Arama sonuçları: *

1. frhntmcn

🔥İndirim Huawei Mi Band 7 745 TL

Nays yok hocam malesef bu ay (görmemişim geri gelmiş)
  2. frhntmcn

❌İndirim Bitti! Hypergear 10000mAh 20W, USB-C & USB-A, PD, Power Bank 213TL

Bu ürünü değil fakat aynı markanın şarj başlığı ve şarj kablosunu kullanıyorum. Fiyatına göre gayet iyiler bu da alınabilir bence.
  3. frhntmcn

Yardım Glorious model o wireless sorun

Mantıklı ama şu anda geçebilecek bütçem yok malesef :(
  4. frhntmcn

Dün akşam içindeki ile aynı pilden sipariş verdim. Eğer düzelirse satıp başka bi mouse geçebilirim. (Şu anda rival 3 wireless kullanıyorum)
  5. frhntmcn

Sökmek ya da takmak benim için sorun değil ama tek endişelendiğim şey skatezleri tekrar yerine iyi oturmazsa bide skatez masrafı çıkar
  6. frhntmcn

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

Hayırlı olsun güle güle kullanın bu arada valorant girerken MUX switchten sadece 4050 seçmeyi unutmayın çok fazla performans farkı oluyor.
  7. frhntmcn

Videoyu gördüm aklıma geldi fakat pilini satan bir yer bulamadım o yüzden bende başka bir çözüm önerisi olan var mı diye sordum.
  8. frhntmcn

Merhabalar, ocak ayında sıfır ayarında ikinci el olarak aldığım glorious model o wireless cihazımda son günlerde sorun yaşamaya başladım. İlk olarak bi gün şarjı bittiğinde şarja takıp dışarı çıkmıştım. Eve geri döndüğümde şarjdan çıkarıp kullanmaya çalıştığımda 5 dk sonra mouse kendisini...
  9. frhntmcn

🔥İndirim Logitech G435 1499 lira SATICI AMAZON TR

Kutulu faturalı garantili şekilde ikinci elden 700 liraya almıştım. Güzel kulaklık gayet memnunum. Mikrofonu çok iyi değil sadece alacaklar göz önünde bulundurabilir.
  10. frhntmcn

Yardım Glorious Model O şarj sorunu

Malesef ulaşma şansım yok çöp olacak galiba :(
  11. frhntmcn

Yardım Glorious Model O şarj sorunu

Yaklaşık 3 aydır kullandığım model o wireless mousemde son birkaç haftadır arada olan bir sorunum vardı şarj olmuyordu birkaç takma çıkarma sonrası düzeliyordu. Son 2 gündür takıyorum şarj olmaya başlıyor sonra hemen birkaç dakika sonra şarj olmayı kesiyor ve batarya aşırı saçma tepkiler veriyo...
  12. frhntmcn

2.4 ghz alıcıyı telefona taksam wireless kulaklık çalışır mı?

Daha önce cloud 2 wireless ve g733 ile denemiştim çalışmıştı. Muhtemelen çalışır.
  13. frhntmcn

Ekran kartından tam verim alamıyorum (RTX 4070 Tİ)

Muhtemelen RAM kısmında tökezliyor sistem. AMD sistemlerde çift kanal çalışması çok önemli.
  14. frhntmcn

aliexpres indirimli ssd

1TB olanı 880 lira gibi bir fiyata geliyor. 1TB m2 ssd var 1000 liraya bn olsam almazdım.
  15. frhntmcn

Valorant hata veriyor

aynı sorunu ben de yaşamıştım kafayı yemiştim afterburner açıksa kapat düzeliyor
  16. frhntmcn

Öneri Gigabyte B550M Aorus Elite Anakart 2.582,10TL

Gigabyte anakart tasarlayanlar ne düşünüyor acaba, b350 bi anakartlarını kullanmıştım ikisinde de aynı sorun var. Şu SATA portlarını neden ekran kartının tam altına koyuyolar anlayamıyorum. Ekran kartı takınca zaten ilk SATA portu direkt bloke oluyor bide ekran kartı biraz büyük ise hepsi...
  17. frhntmcn

❌İndirim Bitti! Invision 19 ila 32 İnç Ekranlar için Çift Monitör Kolu 119.99+59.48 TL

Kolun arka kısmında alyan ile ayarlanabilen bir kısım var onu eksiye doğru çevirirsen yavaş yavaş gevşiyor. Kendi monitörüne göre ayarlarsın.
  18. frhntmcn

❌İndirim Bitti! Invision 19 ila 32 İnç Ekranlar için Çift Monitör Kolu 119.99+59.48 TL

ben 2 tane almıştım gece kargoya verilmiş
  19. frhntmcn

Aliexpressten mouse alınır mı?

Bu ne demek anlayamadım ve aşırı ucuz bence bir bit yeniği var. Çok az satışı var satan kişinin
  20. frhntmcn

Magıc-refiner mk25 alınır mı?

Magic refiner mk25 satın almıştım. Switchlerinde sorun olduğu için bugün iade etmek zorunda kaldım ama klavye olarak gayet iyiydi.
Top Bottom