelli bir tablet var ve kafayı sıyırmak üzereyim. Tablete custom rom atacağım ancak bunu yapmam için tableti twrp den başlatmam gerekiyormuş internetten araştırdığım kadarıyla, ancak tableti download moduna almaya çalışıyorum warning ekranı geliyor ve hemen kendini yeniden başlatıyor download moduna da alamıyorum. Bilgisayar olmadan yapan birkaç eleman varmış youtubeda gördüm onların yaptıklarını denedim ettim yine olmadı çünkü root gerekiyormuş, arkadaş root atabilsem zaten o videoyu mu izlerim. Neyse bana yardımcı olabilecek bir babayiğit var mı

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
USB Hata ayıklama ve OEM kilit açma seçeneklerini aktif edeceksiniz geliştirici seçeneklerinden. Sonrasında P5210 için uyumlu TWRP dosyasını indirmen lazım. Custom Recovery flash işlemini bilgisayar olmadan yapman mümkün değil. Root'u zararlı olsa da KingoRoot tarzındaki programlar yapabiliyor ama Custom Recovery kurulumlarında Odin ile bilgisayar üstünden yapmak gerekiyor işlemleri.
Cihaz için son çıkan TWRP sürümü olarak bunu bulabildim.
Odin ile flash yapman gerekiyor bunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kerim Tatoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
USB Hata ayıklama ve OEM kilit açma seçeneklerini aktif edeceksiniz geliştirici seçeneklerinden. Sonrasında P5210 için uyumlu TWRP dosyasını indirmen lazım. Custom Recovery flash işlemini bilgisayar olmadan yapman mümkün değil. Root'u zararlı olsa da KingoRoot tarzındaki programlar yapabiliyor ama Custom Recovery kurulumlarında Odin ile bilgisayar üstünden yapmak gerekiyor işlemleri.
Cihaz için son çıkan TWRP sürümü olarak bunu bulabildim.
Odin ile flash yapman gerekiyor bunu.
kral usb hata ayıklama seçeneği aktif fakat OEM kilit açma diye bir seçenek yok ve odinden program atabilmek için download moda almak gerekiyor onda da yukarıda belirttim sorunu yaşıyorum

Top Bottom